• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar bilgisayara daha yeni format attım, formattan sonra silkroad'a gireyim dedim bot açmadı önce. Sonra net framework 4'ü yükledim yine açmadı, ben de eski sürümleri de yükleyim dedim ve 2-3-3,5 bu sürümleri de yükledim şimdi açılıyor ama start dediğim zaman "loader.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor" diye bir uyarı veriyor.
Bu sorunu nasıl halledebilirim arkadaşlar?

yaw bazı arkadaşlar bu çift silah kullanmayı yapabiliyormuş holybotta yani yan build skilllerini bastırmayı.nasıl yapılacağını bilen varsa yardım edebilir mi acaba????lütfen acill!!!!

sılahı 1. sayfanın 1. slotuna koy dene kardes botların tamamına yakınında boyledır olay umarım yardımım dokunur

ilk önce teşekkürler. ben indirdim kurdum start game, diyorum sro client geliyor öle duruyor acılmıyor. görev yöneticisinden calıstıgı gözüküyo ama sro client öle duruyo acılmıyo ne yapabilirm :/ ?

----------

evet oldu oldu oldu oldu :D sro acıldıqından beri her gelişmeyi bu siteden takip ettim simdi privatelerdeyz hala bu sitedeyim cok saolun site süper

1 once duzgun konusmayı ogren ondan sonra bana laf yap yapıon denmez yapıyorsun denır. 2. gerekırse yaparım. uzatma bana ders verecek kısı sen degılsın

Sen çok konuşmayı biliyorsun ya. ö leri o, i leri ı, ş leri s, ğ lere g diyorsun. Forumda gerginlik yaratma, forum kurallarına uy, argo içerikli cümleler yazma. Yoksa yetkili kişilerden ceza alabilirsin.

Sen çok konuşmayı biliyorsun ya. ö leri o, i leri ı, ş leri s, ğ lere g diyorsun. Forumda gerginlik yaratma, forum kurallarına uy, argo içerikli cümleler yazma. Yoksa yetkili kişilerden ceza alabilirsin.

ben bılırım benım noktalarım sana batmıyorsa sorun yok senın acından sesını kesıp susman lazım ben konusma tarzım senı gerıyorsa sıkayet et banlasınlar banlatamıyorsan susacaksın senı ılgılendırmez nasıl konustugum rahatsız oluyorsan sıkayet et banlatamıyorsan sus olay budur gergınlık yaratan sensın coluk cocuk dolarsa boyle olur senın gıbı

ben bılırım benım noktalarım sana batmıyorsa sorun yok senın acından sesını kesıp susman lazım ben konusma tarzım senı gerıyorsa sıkayet et banlasınlar banlatamıyorsan susacaksın senı ılgılendırmez nasıl konustugum rahatsız oluyorsan sıkayet et banlatamıyorsan sus olay budur gergınlık yaratan sensın coluk cocuk dolarsa boyle olur senın gıbı

Böyle mantıksız konuşan insanlarla sohbet etmek değil yanlarından bile geçmek insanın ömründen ömür götürüyor. Ayrıca ben argo yapmadığım için çocuk oluyorsam vay bu Dünya' nın haline. :)

Biliyorum Karaca illa DC veriyor ama bu sefer ki farklı oyuna girdikten maximum 5 dakika sonra DC veriyor artık.

Hangi guilddesin bu arada ? (=

Evet Ebotla giriyorum galiba çözdüm. Etrafta mob yokken dolaşmasını sağlayan seçeneği kaldırdım checkten önce 1 saat kadar DC vermedi.

ѕєя¢αη;1505291' Alıntı:
Evet Ebotla giriyorum galiba çözdüm. Etrafta mob yokken dolaşmasını sağlayan seçeneği kaldırdım checkten önce 1 saat kadar DC vermedi.

Jangan Cavede bot o şekilde güzelce çalışıor, Misc bölümünü kaldırınız.

ѕєя¢αη;1505300' Alıntı:

Misc seçiliyken kastım bugüne kadar ama bugün birden DC vermeye başladı ..

Jg Cave hariç bende hep öyle kastım ama Jangan Cavede işaretleme

Ve Radius kısmında X Y kordinatları doğru düzgün çalışmaz o yüzden Radiusu falan 1000 yapın takılsın kafasına göre.

Jg Cave hariç bende hep öyle kastım ama Jangan Cavede işaretleme

Ve Radius kısmında X Y kordinatları doğru düzgün çalışmaz o yüzden Radiusu falan 1000 yapın takılsın kafasına göre.

Benim anlatmaya çalıştığımda misc seçiliyken cavede kasıyordum nadir DC alıyordum ama bugün sürekli almaya başladım.

Geri