• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSRO] mBot Ayrıntılı Rehber

bu botu oyunda sınırsız pc ve sınırsız çar diye duydum dogrumu ?
birde max kaç pc de vede kaç çarda açılıor ?

botu cıkartıyorum bı klosere ıcınde 2 tane dosya var 1.csilk.dll 2.mbot exe exe tıklıyorum ve ondan sonra ne apıcam? bot sıfresını gırdım logın dedım ,csro kloserınıde gosterdım ama nasıl gırıcemı bılmıyorum. ılk once botumu acıcaz yoksa oyunumu yoksa normal botu acıp logın deyınce kendısımı gırıcek bı yardımcı olun ne olur .

botu cıkartıyorum bı klosere ıcınde 2 tane dosya var 1.csilk.dll 2.mbot exe exe tıklıyorum ve ondan sonra ne apıcam? bot sıfresını gırdım logın dedım ,csro kloserınıde gosterdım ama nasıl gırıcemı bılmıyorum. ılk once botumu acıcaz yoksa oyunumu yoksa normal botu acıp logın deyınce kendısımı gırıcek bı yardımcı olun ne olur .

Start client dersen oyunu kendisi açcaktır :)

eft dedım log bolumune geldım ve su yazı cıkıor

Make sure your firewall does not block this application

guvenlık duvarını actım kapattım yınede aynı seyı soyluyor :(

sıldım antıvırus yoq
kızma ama sımdı yenı versıyonu ındırdım bu sefer de yanlıs pasvord dıyor ama sıtesıne gırebılıyorum ama bota gırerken wrong password dıyor :)
bugun bı sansızlıktır gıdıyor anlamadım :)
bı yardımcı olursan cok sevınırım kardes tahmın yurutsen bıle olur ona bıle razıyım :)

sıldım antıvırus yoq
kızma ama sımdı yenı versıyonu ındırdım bu sefer de yanlıs pasvord dıyor ama sıtesıne gırebılıyorum ama bota gırerken wrong password dıyor :)
bugun bı sansızlıktır gıdıyor anlamadım :)
bı yardımcı olursan cok sevınırım kardes tahmın yurutsen bıle olur ona bıle razıyım :)

Yanlış hatırlamıyorsam siteye girdiğin id ile bota girdiğin id farklı olmalı bottersheavean adlı sitedeki profilinden bot id sine bir bak :eat:

ok saol hemen bakıyorum :)

pekı nereye bakıcam :) tam olarak :)

allah razı olsun kardes o kadar sevındırdınkı bılemessın cok saol

Kardeş bot buff yaptiktan sora tekrar eline staff almasi icn napicam recovery yapior ama eline tekrar staff almiyor

Ya bot cok kötü... mob kestikten sora alana geri donuo (training) sora tekrar uzaklasio sora tekrar alana gelio 76 level ticket acık 1 saatte %1..!

Kardeş bot buff yaptiktan sora tekrar eline staff almasi icn napicam recovery yapior ama eline tekrar staff almiyor

Ya bot cok kötü... mob kestikten sora alana geri donuo (training) sora tekrar uzaklasio sora tekrar alana gelio 76 level ticket acık 1 saatte %1..!

Skill ayarlarında hata yapmışşındır eğer ayarlarını nasıl yaptığını buraya koyarsan hata varmı diye bir kontrol edebilirim

thumb_ads__z.GIF
[/URL][/IMG]

Ya bu botta Division 1'i seçsem Division 2'ide seçsem hep division 1'i acıo 2'i secıorm ama yinede division 1 acilio cildircam bir saattir giremedim oyuna !

[23:48:21] Changed training area
[23:52:58] Start training
[23:52:58] Townthread started...
[23:52:58] Townthread finished
[23:53:01] Start training
[23:53:01] Townthread started...
[23:53:01] Townthread finished
[23:53:02] Start training
[23:53:02] Townthread started...
[23:53:02] Townthread finished
[23:53:06] Start training
[23:53:06] Townthread started...