• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dahada büyüyelim ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizim sorumunumuz ne biliyormusunuz ? Ben söyleyim düşünçelerimiz iyi ama icraatımız berbat.
Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama forum demek yönetimin anlattığından hazırladığından ibaret demek değil. Demek istediğim üyelerde paylaşabilir bildiklerini.
Malesef bizde yıllardır paylaşım işleri yönetim tarafından yapılmakta hazırlıklar yönetim tarafından yapılmak ve bazende bunlar yönetime dayak zoruyla yaptırılmakta neredeyse.
Büyümenin formülü gün gibi ortadadır. Üye olarak biraz paylaşımda bulunmak bildiğinizi anlatmak. Bunu yaparsanız gençler emin olun aramıza yeni arkadaşlar katılacaktır. Bizim yönetimdeki arkadaşlara bile yıllardır anlatamatık konu hazırlamak 2 kelimeyi yanyana yetirmekten ibaret değildir. Nasıl yapıldığına dair bir kaç anlaşılır resim ve 1 adet video herşeyi çözer emin olun . Hazırlayın konunuzu koyun resimlerinizi video önemli değil rarlar bize gönderirsiniz biz kanala uplarız bizler için bu tarz seyler iş değil eğlencedir.
Biz bildiğimiz herşeyi anlatıp paylaşıyoruz sizlerde bunu yapın çünki biz herşeyi yapamayız.
Gelelim asıl meseleye ..
Başta Emre ve Erdeniz olmak üzere youtube kanal sahibi arkadaşlar ,artık benim aile fertlerimin bile gıyaben tanıdığı insanlar ..
Emre oyun kanalın var görevdeyken bir kaç video yaptın kaldın neden ?
Erdeniz bu foruma defalarca videolarını koydun iyide yaptın ama kaç kere maxigame ile alakalı bir video yaptın alın abiler bununda bizler için yaptım dedin ?
Kaya senden defalarca warez'e sahip çık abisi orası önemli dediğim halde hatta sana tam serbestlik hakkı tanıdığım sen yönetici takılma kafana göre takıl dediğim halde tamam abi corbada tuzumuz olsun dedin ?
Cüneyt Bak sen işin farkındasın konulara özellikle vsro konularına bir video eklense coşacağına adın gibi eminsin ama en son ne zman bir video attın veya konu attın?
Seymen zaten en son koptu gitti.Kendi sorunlarının içinde az daha bizide kahredecekti. O da unuttu bizlerin onun abisi olduğumuzu .Bir abi demesi yetecekti fark edemedi.
Arkadaşlar, gençler diyorum ,kardeşlerim diyorum biz kuralcıyız ban atarız öle yapar böle ederiz ama kin tutmayız cezanız bittiğinde kaldığınız yerden devam edersiniz bizlerle ki bunlar aile denen ortamların içinde her gün yaşanır. Belli başlı aslıana bakarsa sadece 1 kişi var bu forumda bundan bir şey olmaz dediğim gerikalan herkesten benim hala umudum var. Bir gün taşın altına elini koyacaklar.
Rütbe ver yapayım en illet olduğum durumdur .Rütbesiz birşey olmaz sananalar var hala ne yazık . Arkadaş soruyorum sizlere bana Ümit'e az bir şey saygı duyan seven hangi adama kapımızı kapattık ? Bu forumun en üst yetkilerine sahip kişiler ile bire bir akşamları lak lak yapıp aradaki tüm mesafeleri kaldırmadık ? Şu foruma sokmadığımız tu kaka dediğimiz neleri yapmadık aynı ortamlarda ? ki illa yetki deniliyor hala . Farkında değilsiniz ama ben size söyleyim sizlerin hepinizde haklı olduğunuz sürece admin yetkisi var çünki bizler hepiminiz için varız.
Ve son olarak destek için öle bir şeyler toplamanıza gerek yok her gün reklamlara tıklamanız yeter de artar. Hatırlarsınız ki Ümit reklamları konunda tam gözümnüzün önüne adeta sokmuştu ve istediğinide almıştı ama sizler abi bu olmadı sevdek dediniz ve Ümit sırf siz sevmediniz diye o uygulamadan vazgeçti.
Şimdi hepimiz şapkamızı önümüze koyalım ve düşünelim.
Arada saydığım isimlere admin olarak sitem etmedim abi olarak seslendim amaçın üzmek veya kırmak değildi.

Haklısın abi en son rehber konumu global moderatörken açmıştım bayağı olmuş videosa hiç yapmadım bugün rahatsızlandım evden dışarı çıkabilirsem video çekme programını indirip kendime en güvendiğim alanda mbotta bi rehber hazırlamaya çalışacağım.

Senin gibi bu forumun geleceğini düşünen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Dediğin mantıklı olabilir ama kaç kişi elini taşın altına koyabilir ki ? Youtube kanalı belki bir iş yapabilir ama blog'un iş yapacağını düşünmüyorum, reklam alanına gelirsek kaç kişi Youtube kanalı açıpta kaliteli videolar paylaşabilir ?
Bu reklam işi internet cafelere girip Maxigame diye bağırıp çıkmakla olmaz.

MaxiGame.Org alanında Türkiye'nin sayılı forum sitelerindendir bunu da unutmamak gerekir..

paravan bloglar var bilir misin hani paravan bloglar ana siteyi destekler ?

Aslında söylemek istediğim çok şey var ama "Attığın taş ürkütmek istediğin kurbağaya değmez" diye bir söz var. Eminim ki kimse anlamayacaktır veya umursamayacaktır söylediklerimi. En basitinden bikaç hafta önce off topice konu açtım herkesten 10 saniyelik bir video istedim 40 dan fazla kişi söz vermesine rağmen bunu gerçekte yapan 5 kişi çıktı gerisi salladı. Konuyu açıp yorumları görünce çok sevindimiştim arkadamda büyük bir desteğim var diye ama günler ve haftalar geçtikçe hepsinin boş birer balon olduğunu gördüm. Aynı şey BP'de de yaşandı defalarca ama ben ısrarla inanmaya ve güvenmeye devam ettim fakat artık şunu çok iyi biliyorum ki bu forumda 5-10 kişi hariç hiç kimseye güvenilmez ve onların ipi ile kesinlikle kuyuya inilmez.

Konuyu açan arkadaşa duyarlılığı ve iyi niyeti için çok teşekkür ediyorum ama söylediklerin ve yapmak istediklerin maalesef hayalden öteye geçemez.

Bumerang yarışmasında çok oy almamızın sebebi diğer sitelerin az oy almasıydı, yoksa yine öyle ahım şahım bir destek olduğundan dereceye girmedik. "Maxigame'in desteğe ihtiyacı mı var" diyen zihniyetler bu forumda olduğu sürece maalesef birşeyler başarmamız çok ama çok zor hatta imkansız olacaktır. Başardıklarımız ise ya kendi çabalarımızın ürünüdür veya o hariç tuttuğum 5 - 10 kişinin desteğinin ürünüdür. Bu kadar az kişinin de yapabilecekleri sınırdıdır, o nedenle ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

ümit abi az buçuk beni tanıyor veya hatırlıyorsundur,bu sitenin geleceği youtube kanalı veya silkroad konularıyla kurtulmaz biraz paraya kıyarsın örneğin yeni çıkan ekran kartını alır tanıtır veya tanıttırırsın düzgün bir editörle anlaşıp bunu bireysel olarak yapan arkadaşlar var r10da artık silkroadın eski çekiciliği kalmadı silkroad yerine örneğin lol turnuvalarına yönelebilirsin,yapılan turnuva bilgileri turnuva canlı gösterimleri en azından maxigame adına canl izleletebilcek birisi bu bile artı birşeydir.Webmaster bölümüne yoğunlaşabilirsin birkaç php konusu css anlatımlı dersler en ufak html dersi bile iş görebilir alışveriş bölümü açıp ticaret olabilir kısaca söylemek istediğim oyun forumu değilde genel foruma dönük olursa gün gün küçülmeye değil ileriye doğru gidecektir,öncekilerde olduğu gibi çocuklarla çalışmayıp kendini bilen insanlarla çalışırsan işlerin yürür.Bir yardım gerekirse ben burdayım web işleriyle ilgilenirim

ImSorry'e katılıyorum adamlar o kadar işi ilerletmişler ki tanıtıma Asus Rog Tytan CG8880 tarzında makineler bile getiriyorlar, biz de bu yolda ilerlerse üye sayımızın 240.000 değil de 2.400.000 olacağını düşünmemek elde değil. Bunun için elini taşın altına koyacak ve bu aileyi yarı yolda bırakmayacak kişiler lazım o da çok zor.

İyi güzel hoş forumu düşünmüşsün seni taktir ediyorum ama şu varki herkez senin gibi iyilik meleği değil.Site için o kadar uğraş, çaba göstericek kişileri zor bulursun.Bu anlattığın olay 4-5 sene önceki MaxiGame'de yani SilkroadMax'ta olsaydı şuanda bu forum Türkiye'nin önde gelen forumlarından olmuştu.

private serverların tanıtımını kapatırsanız böyle olur silkroad oynayan kitleyi kaybedersiniz zaten silkroadmax siteninde ismi ...

Geri