• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar oto sell yada oto depolama seçeneği var mı botta?

merhaba dostum benim önceden bot calışıyordu fakat bir şey oldu ondan sonra xp name carın ismi felan hiçbir şeyi gözükmedi ve start diyorum calışmıyor bot bi yardım edersen sevinirim.

----------

Arkadaşlar geceden beri bot çalışmıo benim bota login oluyorum oyunu başlatıyorum char ekrana geldiğinde charın özellikleri bota yansımıyor ve 2 dk sonra dc oluyorum neden kaynaklanıyo acaba bu sorun bilgisi olan var mı? Win7 kullanıyorum yönetici olarak çalıştırdım.Yeni sürüm mü çıktı acaba bi yardımcı olun.
aynısı bendede oluyor dostum .s

herkes hata alıyor ya sürüm istiyor yada bot paralı oldu , umarım mod arkadaşlar en kısa sürede ilgilenirler şuan ücretsiz hiç bir bot kalmadı kullanabılecegımız..

failed to connect to server c7 hatasi aliyorum bende elimizde kalan son bottu bu of:pff:

Iyi geceler jangan cave de 10dk kastıktan sonra dc yiyorum neden bi bilgisi olan var mı ?

bu botda radius u nasıl ayarlıcam çok açılıyo 30 yapıyom dalmıyoı kımseye 300 yapıyom dalıyo ama çok açılıyo başka programla filan ayarlanabılıyomu lutfen yardım edin

ya kardeş bu clent açılmıor açılsa bile hemen clent kapanıor

8n7p.jpg

ya ben bot u calıstırıyorum bılgılerı gırıyorum sonra start dedıgımde bu hata gelıyor yardım lutfen

Dostum aynen bnde bu hatayı alıyorum ve çözümü bulamadım bir türlü

Beyler bu botun üyelik kapalı üyelik alamıyorum ...elit sro için herhangi bot var mı suan kullanabilecegim veya sroking nereden satın alabilirim ??? teşekkürler

zorla sovduruyorsunuz adama **** . ne la bu 2 gundur cvp yok konuyu acıp sıktırıp gıdıyorsunuz **** :angry:

Geri