• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Büyük Yükseliş!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Briatore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
17.000 kişiye yaklaştık artık ilk sıradayız.
e-Dünya'ya hakim olacağız! :P

Marmarayı kurtarmışsınız ve plovdivi almışsınız hayırlı olsun da irana dikkat ettim çin tamamen almış sanırım yakında çinle savaş çıkabilir gibi duruyor acayip bir oyun :)

şimdi başlıcam elimde kalcaklar bunlar türkleri bilmiyor tabi online oyunun bile hilesini buluruz biz :D

Şu anda online ım oyuna başlayanlara hemen ulaşıyorum oyundan :)

Eğer ben yokken üye olan olursa merak etmesin işim çıkmıştır girince hemen ulaşırım :)

Bu arada 17144 kişi olduk birkaç güne 20000 oluruz gibi geliyor :D

----------

şimdi başlıcam elimde kalcaklar bunlar türkleri bilmiyor tabi online oyunun bile hilesini buluruz biz :D

Evet geçen hafta ülke başkanımız tank hilesi buldu ve 500.000 tank bastı :D Tabi adam ban yedi yardımcılarınıda yanında götürdü.Onun bastığı tanklar sayesinde çok iyi kâr yaptık :D

o kadar kalabalıgız ya :D

Sizler gibi yeni başlayan oyuncular güçlendikçe gerçek gücümüz ortaya çıkacak.Yakın zamanda oyunun tek hakimi olacağız :)
Ayrıca bu sitede Erepublik için ayrı bir bölüm bile açabiliriz oynayan sayısı 20 ye yaklaştı :D

Sizler gibi yeni başlayan oyuncular güçlendikçe gerçek gücümüz ortaya çıkacak.Yakın zamanda oyunun tek hakimi olacağız :)
Ayrıca bu sitede Erepublik için ayrı bir bölüm bile açabiliriz oynayan sayısı 20 ye yaklaştı :D

iyi olur aslında :) en ıyı web tabanlı oyunlar arasında bayagıda kullanıcısı var :D

Tekrar hesapmı açayım ?
Evet geliştirmeden bunu aç :)
Ben sana hesabı açınca bir miktar ekmek ve ön bilgi göndereceğim oyundan.Oyun hoşuna giderse ve devam edersen ekmek yollamaya devam edeceğim :)

----------

Yalan Dünya başladı.Reklam aralarında bakacağım yeni başlayan varmı diye :)

TTnet göçtü oyunda eTürkiye'de göçtü :D TTnet e fena şeyler oldu sanırım o.O

KayzerSozze oyun nickim yardım edin nasıl oynucaz falan

İmzamdaki linkten kaydolursanız arkadaş listeme+davetli listeme eklenirsiniz.Bende size direk yardımcı olabilirim.İsterseniz o açtığınız hesapla biraz karıştırın oyunu hafif öğrenin sonra benim linkten gelin.15dk falan daha burdayım 15 dk içinde kaydolursanız gerekli bilgileri atarım :)

----------

Neyse yatıyorum.Yarın sabah kalktığımda gece başlayan arkadaşlara bilgilendirme mesajıyla ekmek desteğini atarım. :)

Geri