• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery | Sıkça Sorulan Soruların Yanıtları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Telefon mükemmel hale geldi neredeyse bazı şeyleride çözebilsem on numara olucak :)

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Telefon mükemmel hale geldi neredeyse bazı şeyleride çözebilsem on numara olucak :)

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aynen her gün başka şeyler katıyorum telefona bir kaç şey kaldı romlamak istiyorum telefonu ama daha erken android işinde yeni olduğum için elime yüzüme bulaştırmak istemiyorum.

Veeeeeeeeeee artık benimde bi Discovery'm vaaar. Beyler yeni yeni çözdüğünüz şeyleri yazın burdan daha alalı 10 dakika felan oldu. :D

harbi nasıl tamamladın parayı El Major Caldıklarını Sat dedikten sonra kayboldun telefonla geldin şüphe uyandırdı :D
300 lira kenarda vardı, bendeki telefonu alacak enayı bi telefoncu buldum 320 liraya kakaladım. GM Discovery burda 650 liraydı, pazarlık yaptım 620 TL indirdi, kuruşu kuruşuna anca yetti para.

Abimden çaldıklarım hala duruyor, ondan sağlamda. :haha

Eyvallah alicim sağolasın, önerebileceğin birşeyler varsa telefon hakkında iyi olur şuan whatsapptan başka birşey yüklemedim telefona.

Açık programları ekrandaki orta tuşa basılı tutunca göründügünü bilmiyor olabilirsin söyliyeyim dedim :)

Bide TouchPal X cok iyi klavye programı bunuda tavsiye ederim türkçe klavye için :)

Gerci Gravityden istemissin öneri ama söyliyeyim dedim :D

Açık programları ekrandaki orta tuşa basılı tutunca göründügünü bilmiyor olabilirsin söyliyeyim dedim :)

Bide TouchPal X cok iyi klavye programı bunuda tavsiye ederim türkçe klavye için :)

Orta tuş zımbırtısını biliyordum, ancak TouchPal X'i bilmiyordum google play storeden mi indiriyoruz onu ?

Touchpal'a bosuna ram harcatmayın son güncelleme ile klavye Türkçe oldu.

Onun için rehber hazırlamıştım malesef elimde patladı :)

Kardeşim program olarak ;

CIA ;bilinmeyen numaraları internet üzerinden bulur{her numarayı değil}

Ntv havadurumu ; şaşmayan hava tahmin raporu var özellikle 3güne kadar olanlar yanılmıyor diyebilirim.

CPU-Z ; telefonun tüm özelliklerini,ısısına kadar görebiliceğin bir prgram.

Go Sms pro var ; hazırladığım rehber ile titreşim ve bildirim ışığı ekleyebilirsin. Aşağıdaki linkler yardımcı olucaktır.

https://www.maxigamerz.com/f1101/gm-discovery-bildirim-isigi-ni-aktif-etmek-resimli-anlatim-220552/

https://www.maxigamerz.com/f1101/gm-discovery-titresim-guclendirme-resimli-anlatim-220537/

Oyun olarak , jungle heat strateji tadında online bir oyundur bu oyunların tamamını denedim en iyisinin o olduğuna karar verdim.

Beach buggy blitz ; buda eğlenceli grafikleri yüksek bir araba yarışıdır.

Google gogles ; Dünyanın en iyi uygulaması diyebilirim,bilmediğin bir nesnenin,yazının kişinin fotografını çekip tarattığın zaman o kişiyle ilgili internetteki tüm sonuçları sana söylemektedir.

Ayrıca Jeeky sende güncellemediysen telefonunuzu muhakkak güncelleyin yoksa bu telefon bir işe yaramaz.

https://www.maxigamerz.com/f1101/general-mobile-discovery-surum-guncellemek-resimli-anlatim-220207/

Güncelledikten sonra muhakkak kamera ayarlarına girip orta'dan yükseğe çıkartın aradaki farkı göreceksiniz.

Bilgilendirmeler için teşekkürler, Cpu-Z indirdim. Whatsapp kullandığım için mesaj bildirim ışığına gerek kalmıyor..

Telefonu bugün ilk kez düşürdüm, çok fena içim acıdı la.
Silikon kılıf vardı kasanın üstüne düştü beton zemine birşey olmadı ama çok fena oldum, hiç bir telefonda bu kadar içim acımamıştı. :)

Banada oldu hemde kılıfsızken bakmadan cebime koydum 😃

Discovery cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Geri