• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evde köpek besleyenler

Kanka bi bilgim yok ama husky'ler çok tatlı oluyor ve rıfkı her zaman favorimdir. İkisinden birisini seçmelisin bence :D

husky ile rott arasındayım. rıfkı almak istiyorum fakat ben başıma gelecekleri biliyorum :D eve bizim kuzenler ve çocukları gelince oyuncak niyetine oynarlar onu :D golden'ın üstüne binip at gibi oynamışlardı ki "köpüğünde hoşuna gitmişti :D fakat rıfkıya binerlerse öldürürüm :D rott ile husky arasında karar kılabilirsem birde. istersen arjantin dogoya bakabileceksen arkadaş ıspartaya gönderebilirse sana gönderebilirim :) fakat köpeği verdikten sonra 1 ayda 1 görmek için gelebilir :D

husky ile rott arasındayım. rıfkı almak istiyorum fakat ben başıma gelecekleri biliyorum :D eve bizim kuzenler ve çocukları gelince oyuncak niyetine oynarlar onu :D golden'ın üstüne binip at gibi oynamışlardı ki "köpüğünde hoşuna gitmişti :D fakat rıfkıya binerlerse öldürürüm :D rott ile husky arasında karar kılabilirsem birde. istersen arjantin dogoya bakabileceksen arkadaş ıspartaya gönderebilirse sana gönderebilirim :) fakat köpeği verdikten sonra 1 ayda 1 görmek için gelebilir :D
Kardeşim eyvallah ama bizim evde yürümez o iş ya annem anneannem ben varız. Sıkıntı yani :D Kendi evime geçtiğim de düşünüyorum ama şu an zor ya :D Sen al birini ben ayda bir sevmeye yanına geleyim :D

Kardeşim eyvallah ama bizim evde yürümez o iş ya annem anneannem ben varız. Sıkıntı yani :D Kendi evime geçtiğim de düşünüyorum ama şu an zor ya :D Sen al birini ben ayda bir sevmeye yanına geleyim :D

sen ilk gelme sözünü tut ondan sonra sevmeyi düşün :drym: 1 yıl oldu hala geleceksin:nse:

----------
huskyler başına buyruk pek emir almayı, işine gelmeyen şeyleri yapmayı sevmiyor. fakat sizin rott oldukça kalıplı ve dişi olarak 50 kg oldukç iyi :) tanıdığımızda var rott 30 kg erkek ama o daha 1.5 yaşında :) biz ona büyük derken sizin ki maşallah diyelim :) zaten o etken en büyük; koruma iç güdüsü oldukça yüksek. peki dişi ile erkek rott arasında huy eğitim vs gibi çok fark var mı ?

Erkek için 30kg hiç normal değil.dişiyle erkek arasında pek fark yok bizim burada 3-4 tane erkek gördüm boy olarak benimkinin 2 katı ama benimkinin çıktığı yerlere çıkamıyolardı yağdan.Bölgene göre al derim git parkları yokla dişimi çok erkekmi cok diye eger erkek köpek coksa git dişi al kavga cıkmasın :)

Köpek dediğini gezdirirken utanmıyacan terrier falan ne öyle ya Rottweileri almanı tavsiye ederim komşumuz besliyordu aşırı cesur bir köpek bakımı biraz zorlar tüy falan sıkıntı olmaz :D

Erkek için 30kg hiç normal değil.dişiyle erkek arasında pek fark yok bizim burada 3-4 tane erkek gördüm boy olarak benimkinin 2 katı ama benimkinin çıktığı yerlere çıkamıyolardı yağdan.Bölgene göre al derim git parkları yokla dişimi çok erkekmi cok diye eger erkek köpek coksa git dişi al kavga cıkmasın :)

daha önce rott beslemediğim için açıkcası hakkında çok bilgim yok; fakat ulaşabildikleri kg; 55-60 diye biliyorum. ve 30 kg rott bile benim için oldukça dolgun gözüküyorken sizin rottu görmek isterim :) mahallede husky & golden var fakat rott yok diye biliyorum. golden erkekti ama bu sefer dişi düşünüyorum , önerilerinizi dikkate alıp, mahalledeki rottların durumuna bakacağım (eğer rott da karar kılarsam) :)

Köpek dediğini gezdirirken utanmıyacan terrier falan ne öyle ya Rottweileri almanı tavsiye ederim komşumuz besliyordu aşırı cesur bir köpek bakımı biraz zorlar tüy falan sıkıntı olmaz :D

terrier ve pug aslında çok tatlı ama dışarıda sıkıntı olur ( diğer köpekler oyun oynamak için yanaşırlarsa :D) rott da ilk tercihim, tüy dökme sorunu var diyorlar ama golden kadar olacağını düşünmüyorum :D

terrier ve pug aslında çok tatlı ama dışarıda sıkıntı olur ( diğer köpekler oyun oynamak için yanaşırlarsa :D) rott da ilk tercihim, tüy dökme sorunu var diyorlar ama golden kadar olacağını düşünmüyorum :D
Düzenli olarak bakımını yaparsan rottda tüyde sorun olmaz golden kadar olmaz ve sana pug veya terrier gitmez güzel tatlılar ama erkeğe yakışmıyo bence bu arada dogoyu ben alabilirim :P :D

Düzenli olarak bakımını yaparsan rottda tüyde sorun olmaz golden kadar olmaz ve sana pug veya terrier gitmez güzel tatlılar ama erkeğe yakışmıyo bence bu arada dogoyu ben alabilirim :P :D

tüyden yana asla şikayet etmem ve aklımda rott var. şu finaller bitsin o zaman alacağım; dogo konusunda eğer istanbuldaysan ve iyi bakabileceksen arkadaş ile konuşurum (kendisi ayda 1 kere olmak şartı ile bakma ve sahiplendirme sözleştirmesi yapmayı düşünüyor) :)

tüyden yana asla şikayet etmem ve aklımda rott var. şu finaller bitsin o zaman alacağım; dogo konusunda eğer istanbuldaysan ve iyi bakabileceksen arkadaş ile konuşurum (kendisi ayda 1 kere olmak şartı ile bakma ve sahiplendirme sözleştirmesi yapmayı düşünüyor) :)
Ben istabuldayımda köpeği alırsam sakaryaya bahçeli büyük bir yere götürürürüm alırsam tabi :D bahçede köpek varda dogo hastalığım var :D

Bu arada rott iyidir şaşma ondan

Ben istabuldayımda köpeği alırsam sakaryaya bahçeli büyük bir yere götürürürüm alırsam tabi :D bahçede köpek varda dogo hastalığım var :D

Bu arada rott iyidir şaşma ondan

sakarya olunca biraz zor gibi. kendisi köpeğin iyi bakıldığından vs bilgi almak istiyor. ama yine de soracağım :)

bu arada rott da bende ısrarcıyım ama bakalım :)

bir aksilik olmazsa yarın yavru bir rottweiler alıyorum :sevgi2 şuan gebze de çiftlikte, yarın gidip alacağım. 2.5 aylık ve baya da güzel :sevgi2 şuanlık en kısa süre içinde eğitime göndermek istiyorum. yanımda 1 1-.5 hafta kadar tutacağım. biran önce temel ithaat eğitimi bitsin istiyorum açıkçası.

bu arada eğitim için önerebileceğiniz eğitim yerleri varsa söylerseniz sevinirim :)

Labrador Retriever çok iyi köpekler olduğunu okudum bir ara niyetlenmiştim fakat ihtimaller doğrultusunda vicdanım el vermedi eğer havuz vs. varsa evinize yakın yerde çok iyi köpekler.

Geri