• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
.

Ben bu holy botu kurdum 1 hafta oluyor çalışıyordu ama dün birşey oldu bota üyeliği şifreyi yazıyorum login e tıkladım sonra start game'ye tıkladım oyuna girdim skilleri görüyor ama attack yapmıyor skiller düzüldüğü halde cordinat'larıda tıklıyorum ikisi 0 0 oluyor neden acaba?

Bot jangan cavede adam gibi çalışmıyor yanında mob var saldırmıyor ben mob seçip ilk atackı yaptıktan sonra o moba dalıyor ölene kadar ama başka mob seçmiyorr..
Loob u ticklemedim , walk in.. de tickli değil

Uzun partyler yapıyoruz 5 saat elle kasılır mı :D Bard olsam neyse :D

bot sorunsuzdu çalışıyordu fakat dc oldun ve oyuna girdikten sonra bot ayarları kalmamıştı x y yi ayarlaya basınca 0 yapıyor oto returna basıyorum Maxkolik in dedi hatadan veriyor bot hareket etmiyor durdu yani charıda tanımıyor yukarıda sp ex lv name hiç birini göstermiyor

crack e tıklıyorum sag alta yıldız sımgesı gelmıyo bı yardımcı olun framewordkler yuklu :cry:

Holy botta oyundayken radiusu işaretledigimde 5-10 dk sonra dc yiyor işaretlemeyincede alıyor başını gidiyor ne yapabilirim lütfen yardım :(

İLS botta ise oyuna giriyorum skilleri ve bulundugu bölgeyi şaretliyorum rangeyi yazıyorum başka birşey yapmıyor fakat 5 dk sonra direk client kapanıyor lütfen yardımcı olurmusunuz ne yapabilirim yada bildiginiz başka bot varsa önerirmisiniz LÜTFEN

arkadaslar ben botla oyuna giriyorum bot çalışmaya başlıyo 5-10 dk sonra dc yiyo bi çözüm bilen varmı ??

Ruthless bot nasıl bozuk anlamadım :) Script bende gayet iyi çalışıyor silahda auto değişiyor . Towndan pot alıp kasma yerinede dönüyor .

bende oyuna giriyor charı görüyor bot ayarlarıda yaptım ama starta basınca kasmıyor neden olabilir ? :S

ben bota salıyorum char biraz kasıyor sonra peşine bi mob takıldığında ona vurmuyor gidiyor başka moblarla devam ediyor mob peşinde hep vuruyor çözümü nedir

Bende login oluyorum fakat start dediğimde oyun açılmıyor !
Vista Home Premium 32bit +2hafta önce sorunsuz çalışıyordu !

Beyler uzun süredir holy bot kullanıyorum hiçbir hata almıyordum. Fakat 2 gün önce hata vermeye başladı. Oyuna holy botla girdiğinizde bottda çarın ismi yazar özellikleri yazar. önceden yaptığınız ayarlarınız yüklenir. Skiller çıkar. Fakat oyuna giriyorum botta hiç bişey olmuyor.ekranda üstte isim yerine form1 yazıyor. sildim yükledim oyunuda botuda. yeni versiyon eski versiyon denedim olmuyor. Yaardım eder misiniz??

adszwkh.jpg

bu hatayı verir oldu çözümü varmı arkadaşlar giremiyorum oyuna

Holybot crack'e tıklıyorum, sağ altta yıldız çıkıyor sağ tıklıyorum. Holybot'a tıklıyorum. bot ID PW yazıyorum login diyorum, sonra start with client diyorum game or gameguard has been altered.' hatası veriyor.
çözümü nedir?

Geri