• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yaw Arkadaslar Ben Giriorm Oyuna Login Dİorm C7 werior sonra tekrar basiorm girior charı seciorm start diorm ole beklior xD

server 6 yok onu nasıl yapcıaz. giremiyorum server 4 kadar var

çok saolun yalnız yeni sürümü nezaman çıkar pt ayarları falan eksik ama srokingden daha iyi sroking çok kasıyor

bende hata aldım yardım ederseniz sevinirim hata şöyle buyrun resmi http://c1109.hizliresim.com/11/9/15/10718.bmp lütfen bi an önce yardımcı olun teşekkürler

----------

bende hata aldım yardım ederseniz sevinirim hata şöyle buyrun resmi http://c1109.hizliresim.com/11/9/15/10718.bmp lütfen bi an önce yardımcı olun teşekkürler

Microsoft .NET Framework 3.5 yüklersen hata düzelir Link Download Details - Microsoft Download Center - .NET Framework 3.5

sağolasında bende 4.0 yüklemiştim neyse teşekkürler umarım olur

----------

çok teşekkürler açıldı clienti ebot dan mı başlatıyım normal mı açıyım ?

sağolasında bende 4.0 yüklemiştim neyse teşekkürler umarım olur

----------

çok teşekkürler açıldı clienti ebot dan mı başlatıyım normal mı açıyım ?

Sen sağol.HolyBot Crack aç sağ alta geliyo ordan sağ tıkla elitebot seç ordan gir oyuna :D

birde herşeyi ayarladım oyuna sorunsuz girdim isimi gördü başlat dediğimde buff basıyor yerden toplasın dediklerimi görüyorsa alıyor ama attack yok yardım lütfen

Jangan Cave girince char dc oluyor 2 3 dakika normal kastıktan sonra sebebi ne olabilir

hayil günler arkdaslar botu ayaliyorum sro2 servayi seciyorum oyuna giriyor am sro1 servay geciyor lütfen yardim edin

arkadaslar bu hata gekiyor
OUvf0lMTLx8+XJSUpJIJCLc+v8BZUr9PHKgqlgAAAAASUVORK5CYII=
OUvf0lMTLx8+XJSUpJIJCLc+v8BZUr9PHKgqlgAAAAASUVORK5CYII=

Normal clientten girdiğimde lag olmuyor.Ama holybot crackden girdiğimde lag aşırı yüksek oluyor ne yapmam gerek? :/

Anlatımın için çok sağol kardeş ama botun türkçe çevirisi veya ayar yapabilmemiz için yardımcı bi konu varmı acaba ??

Son düzenleme:
Arkadaşlar geceden beri bot çalışmıo benim bota login oluyorum oyunu başlatıyorum char ekrana geldiğinde charın özellikleri bota yansımıyor ve 2 dk sonra dc oluyorum neden kaynaklanıyo acaba bu sorun bilgisi olan var mı? Win7 kullanıyorum yönetici olarak çalıştırdım.Yeni sürüm mü çıktı acaba bi yardımcı olun.

Skillerimi görüyo çarı görmüyo yani isim level yazmıyo üstte yardım lütfen! DB bot bayaa kullanmışlığım var skillerimi seçiyorum hepsi doğru ancak start dediğimde put gibi duruyo çıldırıcam yardım edin ne olur...

Aynen skilleri gözüküyo ama charı görmüyo X,Y koordinatını belirlemiyor. yardım lütfen.

Geri