• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery | Sıkça Sorulan Soruların Yanıtları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O değilde, interenette General Mobile ilgili çok şikayet var çok kafamı karıştırdı

Aynı şeye bende kafamı çok takmıştım samsung s3 şikayetleri de aynı şekilde sorunlar çıkacaktır :)

O şikayetlerin çoğu kötülemek için 1-1.5 aydır bende telefon bulunmakta çok oyun yükledim Mc4 olsun Nova 3 olsun Mw olsun en sonda The Dark Knight Rises yükledim hiç bir kasma donma sorunu yok + olarak wifidede bir sorun yok speedtest'i yükledim telefona geçende 8mbit net verdi wifiden çok rahat film indirip izleyebiliriyorum bu kalitede oyunları oynamama rağmen ne bir donma dene bir kendi kendine reset atma olayı gördüm hiç bir şikayetim yok telefondan. Rahatlıkla alabilirsiniz telefonu tam bir f/p telefonu.

Abi oyun 2. planda benim için, Face, twitter, whatsapp gibi uygulamalarda kasmaması benim için kafidir.

O uygulamalarıda beraberinde kullanıyorum 1.5 aydır çoğu uygulama açıkken ne whatsapp'da ne Facebook'da ne Twitter'da kasma gördüm kesinlikle telefonda kasma gibi bir durum söz konusu değil.

Kesinlikle almalısın telefon tam bir fiyat/performans telefonu şimdiden hayırlı olsun.

Bilgilendirme için teşekkürler, LG gibi tekrar pişman olmak istemiyorum tekrardan. Sonuçta ilk kez farklı bir marka alacağım ve fazlası ile tereddütlerim var doğal olarak. :)

Benimde tereddütlerim vardı ama teknoloji işimde birazda olsa riske girmelisin ben o riske girdim ve o riske değdi cidden. Şimdi çok memnunum.

Bu güzel konuşma için ben teşekkür ederim herhangi bir sorunun-sorun olursa burdayız konu sahibiyle beraber yardımcı olmaya çalışırız.

Cihazın Parçaları Türkyiede Zor bulundugu söyleniyor dogrumudur ?

Bilmiyorum hic parca gerekmedi cok sukur.

Yalniz parcayla ne isiniz varki garantili telefon sorun olursa yollarsin garantiye.

Artik bu sorularin soranlarada hayret ediyorum bu kadarida hayat kadiniyla evlenip bu bakire cikmadi demek gibi birsey sanki digerleri bakkalda satiliyor hos bakkalda satilsa bu seferde dandik bakkalda satiliyor derler.

Telefonun parcalarinla ne isleri var modifiye mi edicekler anlamadimki.

Telefonun ilk ciktiginda bazi sorunlari vardi suan yok surekli guncelleniyor.

Telefonun donanimsal ve yazilimsal herhangi bir sorunu yoktur.

Dayaniklilik saglamlik konusunuda kimse bilemez telefon daha cok yeni kullanicaz gorucez.

Yalniz parcayla ne isiniz varki garantili telefon sorun olursa yollarsin garantiye.

Artik bu sorularin soranlarada hayret ediyorum bu kadarida hayat kadiniyla evlenip bu bakire cikmadi demek gibi birsey sanki digerleri bakkalda satiliyor hos bakkalda satilsa bu seferde dandik bakkalda satiliyor derler.

Dayaniklilik saglamlik konusunuda kimse bilemez telefon daha cok yeni kullanicaz gorucez.

İnternette, telefon hakkındaki problemler ve şikayetler hakkında ne düşünüyorsun peki ?

garanti 2 yıl malesef her sene telefon yenileyemiyorum.

Geri