• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FM 2005 Kariyerim (Fenerbahçe/Danimarka)

KaanRenkli

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Haz 2013
Puanı
4
Şimdi neden 2005 oynuyorum önce onu açıklayayım cm serisinden başlayarak ( yanlış hatırlamıyorsam 2002/2003) 2013e kadar olan bütün versionları oynadım hiçbirinden fm 2005 kadar zevk almadım gece yatmayıp oynuyorum o derece.

Evet kariyerimize Temmuz 2004te başlıyoruz. Transfer dönemi açık bi şekilde neredeyse bütün ligler var ben önemli olanları seçtim. İspanya İtalya İngiltere ve Türk ligi. İsterseniz işsiz başlayabiliyorsunuz ve küçük külüplerde başarılı olursanız yavaş yavaş yükseliyorsunuz ben öncedende oynardım fm 2005'i , tavsiye etmem işsiz başlamanızı çünkü ne zaman klüplerin size teklif yapacagı belli olmuyor uzunda sürebilir. Ben Fenerbahçe ile başladım (aslında sevmem fakat finans bakımından iyi)
4. sezondayım şimdi (eylül 2007)

1. Sezonum

q1b67.bmp

Oyunu daha önce oynadıgım için tecrübeliyim 5 beraberlik 1 yenilgi ilk sezona göre süper bi başlangıç takım tam oturmamıştı yavaş yavaş oturtmaya başladım :) Şampiyonlar liginde gruplardan çıktım güçlü rakip yoktu daha sonra Roma ile eşleştim 1-1 bitti ilk maç kendi evimde. Deplasmanda 0-0 bitti ve Roma tur atladı deplasmanda attığı golden dolayı... Kadroyu güçlendirip gelecek sezon daha iddalı olacaktım hamit altıntop gökdeniz ve forvete mokena adında yabancı aldım. 2. Sezona geçelim

2.Sezon

q1bh3.bmp

Ve Namağlup olarak tamamladım ligi. Şampiyonlar Liginde yine grupları geçtim ve şans tekrar Roma çıktı karşıma ilk maçı 3-2 yendim deplasmanda. 2. Maçta kendi evimdeydi maç 4-2 yenildim hakem sağolsun abartısız 5 tane penaltı verdi ve 2 tanesini kurtarabildi takımım 3 gol penaltıdan gelince moral falan kalmadı takımda ne kadar dirensekte 4-2'ye engel olamadık. Turkiye kupasında ise yarı finalde besiktasa elendim aslında yenecek gücüm vardı fakat yedek kaleci almayı unutmusum kalecim maç sırasında sakatlanınca defans adamı kaleye soktum ve böylece yenildik. 3. Sezona geçelim :)

3. Sezon
q1bwt.bmp

2 beraberlik 1 yenilgi 95 puan :) Kadro yavaş yavaş oturuyor :) Bu sefer şampiyonlar liginde gruplarda 3. olarak uefa kupasına gittim güçlü rakipler vardı yenemedin onları neyse uefa kupasında karşıma Az Alkmar çıktı ilk maç 1-1 berabere kaldık 2. maç 3-1 yendim ve çeyrek finale kaldım çeyrek finalde southampton ile karşılaştım ilk maçı deplasmanda 1-1 berabere kaldık 2. maçta 2-1 yenildim ve elendim. İnat ettim o kupa benim olacak.

Vee 4. Sezon

q1ccq.bmp

Yeni başladım ve maçta 7 gol takim tam oturdu orta sahaya hasan şaşı aldım kalede rüştü forvette mokena takım güzel gidiyor fakat şansızlık peşimi bırakmıyor.
Şampiyonlar ligindeki grubum:
q1cgg.bmp

Hırs yaptım gruptan çıkacam. Bu arada Danimarka iş teklif etti kabul ettim umarım iyi yerlere geliriz :)

9 Temmuz

Fenerbahçeden istifa ettim veeeee

adszrfr.png

Teklifi kabul ettim ve gördüğüme inanamadım :)

ddd.png

Sezon sonunda tekrar güncellicem görüşmek üzere :)

Sezon bitti puan durumu şu şekilde :)

q30t2.bmp

Kod:
Konu Günceldir Hergün Oyunda Neler Yaptığımı paylaşacam.

Son düzenleme:
Abi böyle görüp gaza geliyorum hep yüklüyorum sonra siliyorum :D

oynamaya devam ediyorum bir çok olay oldu birazdan konuya eklicem

----------

Yeni resim eklenmiştir :)

Geri