• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl yeni gelen ve gelecek güncellemeler... (Okuyun)

Server kapalı. Size şu kadarını söyliyim hiç bir private serverde bu kadar zevk almadım. Serverde bir tek job'u bizim yapmamıza rağmen zevkini çıkarabiliyoruz. Ümit abilerin ne kadar çaba sarf ettiği her hallerinden belli oluyor. Tamam oyun ufak tefek sorunlar ile başlamış olabilir. Ama problem değil onlarıda çözdüler. Şuanda yeni gelicek olan güncelleştirmeler mesela çok çok iyi oldu. 70 lvl sunlar zaten cabası. Serverdeki herkezde coin toplama gold toplama peşinde. Goldun değeri yoktu, artık çok fazla. Coinin pek değeri yoktu sun'lar yerden düşüyor diye ama artık onunda değeri çok fazla.
Server ara sıra kapanıyor olsa bile bunun yakın zamanda çözülüceğine eminim. Oyundan zevk alamayanlarda oyundan zevk almaya çalışmamışlar belli.

aynen kardeşim kendi kendimize bile eğleniyoruz server güzel ufak tefek sorunlar var o da zamanla çözülür tabiki insanlar herşeyin bi anda olmasını istiyor

Server kapalı. Size şu kadarını söyliyim hiç bir private serverde bu kadar zevk almadım. Serverde bir tek job'u bizim yapmamıza rağmen zevkini çıkarabiliyoruz. Ümit abilerin ne kadar çaba sarf ettiği her hallerinden belli oluyor. Tamam oyun ufak tefek sorunlar ile başlamış olabilir. Ama problem değil onlarıda çözdüler. Şuanda yeni gelicek olan güncelleştirmeler mesela çok çok iyi oldu. 70 lvl sunlar zaten cabası. Serverdeki herkezde coin toplama gold toplama peşinde. Goldun değeri yoktu, artık çok fazla. Coinin pek değeri yoktu sun'lar yerden düşüyor diye ama artık onunda değeri çok fazla.
Server ara sıra kapanıyor olsa bile bunun yakın zamanda çözülüceğine eminim. Oyundan zevk alamayanlarda oyundan zevk almaya çalışmamışlar belli.
evet çok haklısın şimdi oyunu bırakanlar millet sun +10 bastı diyor başlamaıyor sanki kafalarına silah tutup bıraktırdılar onlara oyun git gide güzelleşiyor ve o sun silahların anlamı yok gerçekten artık 70 lik sun onlardan kat kat daha iyi bu yüzden tekrar başlıcak arkadaşlara buyrun gelin diyorum:)

aynen kardeşim kendi kendimize bile eğleniyoruz server güzel ufak tefek sorunlar var o da zamanla çözülür tabiki insanlar herşeyin bi anda olmasını istiyor
Kesinlikle, şimdi olsa 80 lvl cap adam verse sana sun +7 +8 seti ve sun +10 weaponu hazır olarak daha mı çok zevk alıcaksın? Şahsen o servere uğramam bile. Server dediğin biraz emek verip item yapıcaksın. Tamam sun set yapmış olabiliriz, sun set yapmak kolay sonuçta drop rate diger serverlere göre fazla. 2 gün öncesıne kadar bir amacımız yoktu, ancak şimdi bir amacımız var, gold ve coin kasıp 70 lvl sun almak.

Edit: Sun+10 dolu diyenlere söyliyim, serverde 1 tane sun+12'li glavie var. Birde geçende +11 bastılar ama +12'de patlattılar. Biraz emek verdikten sonra yapamıycağınız şey yok. Gidip abartmayın server +10 kaynıyor diye.

Kesinlikle, şimdi olsa 80 lvl cap adam verse sana sun +7 +8 seti ve sun +10 weaponu hazır olarak daha mı çok zevk alıcaksın? Şahsen o servere uğramam bile. Server dediğin biraz emek verip item yapıcaksın. Tamam sun set yapmış olabiliriz, sun set yapmak kolay sonuçta drop rate diger serverlere göre fazla. 2 gün öncesıne kadar bir amacımız yoktu, ancak şimdi bir amacımız var, gold ve coin kasıp 70 lvl sun almak.

Edit: Sun+10 dolu diyenlere söyliyim, serverde 1 tane sun+12'li glavie var. Birde geçende +11 bastılar ama +12'de patlattılar. Biraz emek verdikten sonra yapamıycağınız şey yok. Gidip abartmayın server +10 kaynıyor diye.

aynen ben 2 tane +9 item basabildim bi spear bi sword spearı +10 da yaktım sworduda sattım o kadar kolay değil emek lazım oyuna

Elinde güzel item olmadan nasıl coin kasıp 70 sun alıcaksınız gerçekten merak ediyorum bakalım o preli devilli +10 sunlu adamlar size coin kastıracak mı

Oynamak istemeyen ve gelmek istemeyen oynamak zorunda değildir. Ama buraya gelipte artık ters terst yorumlar yapıp insanların moralini bozmayın. Buna hakkınız yok.

Kimse size zorla birşey oynatmıyor oynamamak en doğal hakkınız, serveri sevmemek ve beğenmemekte en doğal hakkınız ancak bp bölümündeki konulara serverda oynamamanıza rağmen ilgilenmemenize rağmen moral bozucu şeyler yazmak hakkınız değildir, böyle bir hakkınız yoktur.

Madem oynamıyorsunuz madem bp kötü o zaman kenara çekilin ve oynayacak olan kişilere karışmayın!!! Gidin sevdiğiniz oyunun bölümünde takılın bölümü yoksa gidin kendi sitesindeki foruma takılın, BP bölümünden uzak durun!!!

Söylediklerimi kaale almayanların Maxigame hayatları ebediyen bitecektir, yeter artık insanlara bu kadar yüklenip boş boş konuşmayın, kendi işinize bakın, sizi alakadar etmeyen şeylere burnunuzu sokmayın!!! Herkesin bir sabrı ve sınırı vardır o sınırları çoktan aştınız daha fazla tolerans göstermeyeceğim artık.

Elinde güzel item olmadan nasıl coin kasıp 70 sun alıcaksınız gerçekten merak ediyorum bakalım o preli devilli +10 sunlu adamlar size coin kastıracak mı
Sana birşey sorayım mı, serverde elinde kaç tane sun +10 weapon olan adam var? Göster bakalım bana. Her yorumunda BP'yi kötülemekten başka yaptığın birşey yok. Git madem sende yap +10 kes unıque.

Adamlar o kadar çalışıyor kimin için? Bizler için kazandıkları para kaybettikleri zamanın hiç birini karşılamıyordur bundan eminim.. Adamlar sırf bızım için bu kadar çalışıyorken sen hala şikayet ediyorsan demekki sende bir sorun var.
Artık BP'yi kötülemekten vazgeç.

Son düzenleme:
* Oyunda Forcede en aşağıya Purfication Potion skilli eklendi.(Mbot pill bugu dolayısıyla...)
------------------------
Bunu ayrı bir ünite skill olarak yapamaz mısınız ? Çünkü force olamayanlar Mbot pill bugunda.

* Oyunda Forcede en aşağıya Purfication Potion skilli eklendi.(Mbot pill bugu dolayısıyla...)
------------------------
Bunu ayrı bir ünite skill olarak yapamaz mısınız ? Çünkü force olamayanlar Mbot pill bugunda.

Force olmalarına veya force skili açmalarına gerek yok. O skili herkes kullanabilir, herhangi bir skill şartı veya build şartı yok.

Ümit abi sun npc si ne zamn eklenir acaba coder yarın öğlene hazır olur demişti de daha olmadığı için tekrar sorayım dedim

Geri