• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar Holy bot güzelde  1  hafta  sonra holy bot  carı  görmüyor lütfen yardım edin arkadaşlar <br><br>

arkadaslar lütfen birisi yardım etsin holy bot 5-10 dk kastıktan sonra dc yiyo?!

Crackdan giriyorm Ebota giriş ekranına kadar geliyor ID-PW yazamıyorum sorun nedir acaba hmmm

S.a kardesım bende söyle bir hata veriyor Uygulama düzgün baslayamadı (0xc0000135),Sonladırmak için tamam tıkalyınız diye bir hata veriyor yardım

arkadaslar bnm bir sorunum var en fazla 3 skill kullanıyor crackten girdigim halde 1 el yakma 1 36 kafaya binme 1de nuke atıyor 3 tane skill kullanıyor ben 5-6 tane attack skill koydugum halde 2 tanesini kullanıyor birde el yakma basıyor bunun cozumunu bilen varmı ?

konuya bakan mod yokmu yahu :D
temiz mi bu bot sonra çarımız soyulmasın :D

kardes sw 4 nasıl seçicem giiriorum 1 atıor beni :/

----------

halletim

----------

Bune ya bi hatamı yapıorum ne bütün herşei halletim charı götürüorum buf basıo attac yapmıor ++ bende koydun resimleri gözukmuor kendim yaptım ayarları yanlıs bişemi yaptım acaba yardımcı olursanız sevnirim .

bu şehire gidip gelme işini nasıl halledicez birisi biraz daha açarsa konuyu sevinirim

Son düzenleme:
Ruthless Gardas Bu Bot Tam Takır CAlısıyor Normal Ama Bi Şeyde Sorun Var...HotanDan potu felan herşeyi yapıyor gidiyor kasma yerine kasıyorda ama
canı-manası-bolt u bitince takılıyor return cekmiyor öylece bekliyor sp farmdayız canavarlarda Yatıramıyorki Gitsin ^^ bi cözüm önerisinde bulunabilirsen
(oradaki enable tıklı,altındakiler tıklı)

Ruthless hala bi cevap vermedin ya.. benim çarımı bu bot 5-10 dk kasıyo sonra dc bunu önlemek için bi programmı kurcaz napcaz bi yardımcı ol lütfen ?

elite 5 için olanı çıkcak mı hiç güncellenmiyor...Bu bot sanırım.

Arkadas pc yi formatlamadan once sorun yoktu formatladım dosyayı attım sronun icine ama 0.24 den giriyorum hep ama client gelmiyor uyelik filan herseyi aldım ben holy bottan lutfen yardımcı olun :S

Arkadaşlar bu jangan cave'de falan x-y koordinatları yazmıyor ya işte burda botun kasacağı alanı nasıl ayarlayacağız?

Beyler Holy Bot Bnm chanr ATACK Kısmını felan hiç birşeyini görmüyor bunun sebebi ne olablir ? :/

Geri