• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl yeni gelen ve gelecek güncellemeler... (Okuyun)

Mapler ve purification skili loki'den alınma olmuş

Saygılarımla,Demir Adam

Mapler ve purification skili loki'den alınma olmuş

Saygılarımla,Demir Adam

10 yaşındayken İron Man izleyip etkisindemi kaldın ?

Saygılarımla, Ölümcül Hata

----------

coder kalenin vergisini arttıramıyorum %0 da kaldı sorunmu var acaba ben mi yapamıyorum anlayamadım

Kale savaşı vergileri kaleyi aldığınız gün koyulur.Aldığınız gece koymadıysanız.Bir dahaki savaşa kadar koyamazsınız.Ben %20 yaptım sizinkini ...

Şuanda oyunda şöyle bir sorun var
cbdkj.jpg

daha fazla ilerleyemiyorum.Yani takılıyor orda return atmadan düzelmiyor

Not : Arkadaslar kafanizda bu oyunu acanlar oyunla ilgilenmiyor.Sirf para icin aciyorlar.Oyunun iyiye gitmesi icin ugrasmiyorlar gibi.dusunceler olmasin.Biz sirf sizler icin ugrasiyoruz.Bunun icin elimizden gelenide yapacagiz.Lutfen sizde bize destek olacaginiza kostek olmayin.Bu oyunu sadece MAXİGAME oynasa yinede full ceker.Elin yabancilari kendi serverlerini övup sahiplenip reklam yaparken siz , aciklarimizi ikide bir yuzumuze vurup , bizi elestirip oyuna yeni baslayacaklara olumsuz seyler soyleyip bizi kotuluyorsunuz.Maxigame bu iste basarili olamiyorsa bu hepimizin ayibidir.Bu piyasada eskiden beri MAXİGAME nin uzerine bir forum kurulmamistir.Bu forum bize Silkroadla ilgili cok sey ogretti.Bu kadar buyuk bir site boyle bir emek vererek server aciyor ve 80-100 kisi anca oynuyor.

Sizden tek istegim oynamasaniz bile bize kostek degil destek olup , her zaman yanimizda olmanizdir.
Helal olsun, sonunda biri böyle konuşmalıydı..

Fatal Error kardeşim bu değişikleri sen mi yapıyorsun. Merak ettiğim bunları yapabilmek için veri tabanı vs mi okudun?

Bence stabil bir sistem gelmeli check'lere. Çok ciddi olmadikca kapanmamali server (Ornegin job silah cizimleri icin ), her iki uc gunde bir belirli saatlerde bakim olmali. Hem sizde yorulmus olmazsiniz.

Biraz oyuncu çekin şu oyuna yaa...
Zevki olmuyor böyle. Oyun süper, mükemmel değil belki ama olacak 'da birde şu oyuna oyuncu çekseniz... Ne bileyim belirli server stat sitelerine kaydınızı yaptırsanız bir kaç reklam verseniz. Bi job war' a gidelim diyoruz 2 PT adam gelmiyor. Daha job war'a girmiş değiliz arkadaşlarla.

Az biraz reklam yapın gözünüzü seveyim. ne bileyim oyuna başlayana 1 haftalık pet verin 3 gün yerine... yapın bişeyler...

Sizden tek istegim oynamasaniz bile bize kostek degil destek olup , her zaman yanimizda olmanizdir.

Bro biz hem oynayıp hem destekliyorduk yapılan bazı hatalar ne player bıraktı ne bişey
Orjinalliği bozmak hata demiştim serveri açmadan önce
İnfinityi tekrar kursanız saçma sapan şeyler olmadan tabi 13dg olabilir zevkli oluodu uniqler filan çok rahat player toplarsınız eski playerlerin hepsi serverin ismini duysa gelir .

:)

Rate'leri 15 yada 20 yapsanız yada farklı bir sistemde olabilir. 32 lv zor oldum hala kasıyorum.

Serverin Reklamını günlük 10 silk veren oyunlar var destek vermiş oluyorsun silk kazanmak için. Bu tarz yapabilirsiniz.

Her gün 10 silk verseniz destek sistemiyle rahat oyuncu çekersiniz.

Davulun sesi uzaktan hoş geliyor size. Reklamla oyuncu falan çekilmiyor anlamıyorsunuz. 2 Ay boyunca bir ton para verip google reklamları verdik elitepvpers de her konunun içinde reklamımız çıkıyordu ama 10 oyuncu bile kazanamadık.

Oyuncu kazanmanın tek yolu arkadaşlarınızı tanıdıklarınızı davet etmeniz, diğer bütün yolları denedik ve denemeye devam ediyoruz zaten. Size sanki birşey yapmıyoruz gibi geliyor ama inanın boş durmuyoruz sürekli olarak birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Davulun sesi uzaktan hoş geliyor size. Reklamla oyuncu falan çekilmiyor anlamıyorsunuz. 2 Ay boyunca bir ton para verip google reklamları verdik elitepvpers de her konunun içinde reklamımız çıkıyordu ama 10 oyuncu bile kazanamadık.

Oyuncu kazanmanın tek yolu arkadaşlarınızı tanıdıklarınızı davet etmeniz, diğer bütün yolları denedik ve denemeye devam ediyoruz zaten. Size sanki birşey yapmıyoruz gibi geliyor ama inanın boş durmuyoruz sürekli olarak birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Bazı oyunlarda oy verince 2silk veriyor bir siteye. 5 siteye oy verince 10 silk olmuş oluyor. Sadece şey için söyledim bu uygulamanın olup boş olan sever görmedim.

Geri