• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya ben onglarda farm yapıyorum bardım barda mp yetmiyo mana cycle basmıyo nasıl basacak ya

arkadaşlar benim bot 2 güne kadar şahane idi fakat son günlerde yani son 1 gündür roc mountaine geçmıyor.teleport yerinde bekliyor çözümü bilen varmı ? normalde çalışıyo ben elle ışınladığımda kasma yerine gidip kasıyor birde hp pot basmamaya başladı şimdi :S
çözümü bilen varsa yardım lütfen

hemen cvp veriliyodu hala bişi yok lütfen ilgilenin :s

arkadaşlar benim bot koardinatları kabul etmiyo kasma alanına gidip tıkladıgımda x ve y 0 olarak gösteriyo elle girsem bile hiçbir şekilde kasmıyo stop start hiç farketmiyo hareket bile etmiyo deliricm acilde lazım yardımcı olursanız sevinirim

HolyBotta şu hatanın bir türlü çözümünü bulamadım yardım..

adszjem.png

Merhaba

ben bot ile giriyorum sorun yok iki karakterim var birisi glavie 25 level.
20k sp kastım onun ile hiçbir sorun yok fakat int charım ile botu hiç çalıştıramadım
33 level nuker charım var bayan karakter ustundeki herseyi cıkarıp kasaya koymama ragmen hiç tanımadı bot bu charı. sadce skilleri goruyor

port008.jpg

sro2011072402385774.jpg
b çözebildinmi kardesım bndede o sorun var

----------

Bi yetkili baksın anlayan birsi herkes sorununu yazmış cevap vermiycekseniz kilit atın konuya !

----------

b çözebildinmi kardesım bndede o sorun var

----------

bi yetkili baksın anlayan birsi herkes sorununu yazmış cevap vermiycekseniz kilit atın konuya !
beyler ben yardım ediyim karakteri eğer tanımıyorsa bot görevlerinizin hepsini silin ve görev almayın ben görev aldım bot kullanamadım karakteri tanımadı görevleri silin ve oyunu yeniden başlatın hata düzelir

Arkadaşlar mersindeydim yeni döndüm hatalarınıza cevap veremediğim için üzgünüm...

1- Script olayı tam çalışmamaktadır ondan dolayı sorun yaşamanız normaldir bottan kaynaklanır ondan dolayı yardımcı olamam...
2- Bot karakteri görmüyorsa silkle alınan itemleri kapatıp bankaya ve gold dragon flag'i bankaya koyun görevleri iptal edin ve retrun'a basın...
3- Emergeny buff bölümü sorunlu hacım ondan çalışmayabilir.

Arkadaşlar mersindeydim yeni döndüm hatalarınıza cevap veremediğim için üzgünüm...

1- Script olayı tam çalışmamaktadır ondan dolayı sorun yaşamanız normaldir bottan kaynaklanır ondan dolayı yardımcı olamam...
2- Bot karakteri görmüyorsa silkle alınan itemleri kapatıp bankaya ve gold dragon flag'i bankaya koyun görevleri iptal edin ve retrun'a basın...
3- Emergeny buff bölümü sorunlu hacım ondan çalışmayabilir.

Yardım.
adsz1l.png

bu sayfadaki loop ve altındakı etkınlestırme tıck ı ne ıse yarıyor loop dongu demekte ne dongusu xD hızlı dalması ıcın mı acaba ?
24gr2ow.jpg

Karaca ben holybotu satın aldım holybot forumunda vip'im ama bota login olurken wrong ıd or password diyor fakat ben aynı ıd pw ile foruma girebiliyorum yardım et :S

satın aldın ile deneme login id pw ye aflkaskfla alsfalksf felan yaz login olur yine geçmiş olsun okadar paran gitmiş :(

Dostum Crack'la demiyorum bu siteden aldım ben 10tl'ye ama crack açmadan bota girince olmuyor :@

bu siteden indirdiğin botla çalışmazki zaten :D 10 tl aldığını kullanma charın soyulur diyim sana.

Geri