• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
holy bot ta bota kurunca 10dk geçmeden dc olyo deliricem n den oluo bu???

Ben bowcuyum bu holybota fire deki kalkan skilini nasıl kalkan taktırıp nasıl yapabilirz?

Holybot cracki açıyorum ebottan esro3 e bağlanıyorum gayet normal açıyor giriş ekranı geliyor fakat ID-PW yazamıyorm neden olablr hmmm

Arkadaşlar Bendeki Sorun Botda Işınlanırken Oluyor Mesela Kasma Yerinden Return Cekiyorum Sora Bu Towna Gelmeden Bi şey Yükleniyor Ya orası Dolmuyor Bot Kapanıyor Ve ORası Hiç dolmuyor Sonlandırmam Gerekiyor Bunun Çözümünü Bile Varmı Acaba ????

aynen Coolpk bazen Roc Mountaine ışınlanmıyor .. Scripti yaptığımdan sonraki 3 gün sorunsuz ışınlanıyodu ama şimdi ışınlanmıyor

Botla 2 farklı char açıp solo kasması için ayarlamak istiyorum ancak ilk hangi chara girip ayarlarını yaparsam sadece onun ayarları oluyor diğer charı görmüyor ve ayarlarını yapıp kasamıyorum. 2 charı aynı anda nasıl kasabilirm ?

Loop ayarlarını yapıyorum ama gidince attan inip dalmıyor atsızda gitse dalmıyor nedeni ne olabilir ?

Beyler bende 1-2 gundur elite botla gırdıgımde acayip lag oluyor ve max 5 dk sonra dc veriyor ama loaderla falan gırdıgımde hıc lag yok :S

Son düzenleme:
ѕєя¢αη;1571571' Alıntı:
Botla 2 farklı char açıp solo kasması için ayarlamak istiyorum ancak ilk hangi chara girip ayarlarını yaparsam sadece onun ayarları oluyor diğer charı görmüyor ve ayarlarını yapıp kasamıyorum. 2 charı aynı anda nasıl kasabilirm ?

Birini holybottan aç diğerinide normal clientten aç.

Ya anlamıyorum benim çar potçuya geliyor potları alıyor ama orda duruyor geri kasılma yerine gitmiyor bunun çözümü nedir acaba.

Ya anlamıyorum benim çar potçuya geliyor potları alıyor ama orda duruyor geri kasılma yerine gitmiyor bunun çözümü nedir acaba.

TR: Yeni bir komut dosyası hazırlamalısın ve onu bota koymalısın. Son olarak komut dosyası hazırlarken fazla uzağa basma yani minik minik adımlar at.
Türkilish:
Yeni bi script hazırla sora onu da bota load et. Hacım scriptde fazla uçma kısa kısa git sora sorun felan filan çıkmasın işini garantiye al oke. ;)

Loop ayarlarını yapıyorum ama gidince attan inip dalmıyor atsızda gitse dalmıyor nedeni ne olabilir ?

Script çizerken kasma yerine gidince kaydetmeden önce ordaki bi moba normal atak yap öyle kaydet.

Benim sorun bot bazen bankada takılıyor banka ne kapanıyo ne bişey koyuluyo ne de adım atılıyo oyundan çıkmak zorunda kalıyorum :S

Bottan girince yarım saat olmadı 1saat kastıkdan sonra neden dc atıyo hep :S varmı 4-5 saat botla kasma fırsatımız ?

Geri