• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery | Sıkça Sorulan Soruların Yanıtları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

2 yıl sorun çıkmazsa merak etme dahada çıkmaz.Çıkarsada zaten kullanıcı hatası olur o.

telefonu kötülemedim iyi okursanız sadece Cihazın Parçaları Türkyiede Zor bulundugu söyleniyor dogrumudur ? diye sorumu sordum

niye öyle bir şey vurguladınız ? ha kullanıcı hatası ha telefon hatası elbet parça lazım olacaktır .

telefonu kötülemedim iyi okursanız sadece Cihazın Parçaları Türkyiede Zor bulundugu söyleniyor dogrumudur ? diye sorumu sordum

niye öyle bir şey vurguladınız ? ha kullanıcı hatası ha telefon hatası elbet parça lazım olacaktır .

Ben parçalar ile ilgili bir yorum yapmadım ki ?

İnternette, telefon hakkındaki problemler ve şikayetler hakkında ne düşünüyorsun peki ?

İnternetteki yazilimsal sorunlar guncellemeler ile cozuldu.

Donanimsal olarak yasanan sorunlar zaten garanti kapsamindadir.

Yakin cevremde 10a yakin GMD kullanicisi var hic birinde bahsedilen reset,kasma vs sorunlari yasanmadi.

garanti 2 yıl malesef her sene telefon yenileyemiyorum.

Tabiki bende yeniliyemiyorum.

Bir akilli telefonun ozelligi zaten ideali 1yil ortalama 2sene maximum 3senedir.

Telefon bozulmadigi taktirde 3sene sonunda zaten ozelikleri geregi cop olucaktir.

Yinede telefon parcasindan kaygi duymak,bunu sorun haline getirmek siralama yaparsak bir telefonda duyulabilicek en son tedirginliktir.

İnternetteki yazilimsal sorunlar guncellemeler ile cozuldu.

Donanimsal olarak yasanan sorunlar zaten garanti kapsamindadir.

Yakin cevremde 10a yakin GMD kullanicisi var hic birinde bahsedilen reset,kasma vs sorunlari yasanmadi.

Tabiki bende yeniliyemiyorum.

Bir akilli telefonun ozelligi zaten ideali 1yil ortalama 2sene maximum 3senedir.

Telefon bozulmadigi taktirde 3sene sonunda zaten ozelikleri geregi cop olucaktir.

Yinede telefon parcasindan kaygi duymak,bunu sorun haline getirmek siralama yaparsak bir telefonda duyulabilicek en son tedirginliktir.

İnşallah yakında 11'e yakın olacak :P

Nedir bu general mobile Discovery sevdasi firmanin satisi samsung ve appleyi gececek nerdeyse.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Nedir bu general mobile Discovery sevdasi firmanin satisi samsung ve appleyi gececek nerdeyse.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Bu kadar ilgi gormesinin nedeni su; Bu cihazin ozellikleri assagi yukari Galaxy S3 ile ayni. Ustelik buyuk ekran, JB versionu guncel sayilir ve fiyati hemen hemen bu ozellikteki bir cihazin yari fiyati. Haliyle talibi de cok. Bende Discovery kullaniyorum. Yaklasik 2 ay oldu ve telefonun performansindan fazlasiyla memnunum. Fiyatina gore kat kat isini yapiyor. Ama sunu soylemeliyim ki bu cihazin stock romu, yani isletim sistemi cok hantal ve cocuk isi. Bu cihazi custom rom yani yazilim ile kullanin farki goreceksiniz. Performans 2 katina cikiyor resmen.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Oğlum ya her yerde 650 lira telefon, internetten alış-verişte elektronik eşyalara bir türlü güvenemiyorum.

git telefoncudan fln al hacı benim düşünceme göre sorunlu cıkan telefonlar internet üzerinden alınandır :)
Aynen, şimdi 50 lira daha az vereceğim ama içime bi kurt düşecek. 300 liralık fotoğraf mak. felan almıştım ama bu telefon yani sakat iş. :pispis

Aslında pek fark etmez 16gb olması hafıza kartı 32gb'e kadar destekliyor.

Telefonunda video,film vb bulundurmazsan benım kullandıgım hafıza kartı 2gb tüm programlarım hafıza kartında hala 700mb boş yerim var.

Geri