• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Ryohei kusura bakma dostum bilgi verilmediği için biraz tersledik.

% kaç şuan senin upload'n?

Burası muhabbet yeri değil. Yetkililer bile muhabbet ediyor :D :D Susunda linkleri sakince bekleyin az :D

Bende ingilizcenin katledenilmesini bu kadar takan bir Türk görmedim

Bu laf hem ingilizcenin katledilmesi hemde türkçenin
Bro=brother
Erkek kardeş demek oluyor.Erkek kardeşim cim diyor arkadaşa al sana türkçe katli
Brocum demek yerine daha samimi olmak istiyorsa ingilizce mate,dude diyebilir al buda sana ingilizce katli

Yada en güzeli,en gerekeni dostum demesi olabilirdi

Konuyu off topic yaptık gene :D

Birisine görev vermek için rütbe olmasımı gerekiyor arkadaşlar, tabi ortada sahtekârlık olabilir ama konuya yazmış özelden falan atsa neysede :)

ryohei madem upload için seçilmiş kişisin 1mb net war en hızlı hangisinden iner onuda eklesene bana özel:D

Dostum wetransfer link'ini verebilirmisin netimiz çok yavaş en son biz indiririz :(

eflin +1 dicem spam dicekler 4 saatten aşağı client indirdiğimi hatırlamam

Bu laf hem ingilizcenin katledilmesi hemde türkçenin
Bro=brother
Erkek kardeş demek oluyor.Erkek kardeşim cim diyor arkadaşa al sana türkçe katli
Brocum demek yerine daha samimi olmak istiyorsa ingilizce mate,dude diyebilir al buda sana ingilizce katli

Yada en güzeli,en gerekeni dostum demesi olabilirdi

Konuyu off topic yaptık gene :D

Bir kelimeyi istediğim gibi yazarım ister tersinden ister düzünden seni bağlamaz.Muhabbet konusu değil.

Geri