• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery | Sıkça Sorulan Soruların Yanıtları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sen ne kadar alıyorsun bu işten kardeşim? :roll:

Az SONRAA :pro

haftada_45er_bin_para_aliyorlar_h31937.jpg

Arkadaslar ben bu telefonu kullaniyorum ve cok memnunum. İcine custom rom attim bebek gibi oldu. Telefon parasinin fazlasini gosteriyor performans harika. Almayi dusunen arkadaslar kesinlikle dusunmesin parasi varsa hemen gitsin alsin. Stock rom pek iyi degil ama custom rom ile bu telefon tam bir canavar oluyor. Bilgisayardan cok telefon ile takiliyorum.

XOLO Q800 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

bendede 1 adet siyah renkli var bakalım tek sorun telefona kulaklık taktığım zaman müzik kapanıyor duruyor yok müzik çalar kapanıyor o biraz sinirimi bozsada şuanda memnunum :D

bendede 1 adet siyah renkli var bakalım tek sorun telefona kulaklık taktığım zaman müzik kapanıyor duruyor yok müzik çalar kapanıyor o biraz sinirimi bozsada şuanda memnunum :D

Siyah renk favorim resimlerini atında bizde görelim.

Yalnız bu teknik sorun bende bu cihazdan 2 adet var böyle bir problem yok yeni aldıysan söyle bir çözüm bulsunlar.

Telefonu aldım kullanmaya başladım şuanlık iyi , flash player ve radyoyu öğrendiğim iyi oldu yalnız telefonun içine sim kartımı taktım sim kartı bozuldu yeni kart almak zorunda kaldım... Sorun yok gibi gözüküyor

ben öyle hani bazıları gibi aa yenisini çıkarmışlar gidip alalım diyenlerden değilim hani bi kere alırım artık kaç sene giderse fakat aldımmı da hani iyisini almak isterim ne kötü ne çok iyi orta derece ama bu samsung galaxy ace 5830i ne kadar berbat lan :( olm oyun oynanmıyorki ben sadece alo demek video izlemek için 500 lira verdim :(

ben öyle hani bazıları gibi aa yenisini çıkarmışlar gidip alalım diyenlerden değilim hani bi kere alırım artık kaç sene giderse fakat aldımmı da hani iyisini almak isterim ne kötü ne çok iyi orta derece ama bu samsung galaxy ace 5830i ne kadar berbat lan :( olm oyun oynanmıyorki ben sadece alo demek video izlemek için 500 lira verdim :(

Oyun oynamayı düşünüyorsan gidip Samsung S4 olacaksın karşim.
500 tl verip oyun oynamayı nasıl düşündün sen?

Telefonda turkce klavyeyi bulamadim infilizce karakterler var turkce klavyeyi nasil etkinlestiririz?

Telefonun orjinalinde türkçe klavye yok bu sorunu programla çözdüm ve tavsiye ederim çok güzel bir program. TouchPal X normal klavyeden çok daha iyi.

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Telefonda turkce klavyeyi bulamadim infilizce karakterler var turkce klavyeyi nasil etkinlestiririz?

pureTime'nin dediği gibi Touchpal x keyboard kullanabilirsin.

Yada yatay durumda kullanmak istersen Hacker's keyboard kullanabilirsin.

Yakında bildirim ışığı , titreşim güçlendirme ve Türkçe klavye için bir rehber hazırlıyacağım.

pureTime'nin dediği gibi Touchpal x keyboard kullanabilirsin.

Yada yatay durumda kullanmak istersen Hacker's keyboard kullanabilirsin.

Yakında bildirim ışığı , titreşim güçlendirme ve Türkçe klavye için bir rehber hazırlıyacağım.

Öyle bir rehber hazırlarsan çok güzel olur :D

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Telefonun 16 GB'si çıkmış.
TELPAMARKET 699 TL
N11 659 TL
Erozyon 699 TL
sitelerde satışı var.Bu siteler güvenilir mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben general mobile discovery almaya çok hevesliydim, sonrasında sikayetvar sitesindeki yorumları okudum ve sık sık kendi kendine açılıp kapanma (reset) sorunu, şarj almama sorunu, Wifi çekmeme sorunu, Donma sorunları, ve bir çok daha sorun beni soğuttu. Forumda kullananların olduğunun kanaatindeyim.
Gerçekten böyle sorunlar mevcut mu?

Arkadaşlar ben general mobile discovery almaya çok hevesliydim, sonrasında sikayetvar sitesindeki yorumları okudum ve sık sık kendi kendine açılıp kapanma (reset) sorunu, şarj almama sorunu, Wifi çekmeme sorunu, Donma sorunları, ve bir çok daha sorun beni soğuttu. Forumda kullananların olduğunun kanaatindeyim.
Gerçekten böyle sorunlar mevcut mu?

Şükür bende yok valla :D

Geri