• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Harlem Shake - Bizim Sınıf :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Neden Harlem Shake Turkey diye bir isim koyma gereği içine girdin anlamış değilim.Bütün Harlem Shake videolarında standart isim geçmekle beraber hiç birinde ülke ismi geçmemektedir.En gereksiz ve saçma gördüğüm olaylardan biridir.

Neden Harlem Shake Turkey diye bir isim koyma gereği içine girdin anlamış değilim.Bütün Harlem Shake videolarında standart isim geçmekle beraber hiç birinde ülke ismi geçmemektedir.En gereksiz ve saçma gördüğüm olaylardan biridir.

Videoyu sadece ben çektim editleme olayı upload olayı 2. videoda altta ismini gördüğün arkadaşa ait. :)

Ben koymasam bile Turkey isminin bir videoda olmasından neden rahatsız oldun anlamadım. O Videoyu Ben Koymuş gibi cevap veriyorum.

"Ülkemin isminin her yerde olmasından gurur duyuyorum" Yeterlimi. Diğer kısımları anlamasan da olur yorma kafanı

Perşembe günü yapılan çekimde arka sırada ki 2 arkadaş ne çekti ? :D

00:17 o arkadaş ne güzel düşmüş öyle :D

Geri