• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online - Download (11.06.2012)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
pardon şuanda serverin full clienti varmı varsa onu indirelim

herşeyi indirdim media pk2 yi diamond sroyu loaderi botu hepsini bi dosya içine cıkardım (nodc sro clientide) loaderi acıyom sro clienti gösteriyom launch dedigimde error veriyo

Tüm Güncelleştirmeler Yapıldı. Gönül Rahatlığıyla indirebilirsiniz :)

Arkadaşlar Medianın link göçtü galiba açılmıyor hata veriyor. Rapidde ya da başka bir upload sitesinden link verebilir misiniz?

Bu oyunda client yükleyip direk başlıyoruz demi ip falan anlamıyorum ben o işlerden -.-'

Tek linklerden birini indirdim media yı da indirdim o media pk yı attım hata verior ne yapabılırım ?

----------

Please execute "silkroad.exe." dio

Tek link lerden birin indirdim + media indirdim + sro_clienti indirdim buları aynı kalsöre attım oyuna girince check yazıo ne yapıcam :S

Gönül rahatlığıyla Yeni Media.pk2 indirip keyiflice oyunun tadını çıkarabilirsiniz :)

Geri