• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bota girerken Forum Account u ile giriş yapmaya çalıştığımda , Succesfull yazmıyor . Değişik bir hata veriyor. Çözümü nedir?

Arkadaşlar benim bot Jangan Cavede camplarda ortasına gidiyorum botun ayarını ayarlamaya çalışıyorum fakat cordinatları kullan butonuna tıkladığım da her tıkladığımda koordinat artıyor yani oranın kordinatı olmuyor bu yüzden attack yapmıyor biri yardımcı olabilirmi acil?

Teşekkürler...

Arkadaşlar benim bot Jangan Cavede camplarda ortasına gidiyorum botun ayarını ayarlamaya çalışıyorum fakat cordinatları kullan butonuna tıkladığım da her tıkladığımda koordinat artıyor yani oranın kordinatı olmuyor bu yüzden attack yapmıyor biri yardımcı olabilirmi acil?

Teşekkürler...
kardes sende normalde yani cavede deilken raidusu ayarladığında bi kaç dk içinde dc vermiyomu ?

yok cavede değilken ayarlayabiliyorum ve vermiyor tek sorunum cave yardımcı olsun lütfen biri

yok cavede değilken ayarlayabiliyorum ve vermiyor tek sorunum cave yardımcı olsun lütfen biri
kardes bot zaten cavede sorunlu holy bot caveye kadar işliyo peki dışarda radiusu işretledikten ben sonra ben dc yiyorum sen nasıl yemiyosun :D bunun için programmı yükledin naaptın :D lütfen bi yardımcı ol :D

Ya bi düzgün bot bulamadık şu eliteye ya ıLs de çalışmıyo Holy de. Holy'yle giriyom çardayım ama bot çarı görmüyor bu sorununun çözümünü bilen ?

yardım eder misiniz

hollybotu açtım sağda yıldız çıktı şimdi napıcam anlatır mısınız?

Son düzenleme:
14jxdtw.jpg

db bot yapıımcısı yapmısta öle bi virüs atmıskı nadir antivirüs prog buluyor we benım bılgısayarı kıtlıyor bellı bı zamandan sonra bundakı virüs film izlerken kastırıyor bu botun yuzunden 2 kere format attım

virüs programından da görünmez yaptım programı(lisanslı nod32 kullanıyorum)

.N.F Yİ DE KURDUM WİN7 KULLANIYORUM 32 BİT İŞLEMCİM VAR SORUN NE OLABİLİR ?

YİNE NF HATASI GELİYOR

Hata :D

bende net framwprk hatası veriyordu indirdim sonrada açılmamaya başladı holy bot crack sronun içine koydum ama hala açılmıyor çaresi varmı ? :D

botu indirp kurdum skiller flnda tamam kasmaya baslaması içn start diyorm ama car bna bakıyorr :S lütfen yardımm

Geri