• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
karaca birşey sorucam ben holy botla oyuna giriyorum ama bot charı görmüyor sence neden ?

2-3 gün öncesine kadar botu rahat kullanıyordum fakat bugün bota girdiğimde "Form1" yazan yer karakterimin ismine değişmedi. Arkadaşımın çarına aynı bot id siyle girdik onun karakterinin ismi yazdı. Onda bot calısıyor bende calısmıyor. Ne yapsam olmadı. Lütfen bi yardım..

Cavede Kasarken Dc Yedi Şimdi Karaktere Girmiyor. Galiba Bugta Kaldı Bir Çözümü Varmıdır Acaba??

karaca birşey sorucam ben holy botla oyuna giriyorum ama bot charı görmüyor sence neden ?

avatar head,dragon flag, avatar acc, görev var ise kapat diğerlerinide çıkar bankaya koy retrun çek.

----------

Cavede Kasarken Dc Yedi Şimdi Karaktere Girmiyor. Galiba Bugta Kaldı Bir Çözümü Varmıdır Acaba??

Pc bi restart çekin düzelecektir.

----------

2-3 gün öncesine kadar botu rahat kullanıyordum fakat bugün bota girdiğimde "Form1" yazan yer karakterimin ismine değişmedi. Arkadaşımın çarına aynı bot id siyle girdik onun karakterinin ismi yazdı. Onda bot calısıyor bende calısmıyor. Ne yapsam olmadı. Lütfen bi yardım..

avatar head,dragon flag, avatar acc, görev var ise kapat diğerlerinide çıkar bankaya koy retrun çek.

benim charım wizz/cleric kasarken silah değiştirip cleric skillerini basmıyor. auto silah değiştirme yokmu acaba botta ? :(

botu nasıl kullajnacagım o zaman kardes scrip bozuksa ? yardım edebılır mısn ?

Benim bot ölünce şehre gidince client direk kapanıyor ayrıca 2-3 saatte bir kesin dc alıyorum biri yardım etsin lütfen

bro benım sorunum şöle çarın kastıgı bölgedeki radiusu ayarlayamıyorum bi bakıyorum nerelere gitmiş :S mesela ptce kasarken en fzla 1-2 adım atsın yeter istiyorum bu nerelere gidiyo yardımcı olursan sevinirim

arkadaşlar ilk başta bot sorunsuz çalıştı ama formattan sonra güncel sürüm bulunamadı dedi tekrar yüklemeye çalıştım olmadı ltfn yardımcı olunnn...:angry:

bro benım sorunum şöle çarın kastıgı bölgedeki radiusu ayarlayamıyorum bi bakıyorum nerelere gitmiş :S mesela ptce kasarken en fzla 1-2 adım atsın yeter istiyorum bu nerelere gidiyo yardımcı olursan sevinirim

attack sekmeseinde walk around if no mob in range işareti kaldır bende öyle ve başka yerlere gitmiyo

benim charım wizz/cleric kasarken silah değiştirip cleric skillerini basmıyor. auto silah değiştirme yokmu acaba botta ? :(

yok :/

----------

botu nasıl kullajnacagım o zaman kardes scrip bozuksa ? yardım edebılır mısn ?

kasma yerine götürüp bırakacaksın 1 - 2 saate bir bakacaksın.

----------

arkadaşlar ilk başta bot sorunsuz çalıştı ama formattan sonra güncel sürüm bulunamadı dedi tekrar yüklemeye çalıştım olmadı ltfn yardımcı olunnn...:angry:

3.5 framework indir kur düzelecektir.

----------

Benim bot ölünce şehre gidince client direk kapanıyor ayrıca 2-3 saatte bir kesin dc alıyorum biri yardım etsin lütfen

Botta loop bölümü sorunlu arkadaşlar yazdıklarımı okuyun lütfen sbot değilki bu herşeyi sorunsuz bekliyorsunuz :/ Dc yemen normal rockta vs mi kasıyorsun veya cavede?

Ya Bota koyduğumda 30-45 dakkada bir çar dc yiyor artık gına geldi ya lütfen bi yardım edin / Elite Bot

Kardeş anlıyorum senide . Götürdüğüm halde atak yapmıo . loop'u falan iptal ettiğim halde oldugu yerde duruyor .

Bütün arkadaşlarımda bot çatır çutur deli gibi hıphızlı kasıyor. bende coooook yavas kasıyor yok mudur cozumu ??

Arkadaşlar ben botu sabaha kadar bırakıyorum dc yediyse namerdim. Bilgisayar ile alakalı olmalı.

w7 kullanıyorum. crack açıyorum, sağtıklayıp e botuda açıyorum. sw4 üde seçiyorum, oyun açılıyor, ıd pw de yazıyorum, sikinti bundan sonra başliyor.
şifre yazdıkdan sonra enter e basınca masa üstüne gidiyor. nedeni ne olabilir neyi yanliş yaptım yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Kardeş anlıyorum senide . Götürdüğüm halde atak yapmıo . loop'u falan iptal ettiğim halde oldugu yerde duruyor .

attack sekmesinde use coordinates + radius var işaretlimi ? değilse işaretle butona tıkla radiusu ayarla (50-60) gibi kasması lazım
bu kadar biliyorum ben

w7 kullanıyorum. crack açıyorum, sağtıklayıp e botuda açıyorum. sw4 üde seçiyorum, oyun açılıyor, ıd pw de yazıyorum, sikinti bundan sonra başliyor.
şifre yazdıkdan sonra enter e basınca masa üstüne gidiyor. nedeni ne olabilir neyi yanliş yaptım yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Oyunun full olmasından kaynaklanan bir durum arkadaşım.

kardesim bende bot çarı görmüyor ilk başlarda kasıyodum sonra bi anda çarı görmemeye başladı fakat diğer çarımı görüyo yardım ederseniz sevinirim

Kasılırken birden the selecet item is unusable diyor ve pot basmıyor neyapmalıyım ?

Geri