• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba,

Öncelikle botu kurdum ve bot içerisindeki elitebot'u kullandım fakat daha sonra kapsamlı özelliklerinden dolayı holy botu kullanmak istedim login oldum bottaki "start with client" seçeneğini tıklayıp oyunu başlattım oyun açılıyor game guard geliyor ardından şöyle bir hata; "Game or Gameguard has been altered." bu hatayı tamam diyerek kapıyorum ardından oyun açılıyor ve kendiliğinden yok oluyor.
diz üstü bilgisayarımda denedim böyle bir hata almıyorum fakat bu seferde girmek istediğim server tutmuyor botu başlatırken seçtiğim (SWSRO 2) server 2 ye girmek istiyorum fakat oyun server 1 olarak açılıyor. masaüstü bilgisayarımdada aynısı oluyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Artık biri şu soruya cevap verebilirmi? Bot 5-10 en fazla 30 dk sonra dc yiyor tum sorular ve cevapları okudum ama cvabı verilmems. Bazı sorular 15-20 defa cevaplanırken bu soru neden cevaplanmıyor? Ne yapmalıyız ? Hate neden kaynaklanıyor olabilir? Bir cevap bekliyoruz lutfen

oyunda wolf yani kopek filan warsa bankaya koy görevleri sil ondan yapiyor...

arkadaşlar aynı sorun bendede var elite botta giriyorum enerjileri topluyor... cavedeyim bu arada B3 1-2 yaratık kesiyor sonra dc veriyor nedeni nedir....
üstümde silk item yok, köprek v.s de yok...

kardes scriptin jangan cave de ve dowhang cave de calısmadıgı soyleniyor eger scriptle gidiyorsan normal kasmayı dene ;) 1-2 saate bak işte cara eger normal kastırıyorsn aynı sorunu yasıyorz demektir ver cozum yok gibi duruyo cvp veren yok :S
arkadaşlar aynı sorun bendede var elite botta giriyorum enerjileri topluyor... cavedeyim bu arada B3 1-2 yaratık kesiyor sonra dc veriyor nedeni nedir....
üstümde silk item yok, köprek v.s de yok...

XP kullanıyorum botu açıp login yapıyorum severi seçip Start game tıkladığımda hiç bi şey açılmıyo yani tepkisiz... Sebebi bellimi :( acilll

Bendede bu sabah böyle bi sorun meydana geldi nasıl halledicem :S

adszhls.png

Aynı Hata Bendede War Görev GDF falan yok dress yok charı görmyor yardm lütfen

Arkadaşlar botla giremiyorum. Starta bastığımda sro geliyor bekliyorum oyun açılmıyor neden olabilir böyle bi sorun yardımcı olabilirmisiniz.

fractaldesktopbackgroun.jpg
[/URL] Uploaded with

ya kardeşim açıyorum crackı aşağıda yıldıza sağ tık elite bot diyorum ama bu hata verio

Programların hepsi yüklü...
fractaldesktopbackgroun.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

patchıng has not fınıshed hatası alıyorum

----------

cozum??

----------

12321321

Geri