• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dhsbgynp.png

Tüm npc'leri dolaşıyor.Herşeyi tamamlıyor iş pota geliyor orda da bu hatayı veriyor bunun çözümünü bilen.

Kardeş,Her Şey Tam Takır Çalışıyor.Loop Sistemide,Scripide Sorunsuz Ama İş Kastıkdan Sonra Bok Oluyor...Gidiyor Kasma Yerine Cok güzel ve Seri Bi Şekilde Kasıyor,Sonra Hp-Mp-Bolt Bitince Öylece Bekliyor...Heleki Onlar Bitmeden silah Yandıysa Gene Aynı Şey Oluyor..Loop'daki Enable Butonuda Tıklı Ama Olmuyor Bi Türlü...Cözüm Lütfen.

ve Ayrıca Bu Botun Güncellemesi Ne Zaman Olcak...Olan Buglar Hala Düzeltilmedi ^^

MOD. yardım edermisin bak kaç kişi soruyor bot en fazla 15-20dk kasıp dc yiyor günlerdir soruyorlar cevap lütfen

benim çarımı bu bot 5-10 dk kasıyo sonra dc bunu önlemek için bi programmı kurcaz napcaz bi yardımcı ol lütfen ?

Bakın ltüfen

Bendede Oyuna giriyom bottan sorunsuz şekilde çarı tanımıyor sklller buflar qelmiyor acil bi yardım edermsnzz

Benim sorunum şu yardım ederseniz sevinirim bot herşeyi tamam ayarlıyorum startlıyorum moba dalıyor bi skill vuruyo 5 saniye bekliyo öldürüyo bi 5-10 saniye daha bekliyo başka moba tıklıyo vuruyo hep böyle çok yavaş kasıyo hep duraklıya duraklıyo kasıyor nedir bunun çözümü

şu dc sorunu ile ilgili bir çözüm bilgisi olan varsa lütfen yazsın arkdşlar çar en fazla 15 dk kasıyor ve dc

uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000135). Sonlandırmam için TAMA düğmesine tıklatın.
hatası alıyorum çözümü nedir acaba ?

dhsbgynp.png

Tüm npc'leri dolaşıyor.Herşeyi tamamlıyor iş pota geliyor orda da bu hatayı veriyor bunun çözümünü bilen.
pc w7 mi w7 ise bu sorun yönetici olarak çalıştırınca kalkıyordu benim bildğim

----------

OFF yemin ediyorum kafayı yicem arkadş gece 12 den sabah 7-8 e kadar dc yemeden kasıyo ben 15 dk sonra dc yiyom lütfen çözümmmm

HolyBot u açıp start a tıklıyorum. Char ekranında oyunda start diyince yükleme ekranında bot kapanıyor. Bot kapanınca clientten cevap gelmiyor.?

Yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

use current coordinas a tıklayınca x:0 y:0 gosterıyor ve carın ismı yazmıyor yukarda yani çarımı okumuyor nasıl yapacagım acıl yardım edersenız çok sevinirim

Son düzenleme:
Kardeşim bot iyi güzel çalışıyordu bugün charı görmeme sorunu yaptı.Neyse çıktım oyundan felan şimdi login tıklıyorum başarılı yazıp login olmadan direk atıyor.Sebebi ne olabilir acaba.? Rehberdeki tüm herşeyi yaptım denedim ama yinede olmadı..:cry:. Acil yardımcı olursan sevinirim. İyi forumlar...:rbk:

Bot ışınlanmıyor 1 mp kalınca 6 hp kalınca hotana ısınlan diyorum tikli ama ölünce gidiyor bot pot basmıyor zaten botta bitince auto pot görmüyor oda basmayında 5 dakikada bir yatıyor bir çözümü yok mu?

arkadaslar ben çin spear nuker kasıyorum ama sadece bota yerleştirdiğim ilk 3 skilli kullanıyo diğerlerini kullanmıyo bu durumu nasıl düzeltebilirm ?

Beyler bot beleşmi bide nasıl üyelik alabiliriz?

Bot oldukça iyi yalnız JG Cave'de 2 3 dakika normal şekilde çalışıyor.Daha sonrasında bir anda durup Dc veriyor.Sebebi ne olabilir acaba ? Tesadüfen dc olmuştur diye düşündüm ama bir kaç kez denememe rağmen yine dc veriyor... Yardımcı olursanız sevinirim.İyi forumlar.

Geri