• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamer Laptop

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSQL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bi forumda gördümde bir kişi sipariş vermiş 3 kere her defasında ölü pixsel yüzünden geri göndermiş

Valla bilmiyorum biraz da şanstır belki. Alan tanıdıklarım var ve gayet memnunlar. Yine de içinde kuşku kalacaksa MSI alabilirsin.

GE70 NOTEBOOK CORE İ7 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Gamebook - Notebook - Vatan Bilgisayar

Hangi oyundan hangi ayarda kaç fps alacağına bakmak istiyorsan:

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-765M.92907.0.html

-------------

şu da senin konudaki bilgisayarla alabileceğin fps:http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-750M.90245.0.html

neredeyse iki kat fazla fps alıyorsun aynı fiyata. Üstelik 17 inç.

Son düzenleme:
En iyi gamer laptopu hangi firma üretiyor kesin olarak söyliyebilecek kimse varmı ?

Oyun için ekran kartı amd öneririm her zaman amd oyunda 1 sınıf öndedir.

Beyler ilk olarak topladiginiz sistemlere baktm. Sistemi ne olursa olsun gamer ve laptop kavramlari uyusmaz. Gunumuzde dediiniz ayarlarda oyunlar oynayabilmek icin aldigimiz ekran kartlari 700 800 watt tan asagiya psu ya gitmiyor. Sizin laptopta bu perforkansi alaniz imkansiz. ha illa laptop olacak diyorsaniz intel islemciden uzak durun derim bu butcele. Intel islemcileri masaustunde tam verimle kullanip sogutamiyoruz laptopta isi sorunu yaratir. Tavsiyem bu fiyata co guzel bir masaustu toplamanizdr. cok rahat 60 70 fps yi gorursunuz en iyi oyunlarda. Olay ekran kartinda. harcadigi gucle dogru orantili kalite verir.

Beyler ilk olarak topladiginiz sistemlere baktm. Sistemi ne olursa olsun gamer ve laptop kavramlari uyusmaz. Gunumuzde dediiniz ayarlarda oyunlar oynayabilmek icin aldigimiz ekran kartlari 700 800 watt tan asagiya psu ya gitmiyor. Sizin laptopta bu perforkansi alaniz imkansiz. ha illa laptop olacak diyorsaniz intel islemciden uzak durun derim bu butcele. Intel islemcileri masaustunde tam verimle kullanip sogutamiyoruz laptopta isi sorunu yaratir. Tavsiyem bu fiyata co guzel bir masaustu toplamanizdr. cok rahat 60 70 fps yi gorursunuz en iyi oyunlarda. Olay ekran kartinda. harcadigi gucle dogru orantili kalite verir.

AMD nin işlemciye para verilir mi ya ekran kartı neyse tamamda sen Laptop nedir bilmiyosun galiba herşey ona özel üretiliyor wattları kullandıkları şeyler bendeki intel işlemci her oyunu oynuyorum şu haliyle gamer bile değil 80 90 dan aşşa inmiyor ve fanım çalışmaya başlamıyor bile mühim olan altına kullancağın soğutucu her şey onda başlıyor herşey onda bitiyor. O Monster ve MSİ nin Laptopları çok güzel tam bir Gamer Laptopları İstediğin fiyata indirip çıkarabiliyorsun özelliklerini vs.

AMD nin işlemciye para verilir mi ya ekran kartı neyse tamamda sen Laptop nedir bilmiyosun galiba herşey ona özel üretiliyor wattları kullandıkları şeyler bendeki intel işlemci her oyunu oynuyorum şu haliyle gamer bile değil 80 90 dan aşşa inmiyor ve fanım çalışmaya başlamıyor bile mühim olan altına kullancağın soğutucu her şey onda başlıyor herşey onda bitiyor. O Monster ve MSİ nin Laptopları çok güzel tam bir Gamer Laptopları İstediğin fiyata indirip çıkarabiliyorsun özelliklerini vs.

Bunlari soyleyen kisi benim bahsettigim bilgisayarlarda oynamamis gozukuyor. Mobil ekran kartlari ve islemciler dedigin gibi az gucle o performansi verebilecek olsaydi masaustu bilgisayarlar onu kullanirdi. Kim enerji israfi ister ki ? Bu tezin ne yazikki tutarsiz. Gelelim intel olayina intel ve amd yi kisa bir ozetle anlatayim intelin kullandigi teknoloji daha gelismistir cok yorucu islemler yapabilirler ama bu islemciler asiri yorucu grafik video tasarimlari ici kullanilir. Ornegin 100fps lik bir 1080p videoyu intelin i7 sinden hizli yaratacak islemci yoktur ama bu islemler yorucu olsada az sayida. Ayni anda birsuru islemi gerceklestirmek ise amdye duser. Amd yorucu islemlerin altindan kalkamaz ama oyunlarda gerekli bircok dokuma islemini intelden hizli yapar. Ve sok neden de intel bir sistemin maliyeti amd den 1000~1500 tl fazla olur performans istiyorsan.

İnternetten alışverişe güvenemedim henüz sizler hangi siteleri önerirsiniz?

Vatandan haftasonu indirimle al. Geri dönüş destek ve garanti de sorum yaratmaz

Vatanda gamer laptop yok ve yüksek fiyatla satıyorlar

En iyi gamer laptoplar Alienware,Monster,MSI'dir. Bunların ardından Samsung ve Asus gelmektedir.Diğer markalara hiç ulaşmayın bile.

Ben genelde siteden değil de gidip kendim alırım. Test ederim vs.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bencede monster notebook gerçekten sağlam..bazen kampanyalılar oluyo iyice takip et koskoca monster notebook bi sorun çıkarsa gönderirsin geri

Geri