• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dahada büyüyelim ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kaynak olarak aylik para verilmesi gerekir yoksa olmaz
Ayrica tanıtım yapacaginiz ürünü mutlaka getirmeniz gerekir mesela adamlar bilgisayar tanitimina asus rog tytan cg8880 i getirmisti gerisini siz düşünün .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Kaynak olarak aylik para verilmesi gerekir yoksa olmaz
Ayrica tanıtım yapacaginiz ürünü mutlaka getirmeniz gerekir mesela adamlar bilgisayar tanitimina asus rog tytan cg8880 i getirmisti gerisini siz düşünün .

şimdilik o bilgisayarlara gücümüz yeteceğini sanmıyorum :(
hafiften başlayarak o ilerdeki senin dediğin konulara geliceğimizin garanti verebilirim.

Son düzenleme:
En ufak bir tanıtım yaptigin ürün mutlaka görsel olarak göstermelisin sadece kuru anlatim yaparak olmaz .
Bu işler çok büyük ekip işi ister o yüzden sağlam kişiler bulmalisiniz .

Herkes Kendi telefonunu tanıtarak başlasın. :D Sonradan büyütürüz Bilgisayara geçer Ordan televizyon. :D

Videoların en kötü çekimi,kötü tanıtımlar yapanlar bile 5 bin wiew'den aşşağı yok.

Şimdi öyle denebilir erdeniz de 5 editor belirlersin hepsine video başı 50 lira verirsin yine iş döner .
Editörlere aylık ya da video başı ücret ödenirse bazı arkadaşlar talip olabilir .

Bu arada o söylediğim tanıtımları sitenin ofisinde hep beraber olarak tanıtım yapiyorlar oyun tanıtıminda kuruyorlar konsolu hep beraber anlatarak oynuyorlar gerçekten altindan kalkabilirseniz güzel proje .

Şimdi öyle denebilir erdeniz de 5 editor belirlersin hepsine video başı 50 lira verirsin yine iş döner .
Editörlere aylık ya da video başı ücret ödenirse bazı arkadaşlar talip olabilir .

Videolardan gelen üye sayısından haberiniz varmı :D Veya paradan.

Şöyle diyim 83 Binlik bir videoda kocaman kocaman reklamlar olmasına rağmen 10-15 kişi geldi sayfama.Ayrıca bıraktığı parada öyle ahım şahım bişey değil.Bir videonun 50 lira kazandırması için ortalama 80-90 k izlenim alması lazım.Buda 1 ayda toplam olacağını sanmıyorum ve video başı kaç lira alacaklar yoksa toplammı ayda kaç video ?

Bunları göz önüne katarsak sanmıyorum deniz imkansız gibi bişey karlı çıkmak.

Videolardan gelen üye sayısından haberiniz varmı :D Veya paradan.

Şöyle diyim 83 Binlik bir videoda kocaman kocaman reklamlar olmasına rağmen 10-15 kişi geldi sayfama.Ayrıca bıraktığı parada öyle ahım şahım bişey değil.Bir videonun 50 lira kazandırması için ortalama 80-90 k izlenim alması lazım.Buda 1 ayda toplam olacağını sanmıyorum ve video başı kaç lira alacaklar yoksa toplammı ayda kaç video ?

Bunları göz önüne katarsak sanmıyorum deniz imkansız gibi bişey karlı çıkmak.
Zaten direk ilk aydan karli çıkamazsın biraz zaman lazım.

Senin çektiğin video ile bu cok farkli olay.
Düşünsene güncel oyunlari tanıtım yapıyorsun youtubeye koyuyorsun ve forumun reklamini yapiyorsun oyun hakkinda sorusu olan geliyor senin forumuna soruyor zaten kanal forumun olacagi icin intro yapsan bile ufak bisekilde üye gelir .

Komik videolar baska bu tekno haber videolari baska ..

Zaten direk ilk aydan karli çıkamazsın biraz zaman lazım.

Söylemek istediğimde o kimse 50 liraya günde 1 video yapmaz sanmıyorum.Söylediğin hesaba göre o tarz bişey olacak.İlk ay değil ilk 5 ay karlı çıkmaz emin ol çağatay çok emek lazım.Tvideoya 1 yıldır emek veriyorum sonucu görüyorsun.

Bir anlık hevesleri pişmanlığa dökmeye gerek yok BP de olduğu gibi.Ümit abi konu açtı kaç kişi gelir diye anketi sende biliyorsun.Oyun açıldı 1 hafta sonra 5-6 kişi vardı alexde :)

----------

Senin çektiğin video ile bu cok farkli olay.
Düşünsene güncel oyunlari tanıtım yapıyorsun youtubeye koyuyorsun ve forumun reklamini yapiyorsun oyun hakkinda sorusu olan geliyor senin forumuna soruyor zaten kanal forumun olacagi icin intro yapsan bile ufak bisekilde üye gelir .

Komik videolar baska bu tekno haber videolari baska ..

Deniz sanırım oyun piyasasından haberin yok.Gameplay yazınca KAÇ BİN video geliyor 1 oyun için bakıp öyle yorum bence :D Çünkü şuan herkes oyun -teknoloji videosu çekiyor.Komik video başka demişsin şöyle birşey var.Komik video branşı nedir ? Benimki bambaşka birşey sazan avlıyorum ben.Youtube ben tekim.Fakat oyun tanıtan 10 kişi olsun 10 videosundada aynı konuyu mecbur anlatacak. :)

Önemli olan oyunu baştan savma tanitmak değil gerçekten hakkini vererek tanıtmak .
O söylediğim kanalda sadece oyun değil buharli ütü bile tanitiyorlar yani demek istediğim bütün teknolojik aletler var işin içinde sadece oyundan ibaret değil ..

Önemli olan oyunu baştan savma tanitmak değil gerçekten hakkini vererek tanıtmak .
O söylediğim kanalda sadece oyun değil buharli ütü bile tanitiyorlar yani demek istediğim bütün teknolojik aletler var işin içinde sadece oyundan ibaret değil ..

Farkmez konu aynı+ olarak öyle oyun takip eden zaten belli kanalları takip ediyor.Oğuz sasi,yeşil dev,agunzagun tarzı siz o piyasaya 1 yıldan önce giremezsin bende bunu söylerim burada.Ayrıca teknolojik aletin ütü diyorsunda ütünün zaten belli bir kitlesi var.Adam ütü alacaktır girer googleye yazar şansa kadere en altlarda sizin video görünür atıyorum 200 view aa bu neymiş der girer ütüyü izler.Dediğim gibi telefon vs zaten okadar fazla tanıtan varki ayrıca forumun bir özelliği yok.Bknz; donanımhaber adamlar telefon tanıtıyor hakkını köküne kadar veriyor Prof çekimmiş reklamış herşeyleri hazır.Burada İMKANSIZ dediğim gibi bir anlık hevesler pişmanlıkla son buluyor genelde.

Farkmez konu aynı+ olarak öyle oyun takip eden zaten belli kanalları takip ediyor.Oğuz sasi,yeşil dev,agunzagun tarzı siz o piyasaya 1 yıldan önce giremezsin bende bunu söylerim burada.

Bak bu adamlarda aynı yoldan gittiler pes ettilermi ?
-hayır
video çekmeye devam ettiler ben oğuz sasiyi yıllardan beri takip ediyorum 200-300 wiew alıyordu ama sadece onu değil
adam nasıl ünlü,para kazandı ? nasılmı anlatıyım
adam olmayan şeyleri başardı video çekerken herkes sap gibi espri yapar sadece oyununa bakar aa şuymuş vb.
adam ne yaptı,değişik şekilde espiri yapmaya çalıştı bunları oyunlara aktardı
bak en önemlisi facebookda grup açtı ve gittikçede büyüyor (70 bin kişi) ve ondan para kazanıyor
Ondan aldığım bir mesajda şu

Merhaba artık tepe konusuna değil tepe resmine reklam alıyoruz takibinde zorlanıyoruz diye.
O alan sizin 70.000 kişiye tanıtımınız için...

Günlüğü takibi zor oluyor diye kaldırdık.

Haftalık 50,
Aylık 100 tl.

Tam 1 ay veya 1 hafta sizin.

Bak bu adamlarda aynı yoldan gittiler pes ettilermi ?
-hayır
video çekmeye devam ettiler ben oğuz sasiyi yıllardan beri takip ediyorum 200-300 wiew alıyordu ama sadece onu değil
adam nasıl ünlü,para kazandı ? nasılmı anlatıyım
adam olmayan şeyleri başardı video çekerken herkes sap gibi espri yapar sadece oyununa bakar aa şuymuş vb.
adam ne yaptı,değişik şekilde espiri yapmaya çalıştı bunları oyunlara aktardı
bak en önemlisi facebookda grup açtı ve gittikçede büyüyor (70 bin kişi) ve ondan para kazanıyor
Ondan aldığım bir mesajda şu

Merhaba artık tepe konusuna değil tepe resmine reklam alıyoruz takibinde zorlanıyoruz diye.
O alan sizin 70.000 kişiye tanıtımınız için...

Günlüğü takibi zor oluyor diye kaldırdık.

Haftalık 50,
Aylık 100 tl.

Tam 1 ay veya 1 hafta sizin.

Maxigamede bu işi devam ettirecek kapasitede okadar adam yok.Onu demek istiyorum kısaca :) %85 zaten okul başlayınca girmiyor.Gerisi sınavım var şu var bu var hiç girmiyor.Okul olduğu zaman forumdaki aktif kişileri parmakla sayarsın örnek vereyim....

Ben
Kaya101
PageMaster
Intensify
tarikturan
jeeki

Bunları her konuda görüsün.Ama diğerleri nerede ?

Okulda...

Geri