• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

HolyBot Hata ve Çözümleri Buraya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Elite bot v0.24 indirdim holybotun sitesinden karaca. vip üyelik olunca çalışıyor cracksız, bende vipim ama wrong diyor.

Merhaba.HolyBotu sitenizden indirdim.Anlatımdaki gibi foruma üye olup aktif ettim.Elite bota hesabımı yazıp oyuna girebiliyorum buraya kadar problem yok.Ancak oyunda charname ve diğer kısımlar boş kalıyor.Arkadaşım kendi bilgisayarından girdiğinden hepsi dolu oluyor.Tabiki yazı önemli değil bot çalışmıyor yani skill, atack vs. her şeyi ayarlamama rağmen adam olduğu yerde duruyor hiç moblara saldırmıyor.Kordinat radius her şeyi denedim.Zaten arkadaşım bottan girip oyundaki hesabıma girdiğimde , bota yazıların gelmesi gerektiğini söyledi.Bende olmuyormuş.Microsoft NET Freamwork 4 ü indirdim.Güvenlik duvarını kapatıp denedim olmadı.HolyBot forumunada baska üyelikler denedim ancak yine olmadı yani hesapla ilgili değil.Donanımda bir şeymi eksik acaba ? Problem nerde olabilir ? Yardım ederseniz çok sevinirim...

Net.framework 3.5 kurunuz... Eğer görev varsa iptal ediniz, gold dragon flag veya avatar acc ve hat varsa bankaya koyunuz.

Teşekkürler benim sorunumda düzeldi ancak şimdide botu ayarlıyamıyorum.Bir kere ayarlıyabildim kendisi daldı ancak sonra ayarlarla biraz oynayınca yine olduğu yerde durmaya başladı.Buff basıyor ancak moblara saldırmıyor.Nasıl halledebilirim ?

Botu indirdim herşeyi yaptım ama 1 sorum var.Botta oto res var mı?Yoksa bunu nasıl halledeceğiz?

Bot ile oyuna giriyorum start veriyorum 5 dk kasıyor 5 dk sonra dc yiyor bu hep böyle. :S

satın aldın ile deneme login id pw ye aflkaskfla alsfalksf felan yaz login olur yine geçmiş olsun okadar paran gitmiş :(

ben mysronun içine attım holybot olarak çalıştırdım . Mysro serverini seçiyorum oyun açılıyor ıd pw yazıyorum tam charactere tıklıyorum oyun birden kapanıyor .

-.- Burası elite silkroad ebot ile ilgili yardım bölümü onu mysro sorun ve çözümlerine aç yardımcı olur modlar :)

Karaca şöyle garip bi sorunum var..

Bu gece sat 1-2 civarı pcye format attım warez işletim sisteminden indirdim.
Driverleri kurdum herşey tamam bütün driverler güncel Fakat holybotu açıyorum start diyorum sro_client geliyo bekliyo bekliyo bekliyo gelmiyo yaklasık 10 kere denedikten sonra 1 tanesi geliyo bide arada bi çince bi hata veriyo (9) falan yazlyo anlayamadım..

Yardımcı olabilirsen şimdident teşekkürler

Jangan Cavede bot çalıştırdığımda 5 dk sonra çar dc yiyor ne yapmalıyım dc yememesi için ?

Dostum bot çalısıyor kasılacak bolgeye gıdıyor buffları basıyor return cekıor . Gelıyor sehırde npc'leri dolasıyor gıdıyor tekrar return basıyor atack yok! Napmam gerek ?

Geri