• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Transient sen "MaxigameRakim" mısın.Bilgileri attım mesajla oyunda.Devam edeceksen bir miktar ekmek atacağım.

Bayağı gelen oldu.Yok mu arttıran? :)
Gelişene kadar ekmekleriniz benden :)

ekmekçidir kendısı :D

15 lvl oldum :D

Gerçek hayatta da soyadım Ekmekcioğlu :D Ekmekçi olmak için doğmuşum :P

----------

Beyler dikkat!
Birileri oyundan mesaj atıyormuş para vericem yeni hesap açın falan diye kulak asmayın.
2. hesaptan ban yersiniz.

----------

Bulgaristanda son raund alırsak plovdiv bizimdir :D

Transient sen "MaxigameRakim" mısın.Bilgileri attım mesajla oyunda.Devam edeceksen bir miktar ekmek atacağım.

Evet ben oyum. Yorumunu şimdi gördüm. Msnden de silmişsin beni -.-

PS: silmemişsin tamam :D Oyun mükemmel arkadaşlar herkes dayanışma içinde. Plovdiv'i aldık. Özellikle Erdem arkadaşım çok yardımcı oluyor sağolsn. Her türlğ sorunuzu bana veya Erdem arkadaşa soraiblirsiniz. Bekliyoruuz

Son düzenleme:
Gelin gelin bu fırsat kaçmaz :D
Plovdivi aldık yarın Sofya'ya giriyoruz.Bulgaristan'ı silmek hedef :)

----------

Neyse ben bugünlükte çıkıyorum ben yokken oyuna başlayan olursa bu bilgileri dikkate alsın:

Kayıt : Strategy Game ? Free Online Multiplayer Strategy Games | eRepublik

Oyunun ayrıntılarını öğrenmeniz için: https://docs.google.com/document/d/1_8fE6Z1xHr1CV8ByTYbLyDDm-XplmZjKLvFbv1idjsM/edit

Katılmanızı tavsiye ettiğim ordu: Strategy Game ? Free Online Multiplayer Strategy Games | eRepublik

Bu da ordunun chat kanalı: eRepublik tgo sohbet odasi

Oyuna başlamayı düşünen varsa hemen gelsin şu anda gold ve upgrade indirimi var.

Geri