• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSRO] mBot Ayrıntılı Rehber

başta bi dosya bulunamadı MSVCR diye bi dosya bulunamadı diye bi hata veriyor ama sro başlıyor. oyunca girince botda skiller görünmüyor. koordinatları ayarlayamıyorum area ya tıklayınca gelmiyor....

Eed katıolıorum arkadaşlar bu botu nasıl satın alabiliriz ? bide sbottan seri kasıormus bu dogrumu ?

Eed katıolıorum arkadaşlar bu botu nasıl satın alabiliriz ? bide sbottan seri kasıormus bu dogrumu ?

[TAMAM]- CSRO Bot satın almak için öncelikle www.botters-heaven.net/index.php adresine üye olup mailinize gelen linkten aktivasyonu gerçekleştireceksiniz ardından ödemenizi banka hesaplarımıza yapıp canlı destek hattımızdan bize www.botters-heaven.net sitesi üye adınız ve şifrenizi vereceksiniz botunuzun süresini yükleyeceğiz. Mantık sbot ile aynı nerdeyse.
- CSRO Silk Satın almak için yine hsaplarımızdan birine gerekli ücreti yatırıp bize canlı destek hattından ulaşacaksınız silk için size E-Pin kodu ve şifresi vereceğiz
[/TAMAM]

Botu maxolojiden alabilirsin.Sbottan seri mi orasını bilemem ama gerçekten çok güzel bi bot :)

regOCXFiles programı hak.

regOCXFiles programanıda kurmam geretiği yazılı ama bu programı nasıl kuracam.mbotun kurulumu hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim. ben daha kuramadım.

Geri