• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSRO] mBot Ayrıntılı Rehber

ya bu bot dalmiyor tüm hersey olmasina ragmen kasma yerinde ole duruo hicbir sekilde attack ypmio bozk

Bozuk değil Range ayarlamamışındır
bende onu unutmuştum kasmiyodu dikkatli ayarla

Rehber için Çok teşekkürler

Ya bu botta Division 1'i seçsem Division 2'ide seçsem hep division 1'i acıo 2'i secıorm ama yinede division 1 acilio cildircam bir saattir giremedim oyuna !

[23:48:21] Changed training area
[23:52:58] Start training
[23:52:58] Townthread started...
[23:52:58] Townthread finished
[23:53:01] Start training
[23:53:01] Townthread started...
[23:53:01] Townthread finished
[23:53:02] Start training
[23:53:02] Townthread started...
[23:53:02] Townthread finished
[23:53:06] Start training
[23:53:06] Townthread started...
[23:53:06] Townthread finished

ARTIK BI YARDIM !

Div2 Seçtikten Sonra Save Settings yap
Botta her değişiklik yaptığında Save Settings yap

fazla deilmi sbot(10 tl civarında)+PBMC(5 tl)=15 TL eder

Bu bot yanlızca Csro'da çalışmaktadır.Csroda ki adam akıllı çalışan tek bot desek yanlış olmaz :)

elin sag lık kardes super olmus valla

ben 3 tane actım aynı pcde ver seriiii kasıyo ha

Ben start client basıorm hack shiled doluo sonra "Please Excute the Silkroad.exe" hastası verior :S ?

Bot şuan ücretli olarak mı çalışıyor yoksa 30 gün deneme sürümü mü var?

Geri