• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dahada büyüyelim ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Zafer, Ersan, Tarık, Erdeniz, Emre beşinizi MaxiGame'in youtube kanalından sorumlu görevli olarak atayacağım. Herkes haftada 1 er oyun tanıtımı veya incelemesi videosu hazırlayıp upload edecek, kaytaranı döverim. Zorla yapacaksınız ulennn :D

Yaz aga bizi cumaya yaz cumaları bende abi :D

Çeksinler Cüneyt, kimseye bişey yapma etme demedik. Abi ben video çekecem diyen gelsin ben de üzerime ne düşüyorsa seve seve yaparım zaten. Youtube kanalımız var ama ilgilenen yok, ben de isterim inceleme ve tanıtım videoları ile kanalımızı dolduralım oradan siteye üye çekelim büyüyelim ama kimse oralı olmuyor...

Benim sınırsız internetim yok jet kullanıyorum yarın internet cafeye gidip sağlam bir video programı indireceğim ardındanda tecrübe sahibi olduğum alanlarda başlıyacağım abi.

abi 5-6 kişiyide twitchde canlı yayın yapsın belirli günlerde oyun oynasın reklamlarıda biz yayarız :D

Zafer, Ersan, Tarık, Erdeniz, Emre beşinizi MaxiGame'in youtube kanalından sorumlu görevli olarak atayacağım. Herkes haftada 1 er oyun tanıtımı veya incelemesi videosu hazırlayıp upload edecek, kaytaranı döverim. Zorla yapacaksınız ulennn :D

Abi şu YGS bir atlayımda o zaman kopuyoruz :beer

Aslında söylemek istediğim çok şey var ama "Attığın taş ürkütmek istediğin kurbağaya değmez" diye bir söz var. Eminim ki kimse anlamayacaktır veya umursamayacaktır söylediklerimi. En basitinden bikaç hafta önce off topice konu açtım herkesten 10 saniyelik bir video istedim 40 dan fazla kişi söz vermesine rağmen bunu gerçekte yapan 5 kişi çıktı gerisi salladı. Konuyu açıp yorumları görünce çok sevindimiştim arkadamda büyük bir desteğim var diye ama günler ve haftalar geçtikçe hepsinin boş birer balon olduğunu gördüm. Aynı şey BP'de de yaşandı defalarca ama ben ısrarla inanmaya ve güvenmeye devam ettim fakat artık şunu çok iyi biliyorum ki bu forumda 5-10 kişi hariç hiç kimseye güvenilmez ve onların ipi ile kesinlikle kuyuya inilmez.

Konuyu açan arkadaşa duyarlılığı ve iyi niyeti için çok teşekkür ediyorum ama söylediklerin ve yapmak istediklerin maalesef hayalden öteye geçemez.

Bumerang yarışmasında çok oy almamızın sebebi diğer sitelerin az oy almasıydı, yoksa yine öyle ahım şahım bir destek olduğundan dereceye girmedik. "Maxigame'in desteğe ihtiyacı mı var" diyen zihniyetler bu forumda olduğu sürece maalesef birşeyler başarmamız çok ama çok zor hatta imkansız olacaktır. Başardıklarımız ise ya kendi çabalarımızın ürünüdür veya o hariç tuttuğum 5 - 10 kişinin desteğinin ürünüdür. Bu kadar az kişinin de yapabilecekleri sınırdıdır, o nedenle ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

Burada bana gönderme yapmışsın ama keşke cümlemi çekip almak yerine iyice okuyup karar verseydin. Başlığı açan arkadaş maddi bir yardımdan bahsetmiş konu siteyi duyurma amaçlı paylaşım yapılmasına dönünce mesajım yanlış anlaşıldı yoksa maxigame büyüsün gelişsin bana ne zararı var? Seni de anlıyorum bazı konularda çok üstüne gelindiği için gayet mantıksal olan eleştirimi saldırı olarak algıladın neyse önemli değil. Ha forumun sokaklarda başı boş gezen insanlardan daha çok yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan o başka

Burada bana gönderme yapmışsın ama keşke cümlemi çekip almak yerine iyice okuyup karar verseydin. Başlığı açan arkadaş maddi bir yardımdan bahsetmiş konu siteyi duyurma amaçlı paylaşım yapılmasına dönünce mesajım yanlış anlaşıldı yoksa maxigame büyüsün gelişsin bana ne zararı var? Seni de anlıyorum bazı konularda çok üstüne gelindiği için gayet mantıksal olan eleştirimi saldırı olarak algıladın neyse önemli değil. Ha forumun sokaklarda başı boş gezen insanlardan daha çok yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan o başka

Evet, forumun sokaklarda başıboş gezen insanlardan daha çok yardıma ihtiyacı var :) Hey Allahım...

Neyse ya boşver, takılın siz kafanıza göre.

-Eğer hiç bir şey bile yapamıyorsanız yakındaki arkadaşlarınıza,sokaktaki geçen insanlara
webde,şurda burda insanlara belirtirsiniz.
-Onuda yapamıyorum derseniz açtığımız blogları,youtube kanalları destekli olan herşeylere yardım edersiniz.
-Hiç olmadı internet cafeye gidersiniz maxigamerz.com diye bağırırsınız kaçarsınız reklam olur
:roll::roll:

Eğer bu konu olumlu giderse hep birlikte bir şeyler yaparız ve dahada çok gelişiriz.
Ben seve seve her fedâkarlığı yaparım.

Bir elin nesi var iki elin sesi var.

Düşüncen çok güzel. Yalnız alıntı yaptığım kısımda yazdığın şeyi ben yaptım. Hatta Ümit abi ile birebir görüşüp kendisinden broşür alıp kafelerde dağıttım, pazarda satış yaptığım müşterilerime verdim. Bir işe yaradı mı hiç bir fikrim yok. Umarım yaramıştır.

Yeniden bir şey yapılacak olursa zevkle.

Ben şuna eminim ki bir çok kişi reklamlara tıklamıyor emin olun elinizden hiç bir şey gelmese bile sırf reklamlara tıklasanız dahi yardımcı olursunuz.

@Deepblue,Tık istatistiğini görebilir miyiz ?

Bizim sorumunumuz ne biliyormusunuz ? Ben söyleyim düşünçelerimiz iyi ama icraatımız berbat.
Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama forum demek yönetimin anlattığından hazırladığından ibaret demek değil. Demek istediğim üyelerde paylaşabilir bildiklerini.
Malesef bizde yıllardır paylaşım işleri yönetim tarafından yapılmakta hazırlıklar yönetim tarafından yapılmak ve bazende bunlar yönetime dayak zoruyla yaptırılmakta neredeyse.
Büyümenin formülü gün gibi ortadadır. Üye olarak biraz paylaşımda bulunmak bildiğinizi anlatmak. Bunu yaparsanız gençler emin olun aramıza yeni arkadaşlar katılacaktır. Bizim yönetimdeki arkadaşlara bile yıllardır anlatamatık konu hazırlamak 2 kelimeyi yanyana yetirmekten ibaret değildir. Nasıl yapıldığına dair bir kaç anlaşılır resim ve 1 adet video herşeyi çözer emin olun . Hazırlayın konunuzu koyun resimlerinizi video önemli değil rarlar bize gönderirsiniz biz kanala uplarız bizler için bu tarz seyler iş değil eğlencedir.
Biz bildiğimiz herşeyi anlatıp paylaşıyoruz sizlerde bunu yapın çünki biz herşeyi yapamayız.
Gelelim asıl meseleye ..
Başta Emre ve Erdeniz olmak üzere youtube kanal sahibi arkadaşlar ,artık benim aile fertlerimin bile gıyaben tanıdığı insanlar ..
Emre oyun kanalın var görevdeyken bir kaç video yaptın kaldın neden ?
Erdeniz bu foruma defalarca videolarını koydun iyide yaptın ama kaç kere maxigame ile alakalı bir video yaptın alın abiler bununda bizler için yaptım dedin ?
Kaya senden defalarca warez'e sahip çık abisi orası önemli dediğim halde hatta sana tam serbestlik hakkı tanıdığım sen yönetici takılma kafana göre takıl dediğim halde tamam abi corbada tuzumuz olsun dedin ?
Cüneyt Bak sen işin farkındasın konulara özellikle vsro konularına bir video eklense coşacağına adın gibi eminsin ama en son ne zman bir video attın veya konu attın?
Seymen zaten en son koptu gitti.Kendi sorunlarının içinde az daha bizide kahredecekti. O da unuttu bizlerin onun abisi olduğumuzu .Bir abi demesi yetecekti fark edemedi.
Arkadaşlar, gençler diyorum ,kardeşlerim diyorum biz kuralcıyız ban atarız öle yapar böle ederiz ama kin tutmayız cezanız bittiğinde kaldığınız yerden devam edersiniz bizlerle ki bunlar aile denen ortamların içinde her gün yaşanır. Belli başlı aslıana bakarsa sadece 1 kişi var bu forumda bundan bir şey olmaz dediğim gerikalan herkesten benim hala umudum var. Bir gün taşın altına elini koyacaklar.
Rütbe ver yapayım en illet olduğum durumdur .Rütbesiz birşey olmaz sananalar var hala ne yazık . Arkadaş soruyorum sizlere bana Ümit'e az bir şey saygı duyan seven hangi adama kapımızı kapattık ? Bu forumun en üst yetkilerine sahip kişiler ile bire bir akşamları lak lak yapıp aradaki tüm mesafeleri kaldırmadık ? Şu foruma sokmadığımız tu kaka dediğimiz neleri yapmadık aynı ortamlarda ? ki illa yetki deniliyor hala . Farkında değilsiniz ama ben size söyleyim sizlerin hepinizde haklı olduğunuz sürece admin yetkisi var çünki bizler hepiminiz için varız.
Ve son olarak destek için öle bir şeyler toplamanıza gerek yok her gün reklamlara tıklamanız yeter de artar. Hatırlarsınız ki Ümit reklamları konunda tam gözümnüzün önüne adeta sokmuştu ve istediğinide almıştı ama sizler abi bu olmadı sevdek dediniz ve Ümit sırf siz sevmediniz diye o uygulamadan vazgeçti.
Şimdi hepimiz şapkamızı önümüze koyalım ve düşünelim.
Arada saydığım isimlere admin olarak sitem etmedim abi olarak seslendim amaçın üzmek veya kırmak değildi.

Bizim sorumunumuz ne biliyormusunuz ? Ben söyleyim düşünçelerimiz iyi ama icraatımız berbat.
Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama forum demek yönetimin anlattığından hazırladığından ibaret demek değil. Demek istediğim üyelerde paylaşabilir bildiklerini.
Malesef bizde yıllardır paylaşım işleri yönetim tarafından yapılmakta hazırlıklar yönetim tarafından yapılmak ve bazende bunlar yönetime dayak zoruyla yaptırılmakta neredeyse.
Büyümenin formülü gün gibi ortadadır. Üye olarak biraz paylaşımda bulunmak bildiğinizi anlatmak. Bunu yaparsanız gençler emin olun aramıza yeni arkadaşlar katılacaktır. Bizim yönetimdeki arkadaşlara bile yıllardır anlatamatık konu hazırlamak 2 kelimeyi yanyana yetirmekten ibaret değildir. Nasıl yapıldığına dair bir kaç anlaşılır resim ve 1 adet video herşeyi çözer emin olun . Hazırlayın konunuzu koyun resimlerinizi video önemli değil rarlar bize gönderirsiniz biz kanala uplarız bizler için bu tarz seyler iş değil eğlencedir.
Biz bildiğimiz herşeyi anlatıp paylaşıyoruz sizlerde bunu yapın çünki biz herşeyi yapamayız.
Gelelim asıl meseleye ..
Başta Emre ve Erdeniz olmak üzere youtube kanal sahibi arkadaşlar ,artık benim aile fertlerimin bile gıyaben tanıdığı insanlar ..
Emre oyun kanalın var görevdeyken bir kaç video yaptın kaldın neden ?
Erdeniz bu foruma defalarca videolarını koydun iyide yaptın ama kaç kere maxigame ile alakalı bir video yaptın alın abiler bununda bizler için yaptım dedin ?
Kaya senden defalarca warez'e sahip çık abisi orası önemli dediğim halde hatta sana tam serbestlik hakkı tanıdığım sen yönetici takılma kafana göre takıl dediğim halde tamam abi corbada tuzumuz olsun dedin ?
Cüneyt Bak sen işin farkındasın konulara özellikle vsro konularına bir video eklense coşacağına adın gibi eminsin ama en son ne zman bir video attın veya konu attın?
Seymen zaten en son koptu gitti.Kendi sorunlarının içinde az daha bizide kahredecekti. O da unuttu bizlerin onun abisi olduğumuzu .Bir abi demesi yetecekti fark edemedi.
Arkadaşlar, gençler diyorum ,kardeşlerim diyorum biz kuralcıyız ban atarız öle yapar böle ederiz ama kin tutmayız cezanız bittiğinde kaldığınız yerden devam edersiniz bizlerle ki bunlar aile denen ortamların içinde her gün yaşanır. Belli başlı aslıana bakarsa sadece 1 kişi var bu forumda bundan bir şey olmaz dediğim gerikalan herkesten benim hala umudum var. Bir gün taşın altına elini koyacaklar.
Rütbe ver yapayım en illet olduğum durumdur .Rütbesiz birşey olmaz sananalar var hala ne yazık . Arkadaş soruyorum sizlere bana Ümit'e az bir şey saygı duyan seven hangi adama kapımızı kapattık ? Bu forumun en üst yetkilerine sahip kişiler ile bire bir akşamları lak lak yapıp aradaki tüm mesafeleri kaldırmadık ? Şu foruma sokmadığımız tu kaka dediğimiz neleri yapmadık aynı ortamlarda ? ki illa yetki deniliyor hala . Farkında değilsiniz ama ben size söyleyim sizlerin hepinizde haklı olduğunuz sürece admin yetkisi var çünki bizler hepiminiz için varız.
Ve son olarak destek için öle bir şeyler toplamanıza gerek yok her gün reklamlara tıklamanız yeter de artar. Hatırlarsınız ki Ümit reklamları konunda tam gözümnüzün önüne adeta sokmuştu ve istediğinide almıştı ama sizler abi bu olmadı sevdek dediniz ve Ümit sırf siz sevmediniz diye o uygulamadan vazgeçti.
Şimdi hepimiz şapkamızı önümüze koyalım ve düşünelim.
Arada saydığım isimlere admin olarak sitem etmedim abi olarak seslendim amaçın üzmek veya kırmak değildi.

:D
Alın abiler bunları bizim için yaptım :D

Son düzenleme:
Gençler farkındamısınz benim rütbem nedir ve ben kimim ? Tanımayanlara bilmeyenlere kendimi tanıtayım biraz.
Ben Kahraman RENÇBER sağ olsunlar Adminlik onuruna layık gördüler.
Peki ben bu foruma admin olarak mı geldim ? Ben bu forumda hep Terk-i Diyar mıydım ? Arkadaşlar ben bu foruma sadece ama sadece her salı günü update sonra isrobot programını multi açmak için SroHider pragramını indirmek için KessH54 olarak geldim. Arkadaşlar şaka değil aylarca sadece salı günü nick ve şifre girerek link tıklamak için girdim ben bu foruma sonunda fark ettim ki ben borçluydum . Neden borçluydum hiç bir karşılık beklemeden bu forumun admini olan DesWa ( Sait ) bir program yapmıştı altını çiziyorum sadece bir program ve ben bunu sömürmekten başka bir şey yapmamıştım. Önce aktif üye oldum konulara mesaj yazmaya başladım sorulan sorulara bildiğimi söyledim yaşanan problemlere daha önceden çözdüğüm bir sorunsa onu söyledim. Ondan sonrada diğer forumlara girdim dolandım onlarda ne var biz de ne yok onlarda olan ama bizde olmayan benim bildiğim tüm konuları 27 yaşında coluk cocuk sahibiyken iş güç ile haşır neşirken sadece borcumu ödemek adına oturup eni konu konu hazırlayıp foruma kazandırmaya çalıştım. Sonraları benim için bir hobi oldu bu baya baya oyun oynarken char botta öle kasarken oturup konular hazırlıyordum hoşumada gitmiyor değildi hani. Sonra ne olduğu biliyormusunuz gençler mod alımı başladı hemen başvurdum ve zannediyorunuz mod oldum . Al oldum nereye mod oluyorsun silkroadmax'a öle mod olmak sıkar be alımlar ile Ümit ilgileniyor bizi kabul etmedi kadroya tabi. Neden mi ? O kadar bir birinden hızlı paylaşımcı üyeler var ki adeta bir birimizle yarışıyoruz benim uğraşlar devede kulak kaldı :) Sürekli paylaşım yaptığım halde kabul edilmedim düşünün yani . Ne kızdım nede tavır aldım amaç azaten mod olmak değildi. Önce borç olarak gördüğüm daha sonradan hobi olmuştu arık öle kafama göre takııyordum. Peki ne oldu da mod oldum ? yine forumda tırım tırım geziyorum pat bir konu Ümit açmış Video hazırlayacak arkadaşlar lazım dedi tabi ben video hazırlamayı nereden bileyim o zamanlarda öğle bir şey varki kulaklarınıza inanamazsınız bir iş yapıldığında onun nasıl yapıldığını hangi program ile yapıldığını kimse kimseye söylemez di sırf kendinden başkası yapmasın diye rakabet büyük ağa anlatılmaz yaşanır resmen neyse interneti alt üst ettim ozmanlar yok öle youtube de video falan düşünün önce programı ne olduğunu araştırdım sonra kullanmak için tırmaladım :) allah vergisi kafa var bizde de çözdük bir şekil de yaptık video'yu koyduk konuya o Ümit var ya o Ümit ne douzdu o zamanlar öle herşeyi beğenmez gerçi ala aynı domuzluk devam kolay beğendiremezsin paşamı :) demez mi video çok güzel sen mod başvurusunda da bulunmuştun al bakim sana modluk dedi. Ve sonraları bu artık görev değil yaşam tarzı oldu. Ümit bize kardeş biz ona abi olduk gitti . Biz onu sevdik gönül verdik o bizi sevdi saydı yıllardır bu yolda yürüdük gittik. Defalarca şu soru soruldu forumdan ne kazanıyorsun Ümit sana kaç para maaş veriyor :) Şu forumun varlığı bizim için en büyük maaş dedik bazen inandılar bazen hadi oradan dediler ama bilmediler ki biz bu işe sevgimizi kattık. Bu günlere geldik.
Bazen karşınıza çok hırçın çıktım bazende asan kesen bazen nefes almadan ban atan bir olarak bazıları doğruydu bazıları hatalıydı tabi bu hataları yıllar geçtikçe anlıyabiliyor insan ama bunların hepsi bu tark kişilik sabihi olduğum için değil bende ki emanete sahip çıkamama korkusuydu. Bu forumda herkesin ortada buluştuğu nokta uzaktan gören tanıyan çok sert ve açımasız ama beni yakından tanıyan şakacı ve neşeli ..
Kıssadan hisse artık kim okuduğundan ne anlarsa ..

Geri