• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamer Laptop

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSQL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hmm peki hangi mağazayı önerirsiniz?

Teknosa Bimeks Vatan Computer

Teknosa önermem , ben alışverişimi hep bimeksten yaparım piyasa fiyatından ucuz bile verdikleri oluyor. Vatan ise piyasa fiyatını ilk önce sisiriyor ardından indirim yaptık diyerek piyasa fiyatinda satıyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teknosa önermem , ben alışverişimi hep bimeksten yaparım piyasa fiyatından ucuz bile verdikleri oluyor. Vatan ise piyasa fiyatını ilk önce sisiriyor ardından indirim yaptık diyerek piyasa fiyatinda satıyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi tekrar bir baktım da en iyi gamer desktop u vatan satıyor fiyat kabarık olsa da o sistemi satın almak doğru olurmu sizce?

O sistem : INTEL CORE İ7 4770K 4.1 GHZ 16 GB DDR3 128 SSD + 2TB HDD 3 GB NVIDIA GTX760 WIN8 - Desktop - Masaüstü Bilgisayarlar - Vatan Bilgisayar

dostum sen laptop mu alacaksın deskop mu eğer masaüstü alacaksan o paraya sana canavar kurarım ben kendime para biriktiriyorum masaüstü için sistemlerden çok iyi anlıyorum hergün takip ediyorum yani ;)

dostum sen laptop mu alacaksın deskop mu eğer masaüstü alacaksan o paraya sana canavar kurarım ben kendime para biriktiriyorum masaüstü için sistemlerden çok iyi anlıyorum hergün takip ediyorum yani ;)

Henüz tam karar vermedim şu anda araştırma aşamasındayım yaza kadar kesin kararı vericem oyun sistemi istiyorum ama nedense hazır sistemler daha çok ilgimi çekiyor

Henüz tam karar vermedim şu anda araştırma aşamasındayım yaza kadar kesin kararı vericem oyun sistemi istiyorum ama nedense hazır sistemler daha çok ilgimi çekiyor
dostum ben doğru bir kararı vermek için uzuun zamandır araştırma yapıyorum bu konuda ve performans istiyorsan masaüstü alacaksın diyorum ;) laptop tabi taşınabilir birşey ama bunu idareten orta dereceli bir laptop ile de karşılayabilirsin oturduğunda performansın dibine vurup keyfince ultra 16x te oynamak istiyorsan masaüstü toplayacaksın kendine ;) hazır sistemlerde illa bir parça diğerlerinden kötü oluyor mesela ekran kartı mesela ramm in cl si vs sen bütçeni hazırlamışsın çok sağlam bir gaming kasa toplayabilirsin kendine ve sana güzel bir sistem çıkarabilirim kendim için ayırdığım parçalardan oluşturabilirim sağlam takibindeyim bu işin çünkü muhtemelen temmuz kpss sinden sonra toplayacağım kendime bende böyle birşey
Bak en basiti alman gereken ekran kartlarını sıralayayım burada

O hazır sistemi aldığın mağaza ya veya firmaya göre değişiyor asıl olarak bende güven problemi var internetten değilde direk canlı kanlı bakarak almak istiyorum orda burda görüyoruz adam konsol siparişi veriyor fotoğraf ını gönderiyorlar daha geçenlerde vardı telefon sipariş i verip salatalık ile karşılaşan yani ben direk mağazadan alma taraftarıyım

Özel toplamak icin sipariş vericem ama kafam rahat olmıcak hem hiç te hazır sistemleri hor görmiyelim gayette mükemmel makinalar var piyasada

Ya aslında bu iş zevk meselesi birisi derki ya abi ben kendi sistemi mi kendim toplucam diğeri de derki hazırı varken ne uğraşıcam :)

O hazır sistemi aldığın mağaza ya veya firmaya göre değişiyor asıl olarak bende güven problemi var internetten değilde direk canlı kanlı bakarak almak istiyorum orda burda görüyoruz adam konsol siparişi veriyor fotoğraf ını gönderiyorlar daha geçenlerde vardı telefon sipariş i verip salatalık ile karşılaşan yani ben direk mağazadan alma taraftarıyım

Özel toplamak icin sipariş vericem ama kafam rahat olmıcak hem hiç te hazır sistemleri hor görmiyelim gayette mükemmel makinalar var piyasada

Ya aslında bu iş zevk meselesi birisi derki ya abi ben kendi sistemi mi kendim toplucam diğeri de derki hazırı varken ne uğraşıcam :)
hangi şehirdesin ki sen görmek almak istiyorsun

git vatana sen en iyisi sana en yakın vatan computer mağazasına git onlar toplar sana görmek denemek istiyorsan parçalar konusunda da yardmcı oluruz

git vatana sen en iyisi sana en yakın vatan computer mağazasına git onlar toplar sana görmek denemek istiyorsan parçalar konusunda da yardmcı oluruz

Kelimeleri nasıl sıraladıysan sanki ne halin varsa gör der gibiydin :D

Kelimeleri nasıl sıraladıysan sanki ne halin varsa gör der gibiydin :D
o kadar para veriyorsun görüp deneyip almak hakkın tabi.O yüzden vatan diyorum parçalar konusunda yönlendiririz işte mesela masaüstü olacaksa atinin R serisi var yeni çıkardı çok güzel ben fps sonuçlarına ve videolarına baktım

Sipariş le sistem toplucaklar ama hazır sistemden de tuzlu olmaz dimi varan bide toplana parası alırmı?

Sipariş le sistem toplucaklar ama hazır sistemden de tuzlu olmaz dimi varan bide toplana parası alırmı?
gidiyorsun istediin parçaları söylüyorsun onlar mağazada varsa topluyorlar yoksa getirtiyorlar kasayı kullanıma hazır hale getirip eline veriyorlar :D toplama ücreti yok ürünler 2 yıl garantili

Geri