• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online - Download (11.06.2012)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oyunda genellikle 650 kişi fln oluyor . Bu az değil mi ?

iyi akşamlar teleporttan ucarken buga girdi car ona giremiyom yanında ki cara girebiliyom . ilgileriniz için teşekkürler şimdinen

Admin Kenddi çarıma neden giremiyom start geliyo dc veriyo ? başka bi çar açıyom kafadan onu açıyo ? sorun nerde olabilir bir yardım lütfen

Admin Kenddi çarıma neden giremiyom start geliyo dc veriyo ? başka bi çar açıyom kafadan onu açıyo ? sorun nerde olabilir bir yardım lütfen

https://www.maxigamerz.com/f608/

B
u bölümdeki iki konuyu okuyarak daha sonra aynı bölüme konu açabilirsin.
Karakterin bug'da kalmış olabilir.

----------

iyi akşamlar teleporttan ucarken buga girdi car ona giremiyom yanında ki cara girebiliyom . ilgileriniz için teşekkürler şimdinen

Sende bu link'e bakarak dediklerimi yapar isen daha iyi yardımcı olabilir oyun yönetimi.

Başladım cok güzel bi server fakat ex rate cok fazla

1.37 gb olan dosyayı bide media.pk mi indircem ayrıca yarın gidicem de internet kafeye indirmek için hepsini bir ediyim öyle ise

- Bunu yazıcak bir konu bulamadım o yüzden buraya yazıyorum;
- Oyuna girdikten 5 dk sonra hiçbir hata vermeden atıyor. Bunun bir çözümü varmıdır?

BP clienti virüs programınızdan tarama dışı öğlere ekleyip gözlemleyin. Tam olarak sorun bu mu değil mi emin değilim ama denemek lazım.

İçine en güncel Media.pk2 ve SRO.Client atılmış 03.11.2011 Tarihiyle güncel olan UploadKing ve UploadHere Linklerini indirebilirsiniz. İçine ayrıdan Media.pk2 ve SRO.Client atmanıza gerek yoktur.

09.11.2011 -> [3Part] [1 ve 2.ci Part 500MB , 3.cü Part 295MB) olmak üzere 3Alternatif (FileServe,FileHook,2shared) Linkleri eklenmiştir.

Not : İndirceğiniz Dosyaların içinde Son Media.pk2 ve Son SRO.Client dosyası vardır. Ayrıdan İndirmenize gerek yoktur..

# Tek Link Seçenekleri çoğaltıldı. (12.11.2011)

#Linkler eklenmiştir ve güncelleştirilmiştir.

Geri