• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geleneksel MaxiGame ''Kocaeli Çıkarması 2014''

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
maxigameanner3.png

[ACIKLAMA]Öncelikler herkese merhabalar :)

Bu başlığı aramızda tanıyanlar muhakkak olucaktır.Tanımayanlar için ise şu şekilde bir hatırlatma yapalım
MaxiGame ''Kocaeli Çıkarması

Evet arkadaşlar geçen sene yaptığım açıklamada ne ilk ne de son demiştik çok şükür sözümüzün arkasında durabildik ve ikincisini gerçekleştirdik.

Uzun uzun konuştuk,çayımızı,çorbamızı içtik ve sizler için bir kaç kare paylaşalım istedik :) [/ACIKLAMA]

Bu sene aramıza yeni bir kardeşimiz daha katıldı.
onurgs59 kendisi bir telefonla hiç tanımadığı abilerinin yanında bulundu.
Özgüveninden ve bizi yalnız bırakmadığı için kendisine teşekkür ediyorum ayağına sağlık..

Maxigame'in sadece bir forum olmadığının katı ıspatlarından biri olan;
The Bright kardeşimiz ile iki sene önce başlayan sanal dostluğumuzun real'ede yansıması sağlam örnektir.

Ve tabiki yayında yapımda emeği geçen bir çok kişiye kucağını,ancak bize kollarını açan ;
Terk-i Diyar
abimizin yüreğine sağlık,görüşmemizin arasından 1yıl geçmesine rağmen sanki dün ordaymışcasına
Gerçekten forumdaki abiliğinin yanı sıra realde de öz abimiz gibi bizleri karşıladı
Kesesine bereket diyerek hepimiz adına kendisine kocaman teşekkür ediyorum..

Resimdekiler
Terk-i Diyar{Kahraman} : Beyaz renk t shirt giyen kişi.
The Bright{Barış}: Gri renk t shirt giyen kişi.
onurgs59 ; Turuncu renk thisrt giyen kişi
Gravity :
Siyah renkli tshirt giyen kişi.

9v4oOQ.jpg

Pvqk89.jpg

5pdVR5.jpg

n8cqy.png

lB71pr.jpg

Q1AM23.jpg

0bqDz9.jpg

n8cqy.png

q9YBNR.jpg

DoMJqo.jpg

AZmJvB.jpg

6Y2nV9.jpg

4Ygl37.jpg

Not; onurgs59'a çekemediği her resim için teşekkür ediyorum :)

Kentpark mı orası? :)

Telefondan gönderdim.

Bu resimlerin yüksek çözünürlükte olanları yok mu ?

Öncelikle her şey için ben teşekkür ederim abi.Böyle bir ortama katılmak benim için bir şerefti.Umarım bu sürekli devam eder...

Çekemediğim her fotoğraf içinde özür dilerim :cry:

kocaelide çok iri bi çocuk vardı keşke onuda davet etseydiniz :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
çok güzel lan :D izmir çıkarmasıda yapılırsa katılmayı isterim.

Resimlerin yüksek çözünürlüğü var,hatta bayağı yüksek 5184x3486 şeklinde var ancak tek tek atabilirim ö.m yoluyla :)

İyi olur. Bi yüzünüzü gözünüzü yakışıklılığınızı görelim ya, o fotolar ne öyle kırpa kırpa bişey bırakmamışsın :D

Antalya Çıkatmasını da Bekleriz :D Gelen Giden Olursa Görüşelim :) Bir şeyler Yapalım :)

İyi olur. Bi yüzünüzü gözünüzü yakışıklılığınızı görelim ya, o fotolar ne öyle kırpa kırpa bişey bırakmamışsın :D

Sen dua et ben diplomayı buldum :D Bulamasaydım pazartesi yanına yıldırım hızı ile geliyordum hoş daha kurtula bilmiş değilsin bayramda fırsat cıkarsa çökmeye geliyorum.

İstanbul çıkarması için özel olarak konu açabılecek kişiler aranıyor ve fetih yapıyoruz çok pis gaza geldik :D

Geri