• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dahada büyüyelim ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maxigamede bu işi devam ettirecek kapasitede okadar adam yok.Onu demek istiyorum kısaca :) %85 zaten okul başlayınca girmiyor.Gerisi sınavım var şu var bu var hiç girmiyor.Okul olduğu zaman forumdaki aktif kişileri parmakla sayarsın örnek vereyim....

Ben
Kaya101
PageMaster
Intensify
tarikturan
jeeki

Bunları her konuda görüsün.Ama diğerleri nerede ?

Okulda...

Tabiki bu işlerden önce okul var.
Biz illa bu işi para kazancaz diye yapmıyoruz bu foruma +1 kişi eklensin diye uğraşmaya çalışıyoruz (konu paraya kaydı oyuzden ) :)
Mesela oğuz sasi demişken adam işe gidiyor ama bu işleride takip ediyor şuan 70bin kişilik grup'a kafa tutuyor :D

Tabiki bu işlerden önce okul var.
Biz illa bu işi para kazancaz diye yapmıyoruz bu foruma +1 kişi eklensin diye uğraşmaya çalışıyoruz (konu paraya kaydı oyuzden ) :)
Mesela oğuz sasi demişken adam işe gidiyor ama bu işleride takip ediyor şuan 70bin kişilik grup'a kafa tutuyor :D

Oğuzun kitlesi belli zaten 12-15 yaş arası oğuz abeee oğuz abii oğuz kankii diyen tipler.Dediğim gibi yazın ortasında bile BP gelicem diyip gelmeyen bir tayfa var ortada.Ümit abi daha iyi bilir fakat boş hayal gibi geliyor bana.Zaten maxigamenin bir oyun tanıtım kanalı var ve kimse ilgilenmiyor.

Işte en önemli olan şey bu işi iyi yapabilecek okul ders iş bahane etmeyecek sağlam arkadaşlar .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

----------

Ayrica amatör çekimler değil de profesyonel cekim yapmak gerekir ofis vs

Işte en önemli olan şey bu işi iyi yapabilecek okul ders iş bahane etmeyecek sağlam arkadaşlar .

----------

Ayrica amatör çekimler değil de profesyonel cekim yapmak gerekir ofis vs

Siz herşey hazır sadece video atalım gibi düşünüyorsunuz.Ofisi kim ayarlayacak sürekli toplanıp şöyle şöyle yapmalıyız diyecek biri lazım yüzyüze oda bu forumda yok anlatmak istediğim bu

Sana katılıyorum erdeniz bende arkadaşlara bunu anlatmaya çalışıyorum .

Bende sabahtan beri anlatmak istediğim sadece o videolarmı koyucaz ?
başka video olur şudur budur dedim
Sizin baştan niyetiniz belli arkadaş :)

Ben ufak bir örnek vermiştim sadece tekno haberler yapabilirsiniz diye ne yapıp yapmamak size kalmış .

Bu konuda Ümit bize yardımcı olabilir oyun tanıtım konusunda mesela ayrıca şu vsro diyorsunuz her video koyulsa bile youtubeden bir üye çekebilir.Bizim alanımız bence rehber forum olarak oyun rehberleri konusunda burada bulunan her konu resimli anlatımın yanında videolu anlatım olsa ifşa oluruz gibime geliyor.

----------

Mesela bir ekip oluşturulur her bölümden başlanır tek tek her rehber konunun videosu hazırlanır.

Sınırsız internetim 2. dönem olacak ben yapabilirim ama yavaş yavaş hemen bir anda binlerce izlenmek istemiyoruz bu sistemi oturtabilmek o grubu kurmak bile büyük bir iş bence.

Aslında söylemek istediğim çok şey var ama "Attığın taş ürkütmek istediğin kurbağaya değmez" diye bir söz var. Eminim ki kimse anlamayacaktır veya umursamayacaktır söylediklerimi. En basitinden bikaç hafta önce off topice konu açtım herkesten 10 saniyelik bir video istedim 40 dan fazla kişi söz vermesine rağmen bunu gerçekte yapan 5 kişi çıktı gerisi salladı. Konuyu açıp yorumları görünce çok sevindimiştim arkadamda büyük bir desteğim var diye ama günler ve haftalar geçtikçe hepsinin boş birer balon olduğunu gördüm. Aynı şey BP'de de yaşandı defalarca ama ben ısrarla inanmaya ve güvenmeye devam ettim fakat artık şunu çok iyi biliyorum ki bu forumda 5-10 kişi hariç hiç kimseye güvenilmez ve onların ipi ile kesinlikle kuyuya inilmez.

Konuyu açan arkadaşa duyarlılığı ve iyi niyeti için çok teşekkür ediyorum ama söylediklerin ve yapmak istediklerin maalesef hayalden öteye geçemez.

Bumerang yarışmasında çok oy almamızın sebebi diğer sitelerin az oy almasıydı, yoksa yine öyle ahım şahım bir destek olduğundan dereceye girmedik. "Maxigame'in desteğe ihtiyacı mı var" diyen zihniyetler bu forumda olduğu sürece maalesef birşeyler başarmamız çok ama çok zor hatta imkansız olacaktır. Başardıklarımız ise ya kendi çabalarımızın ürünüdür veya o hariç tuttuğum 5 - 10 kişinin desteğinin ürünüdür. Bu kadar az kişinin de yapabilecekleri sınırdıdır, o nedenle ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

Aslında söylemek istediğim çok şey var ama "Attığın taş ürkütmek istediğin kurbağaya değmez" diye bir söz var. Eminim ki kimse anlamayacaktır veya umursamayacaktır söylediklerimi. En basitinden bikaç hafta önce off topice konu açtım herkesten 10 saniyelik bir video istedim 40 dan fazla kişi söz vermesine rağmen bunu gerçekte yapan 5 kişi çıktı gerisi salladı. Konuyu açıp yorumları görünce çok sevindimiştim arkadamda büyük bir desteğim var diye ama günler ve haftalar geçtikçe hepsinin boş birer balon olduğunu gördüm. Aynı şey BP'de de yaşandı defalarca ama ben ısrarla inanmaya ve güvenmeye devam ettim fakat artık şunu çok iyi biliyorum ki bu forumda 5-10 kişi hariç hiç kimseye güvenilmez ve onların ipi ile kesinlikle kuyuya inilmez.

Konuyu açan arkadaşa duyarlılığı ve iyi niyeti için çok teşekkür ediyorum ama söylediklerin ve yapmak istediklerin maalesef hayalden öteye geçemez.

Bumerang yarışmasında çok oy almamızın sebebi diğer sitelerin az oy almasıydı, yoksa yine öyle ahım şahım bir destek olduğundan dereceye girmedik. "Maxigame'in desteğe ihtiyacı mı var" diyen zihniyetler bu forumda olduğu sürece maalesef birşeyler başarmamız çok ama çok zor hatta imkansız olacaktır. Başardıklarımız ise ya kendi çabalarımızın ürünüdür veya o hariç tuttuğum 5 - 10 kişinin desteğinin ürünüdür. Bu kadar az kişinin de yapabilecekleri sınırdıdır, o nedenle ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

Abi bence hiç desteksiz bile bu işi yapabilecek arkadaşlar var en azından rehber konuların bile videosu çekilse bir yararı olacağı düşünüyorum.

Çeksinler Cüneyt, kimseye bişey yapma etme demedik. Abi ben video çekecem diyen gelsin ben de üzerime ne düşüyorsa seve seve yaparım zaten. Youtube kanalımız var ama ilgilenen yok, ben de isterim inceleme ve tanıtım videoları ile kanalımızı dolduralım oradan siteye üye çekelim büyüyelim ama kimse oralı olmuyor...

Kimisi okul bahane eder kimisi iş istikrarlı üye bulmak zor.

Çeksinler Cüneyt, kimseye bişey yapma etme demedik. Abi ben video çekecem diyen gelsin ben de üzerime ne düşüyorsa seve seve yaparım zaten. Youtube kanalımız var ama ilgilenen yok, ben de isterim inceleme ve tanıtım videoları ile kanalımızı dolduralım oradan siteye üye çekelim büyüyelim ama kimse oralı olmuyor...

abi 2-3 gün sonra aktifleştiririz kanalı bir şeyler düşünelim arkadaşlarla.

Bu iş kanala isteğe göre(ne zaman video çekersem o zaman atarim) mantığı ile yürümez belli bir istikrar yakalanıp videolar kanala yüklenmeli ki takipçi olsun.

Zafer, Ersan, Tarık, Erdeniz, Emre beşinizi MaxiGame'in youtube kanalından sorumlu görevli olarak atayacağım. Herkes haftada 1 er oyun tanıtımı veya incelemesi videosu hazırlayıp upload edecek, kaytaranı döverim. Zorla yapacaksınız ulennn :D

Geri