• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Framework 4 ü yükledim ama versiyonlar uyuşmadı sanırım hata :

33wlan6.jpg
Sistem 32bit
windows xp sp3
3,5 i kurr

yardım ya charın üstünde pre dress elan yabancı olabilecek hiçbirşey yok fakat bot hala charı görmüyor:S

holy bot

arkadaşlar ilk başta holy bot sorunsuz çalıştı ama daha sonra pc me format attım.. formattan sonra çalışmadı şöyle bir şey dedi ( güncel sürümü bulunamadı die nasıl çözebilirim... Tekrar indirmeyi denedim ama yine olmadı lütfen yardımcı olun :angry:

Arkadaşım sizi botu kullanmanız için zorlamıyoruz :/ Kullanıp kullanmamanız sizin kanaatiniz.

beyler ben hata alıyorum ya. skilleri ayarlarken yada başlatırken belli süre sonra hata alıyorum adıda net framework. halbuki yüklü. diyo yok çalışmayı durdurdu devam et dersen görmezden görücek çıkış dersen kapatılıcak. yardım edermisiniz..

kardesim bende çarı görmüyo bot ilk başlarda kasıyodum sonra bi anda çarı görmemeye başladı diğer çarımı görüyo ama yardım ederseniz sevinirim

questleri kapat avatar veya bütün esyalarini bankaya koy
ondan sonra denebi

----------

bide benim bi sorunum var crack i sro nun ordnasina koy diyo koyuyorum ama ayni hatayi verio

Elitebotla jangana bota bıraktığımda 2-3 dk sonra dc yiyor ya ne yapmam lazım offfffff :S

Arkadaşlar bu aralar demon eye/devil eye civarı kasıyorum ama nedense bot bir süre kastıktan sonra duruyor, hareket etmiyor, atak yapmıyor. Botu durdurup tekrar başlattığımda düzeliyor fakat sonra yine aynı.
Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

beyler benım bır sorunum var botu ındırdım sıteye uye oldum actıve ettım kodla ama bota ıd pw yazıyorum login dıyorum bot kapatıyo kendını beklıyorum bısı olmuyo

Geri