• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ruthless

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2010
Puanı
186
Arkadaşlar holybot elite bot ile ilgili sorunlarınızı buraya paylaşabilirsiniz ve sorunlarınıza veya isteklerinize
burdan çözüm bulabilirsiniz...

Post kasan veya tartışma çıkaran ceza alacaktır !

Program hakkında sorun yaşıyorsanız konu altında belirtin size en kısa sürede cevap vereceğiz.
| TÜRKÇE (Benim ve Google Translate Karışık) |

Windows 7 / Vista / XP (x86 - x64) ile uyumludur...

Yayımlanma tarihi : 07/05/2011

Bu botu SWSRO1, SWSRO2, SJSRO (Old/New), ESRO da kullanabilirsiniz.
Loop sistemi Mysroda çalışmamaktadır...

Talimatlar:

- Winrar içerisindeki HolyBot Crack.exe`yi Silkroad klasörünüzün içerisine çıkartınız.
- Çalıştırınız. (Windows 7`de yönetici olarak çalıştırınız...)
- Açtığınızda aşağıdaki sistem saatinin orada simgesi çıkacaktır.
- Sağ tuşa basarak istediğiniz bot için crackli botu çalıştırınız.
- Bot için forum üyeliğinizle bota login olunuz ve kendinize göre ayarlayınız.
- İYİ OYUNLAR ! - HAVE FUN !

| Eklenen / Onarılanlar |

23.06.2011 - HoLy Bot Vesion 0.21 (ESRO)

-Esro 3 added

26.06.2011 - HoLy Bot Vesion 0.23 (ESRO)

-ESRO 4 Added
-Item pick safe/load fixed
-Monster HP is now shown
-Emergencybuffs added
-Now you can disable "walk around if no mob in range"

04.07.2011 - HoLy Bot Vesion 0.24 (ESRO)

-Downhang cave fixed
-Jangan cave fixed
-Devil Skill added

devilskill.jpg

| İndirme Linkleri |

Microsoft .NET Framework 3.5 (Web Yükleyicisi)

İndirme :

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=21

| Önemli Bilgiler |

* Bot açılırken hata veriyorsa ;

Öncelikle .NET Framework 3.5 yükleyiniz.Düzelmez ise Virüs programınız CRACK i engelliyordur.

* Botta virüs buluyor güvenilirmidir ? ;

Crack yapımcısı güvenilirdir.Sadece 2 antivürüs programları virüs bulmuştur.Bunun nedeni ise CRACK lenmiş olmasıdır.Bunlarda zararsızdır.

* Peki HolyBot kullanıyorum.Hacklenirmiyim ? ;

HolyBotun son versiyonunda Keylogger kaldırılmıştır.Ama zaten bunun bir önemi yoktur.Bot cracklendiği için serverle arasında loginden başka bir bağlantı bulunmamaktadır.

Tüm connection bilgileri LOCALHOST / 127.0.0.1 üzerine yapılmıştır.HolyBot sunucularıyla alakası yoktur.

* Bot güncelenince Crackde güncellenecek mi? ;

Botun yeni versiyonu çıktıkça Crack güncellenecektir.Crack`de bulunan ufak tefek buglar onarılacaktır.(Saniye saniye buradan yayımlanacaktır.)

* Oyuna girdim bot karakterimi algılayamadı.Lw sp bilgileri vs. botta görülmedi.Bunun sebebi nedir ? ;

Bunun nedeni botun algılayamadığı bir bilinmeyen itemin sizin İnvertorynizde bulunmasıdır.Tüm tanınmayabilecek Flag ticket , GDF vs vs. İtemlerinizi bankaya koyup tekrar giriniz.Sorununun 0 çözülecektir.

- LÜTFEN CAVEDE LOOP SİSTEMİNİ KULLANMAYINIZ. ( AKSİ HALDE BUGDA KALIRSINIZ ! )

- Cavede clientin donması veya dc yemeyi önlemek istiyorsanız , Bottaki "walk around if no mob in range" function." özelliğini devre dışı bırakınız.

- Noex sadece Crack yapımcısıdır.Bir bot geliştiricisi değildir ! , Botla ilgili bugları onaramaz.Botla ilgili sorunlarınız var ise lütfen Holy tarafından yapılacak yeni güncellemeleri bekleyin

Son düzenleme:
arkadaşlar kaç seferdir aynı şeyi yazıyorum holy bot crack çalışıyor saatin oraya gelince sağtuş ebot diyorum açılıyor üyeliğimle login olduktan sonra start cliente tıklıyorum işlemiyor herşeyim yüklü 2gün önce tıkır tıkır calisiyordu neden olabilr acaba buaralar herkeste bu sıkıntı var

Pc ac kapa dene tekrar düzelir bendede oluyordu o eğer devam ederse crack ve diğer programlarını sil tekrar yükle ^^

Holy botu acmadan oyuna giriyorum 0 lag var holy botu açıp oyuna girdigimda ise acayip bi lag oluyor nedeni ne olabilir ...

Bottan kaynaklanır ^^ Sonucta bottan girdiğin için pc ile sro arasında değil pc- sro - bot arası gidiyor sorgulama ve lagg ve dc yol açıyor.

Benim Bot Dalmıyor Radüs Felan Ayarlı Sadece İlk Sikil Vurup Sürekli Bekliyor Bide Sürekli Buff Basyor ?

beyler bndede son günlerde lag olmaya başladdı botsuz girince 0 lag oluyor botla girince sn bir lag oluyor

Merhaba

ben bot ile giriyorum sorun yok iki karakterim var birisi glavie 25 level.
20k sp kastım onun ile hiçbir sorun yok fakat int charım ile botu hiç çalıştıramadım
33 level nuker charım var bayan karakter ustundeki herseyi cıkarıp kasaya koymama ragmen hiç tanımadı bot bu charı. sadce skilleri goruyor

port008.jpg

sro2011072402385774.jpg

dc oluyor bot ya bıde cave de koordınatları ayarlayıp burada kas dıyınce bır sure sonra duruyor nedense o tıckı kaldırıncada alıyor basını gıdıyor b1e bırak medusaya gıder o kadar :D

lagın çözümü yok mu şimdi önceden çok güzel çalışıyordu. Gm ip falan diyorlardı ama bilemiyorum.

yaw kardeş kaç haftadır takır tukur kullanıyordum botu bugün ne olduysa anlamadım sürekli net frame form 1 hatası falan verip duruyor.aynı şekilde crackten açıyorum login yapıyorum start game diyorum az bekliyor.söylediğim hatalar geliyor lütfen acil yardım bot çok lazım :SSS

çözum bulursanız sevinirim

ben botan oyuna gırıyorum herşeyı ayarlıyorum sıra sıkıl ayarlarına gelıyo sıkıle tıklıyotum attack sıkılı dıyorum ( ayrıntılar devam et cık) dıye bışey dıyor önume devam et dıyorum bışey olmuyo cık dıyınce oyundan cıkıyo :jil:

Botun herşeyini ayarlıyorum script ciziyorum daha sonra return atıyorum bota start veriyorum bot butun npcleri dolasıyor ıhtıyaclarını alıyor daha sonra yerınde beklıyor kasma yerıne gıtmıyor yardım deli olucam ya :pff:

Böyle bir haya alıyorum sebebi ne olabilir:agla
10ok5c0.jpg

göremeyenler için:http://i51.tinypic.com/10ok5c0.jpg

----------------------------------------------------------------
şimdide start diyorum hiçbişey olmuyo ne yapmayılım lütfeen

Son düzenleme:
arkadaşlar bilgisayarıma format attım ve yeniden elite sro yükledim ve oyunu açtığımda bu hatayla karşılaşılaşıyorum ne yapmam gerekiyor? hmmm
77342igp0g5.jpg

Geri