• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl yeni gelen ve gelecek güncellemeler... (Okuyun)

Emeğine sağlık kardeşim ... ancak bu çalışmalar için bir bitiş tarihi verirseniz pc basında bineklemekten kurtuluruz kanımca :)

Hotanda Job İtemlerde glavienin simgesi bow gözüküyor bir de forcede o skili göremedim.

Çok pahali degilmi 1 tanesi 500m ? bare 10-20 tanesi 500m olsada alabilsek :(

Bu şekilde kervan çekmek zorunda kalıcak herkez.Bence gayette iyi olmuş.İsroda bile oyun amacından sapalı yıllar oldu bari burda sapmasın.İsroyu uniq kesmekten,pvp yapmaktan ibaret olarak görüyor çoğu kişi. Asıl zevk kervanda.Oyunun iconu bile deve üzerinde giden adam olduğuna göre oyun gerçekten kervan çekilmek için yapıldı

Bu şekilde kervan çekmek zorunda kalıcak herkez.Bence gayette iyi olmuş.İsroda bile oyun amacından sapalı yıllar oldu bari burda sapmasın.İsroyu uniq kesmekten,pvp yapmaktan ibaret olarak görüyor çoğu kişi. Asıl zevk kervanda.Oyunun iconu bile deve üzerinde giden adam olduğuna göre oyun gerçekten kervan çekilmek için yapıldı
i think i saw an Einstein :D

Bu forum bize Silkroadla ilgili cok sey ogretti.Bu kadar buyuk bir site boyle bir emek vererek server aciyor ve 80-100 kisi anca oynuyor.

Buraya katılıyorum çogumuz buraya keyhelper indirmek için gelmedik mi ? maxigame olmasaydı ecsro/sjsroda nasıl kasıcaktık charlarımızı.

Geri