• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl yeni gelen ve gelecek güncellemeler... (Okuyun)

Eskiden 72+5 +6 silahı olanların kral olduğu zamanlar vardı ben isro tadını alacağımı sanmıştım ama yanılmışım emek serveri olmamış 2 günde kral sun setli char yapılabiliyor bence bütün accauntları silin yeni gelen kimse +12 weaponlu biri ile yarışmak istemez ratelerde düşük bunlamı uğraşacağım der ve kapatır oyunu eskiden devil yoktu ama maşallah devili olan kral oluyor.

Davulun sesi uzaktan hoş geliyor size. Reklamla oyuncu falan çekilmiyor anlamıyorsunuz. 2 Ay boyunca bir ton para verip google reklamları verdik elitepvpers de her konunun içinde reklamımız çıkıyordu ama 10 oyuncu bile kazanamadık.

Oyuncu kazanmanın tek yolu arkadaşlarınızı tanıdıklarınızı davet etmeniz, diğer bütün yolları denedik ve denemeye devam ediyoruz zaten. Size sanki birşey yapmıyoruz gibi geliyor ama inanın boş durmuyoruz sürekli olarak birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Oyuncu çekmeye bende çok çalıştım fakat nafile.Forumdada artık gelen geldi bırakan bıraktı tekrar dönmüyor.Cap yükseltilmesine gidilirse ve sun dropları creddynin yeni swsindeki gibi düşük olursa server tekrar tutabilir.

Ben oyuna tekrar geri dondum fakat arkadasin dedigide dogru kimse +10 sunlu admlarla yarismak istemez o yuzden servere gelmezler ama server cap 90 a yukseltilip 8 Dg sun itemlerin dusme ratesi arttirilirsa tekrar user artar gibi geliyo fakat 9 dg sun itemlerin drobu cok dusuk olmali..

Ben oyuna tekrar geri dondum fakat arkadasin dedigide dogru kimse +10 sunlu admlarla yarismak istemez o yuzden servere gelmezler ama server cap 90 a yukseltilip 8 Dg sun itemlerin dusme ratesi arttirilirsa tekrar user artar gibi geliyo fakat 9 dg sun itemlerin drobu cok dusuk olmali..

+10 sunların pek bir değeri yok. BP Job itemlerin özellikleri daha üstün ve neredeyse kimsede yok, alması o kadar kolay değil.

+10 sunların pek bir değeri yok. BP Job itemlerin özellikleri daha üstün ve neredeyse kimsede yok, alması o kadar kolay değil.

Senin dediginde dogru sahsen item isini cok takmiyorum kasilip yapilabilir benim oyuna tekrar donme sebebim oyundaki lag ve checkin azalmasi oldu arkadasimda baslicak eger bole devam ederse silkde cekicez yani server boyle giderse bence user kendiliginden artar ama zaman gectikce oyuna yeni gelenler icin kolayliklar yapilmali bence..

Senin dediginde dogru sahsen item isini cok takmiyorum kasilip yapilabilir benim oyuna tekrar donme sebebim oyundaki lag ve checkin azalmasi oldu arkadasimda baslicak eger bole devam ederse silkde cekicez yani server boyle giderse bence user kendiliginden artar ama zaman gectikce oyuna yeni gelenler icin kolayliklar yapilmali bence..

Şuan server güzel gidiyor, bir çok sorunu düzelttik, düzeltmeye devam ediyoruz ve şuan yeniliklere başladık. Ayrıca yakında ddos korumalı sunucuya geçeceğiz o zaman hiç kapanma olmayacak. Ddos korumalı sunucuya geçene kadar arada sırada kapanmalar olabilir ama hepsi geçici şeyler. En geç 1 hafta içinde ddos korumalı bir sunucuya geçeceğiz büyük bir aksilik olmadığı sürece.

Ümit'e helal olsun.Ekibinede adamlar çalışıyor elinden gelenide yapıyor.Ben olsam çoktan kapatmıştım serverı.

Şuan server güzel gidiyor, bir çok sorunu düzelttik, düzeltmeye devam ediyoruz ve şuan yeniliklere başladık. Ayrıca yakında ddos korumalı sunucuya geçeceğiz o zaman hiç kapanma olmayacak. Ddos korumalı sunucuya geçene kadar arada sırada kapanmalar olabilir ama hepsi geçici şeyler. En geç 1 hafta içinde ddos korumalı bir sunucuya geçeceğiz büyük bir aksilik olmadığı sürece.
Kesinlikle, server şuanda çok iyi. Hiç bir sorun yok, tek sorun event roomda beni oyundan atması :D

BİR kere de çalmak yerine kendiniz yapın be? Creddy olmasa insanlar nerden çalacaktı çok merak ediyorum

Şu an oyun açık 70 kişi var gözüküyo ancak giremiyoruz doğrumudur ?

Doğrudur sorun en kısa zamanda düzeltilecektir. Sorununuzu Blackpearl Sorunları ve Çözümleri bölümüne yazarsanız yardımcı olabilirler.

bu kadar oyuncu kaybettikten sonra neyin kafası bu yeni sunucu yeni koruma vs güncelleştirme

hayal dünyasında yaşamayın. kaybedilenleri geri getirmek 2 güncelleştirmeyle korumayla sunucuyla olmaz

zaten sizin bu yapamadığınız korumayı güncelleştirmeyi yabancılar bi çok serverda yaptı ki oyuncu topladı..

boşuna yoruluyosunuz

oyuncu bir swa nasıl gelir ya 13dg olacak yada 10 dg zor olucak millet zoru sever özel itemlere gerek yok ben sahsen zor olan swı tercih ederim aradıgımız swlar ya 10dg yada 13 dg kolay swlar bi zaman sonra sıkıyor ve millet bırakıyor 10x 15x olursa rate 10 yada 13 dg millet akın akın swınıza gelicektir sıfırlanmayan swada kimse gelmez derki su adamda bu varmıs urasamam yapmaya basta umudu kırılır ve gider oynamak istemez sun isi şanş olacak canavardan düsücekki ayrıcalık olsun npcye koyunca bi zaman sonra illaki herkezde olur kimse oynamaz yapın bi 10dg yada 13dg akın akın herkez swınızı tercih edicektir sadece benim düsüncem saygılar kolay gelsin:drym:

Dün kervan yapıyoduk hacım janganda west ferryin orda ve ordan ışınlandığımız downhoang ferry de çarlar buga giriyordu moon walk yapar tarzda kervanı zor çektik. bukonuda oyunu bir kontrol edermisiniz? Bir de Oyunda kervan çekenler oluyo tak diye server kapanınca kervan yatıyor mallar yerde kalıyor. Dün jangandan taklamakana 4 star götürdüm tam niyalara girdim oyun kapandı şükür malları buldum. Çok sinir bozucu birşey onun dışında oyun düzeldi baya baya.

Dün kervan yapıyoduk hacım janganda west ferryin orda ve ordan ışınlandığımız downhoang ferry de çarlar buga giriyordu moon walk yapar tarzda kervanı zor çektik. bukonuda oyunu bir kontrol edermisiniz? Bir de Oyunda kervan çekenler oluyo tak diye server kapanınca kervan yatıyor mallar yerde kalıyor. Dün jangandan taklamakana 4 star götürdüm tam niyalara girdim oyun kapandı şükür malları buldum. Çok sinir bozucu birşey onun dışında oyun düzeldi baya baya.

Bu mediayı indirdinizmi? (TIKLA)

Server kapalı. Size şu kadarını söyliyim hiç bir private serverde bu kadar zevk almadım. Serverde bir tek job'u bizim yapmamıza rağmen zevkini çıkarabiliyoruz. Ümit abilerin ne kadar çaba sarf ettiği her hallerinden belli oluyor. Tamam oyun ufak tefek sorunlar ile başlamış olabilir. Ama problem değil onlarıda çözdüler. Şuanda yeni gelicek olan güncelleştirmeler mesela çok çok iyi oldu. 70 lvl sunlar zaten cabası. Serverdeki herkezde coin toplama gold toplama peşinde. Goldun değeri yoktu, artık çok fazla. Coinin pek değeri yoktu sun'lar yerden düşüyor diye ama artık onunda değeri çok fazla.
Server ara sıra kapanıyor olsa bile bunun yakın zamanda çözülüceğine eminim. Oyundan zevk alamayanlarda oyundan zevk almaya çalışmamışlar belli.Tamam belki dropları biraz daha düşük yapsalardı daha iyi olucaktı ama artık yapıcak birşey yok.

Son düzenleme:
Geri