• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sen beni anlamadın Ruthlés , bendeki sorun şu;

Bu şekil crack açıyorum

oqcc3d.jpg

Bundan sonra sağ tıklayıp ELITE BOT 0.24 ü açıyorum....

2ltli8i.jpg

Botu açtıktan sonra botun forum sitesine üye olduğum ID PW yazıp login oluyorum...

t8p25c.jpg

Start Game deyip client i açıyorum altta belli oluyo zaten sorun chara giriyorum botta herşeyi ayarlayıp Bota start diyorum ama aşşada da gördüğün gibi bot charı görmüyor...

xp6n1g.jpg

Sorunu bilen varsa yazarsa çok büyük sevaba girer çünkü ellerim su toplamaya başladı artık :)

sımdı ben konuyu okudum da kafama bırsey takıldı dc olmamak buglanmamak ıcın mob yoksa etrafta dolan seyını kapatın demısınız ben sırf onun ıcın kullanmak ıstıyordum su an hala aynı sorun var mı yanı serı donuyorum slotta mob bıtıyor saga slota gıtmesını ıstıyorum charın fakat bunu yapamıyacak mı?

beyler bn botu ettim scrpti fllnda akşamları bırakıorm sabah char azcık kasmıs oluyor ama dc yemiş bir şekilde stall charımda sorun yok ama neden acaba

botu açıorm ID pw yazdıktan snra login oluorum succesfull dio serveri secip start game ye tıkladıqımda hicbisi olmuo oyun fln qelmio ltfn bilen biri yardımcı olsn!

----------

sorunu çözdm yukardaki arkadaşım,, microsoft framework 3.5 bak 2 3 4 deil 3.5 i yükle client qelio

ya ben chara gırıyorum botla basta gormuyor dressı cıkarıp bankaya atıyorum ayarları yapıyorum fln gordukten sonra sonra kasma yerıne gıdıyorum hersey tam basıyorum starta donuyor oyun ve dc oluyorum neden ?

Beyler yardım benim 4 karakterim var bot sadece 1 rini görmüyo(karakterlere aynı anda girmiyorum). Oyuna giriyorum botla botta çarın ismi felan yazmıyo
bilen varsa yazzın hmmm

Game or GameGuard has been altred yazısı geliyor client gelceği zaman. Nedir acaba çözümü ?

ya ben chara gırıyorum botla basta gormuyor dressı cıkarıp bankaya atıyorum ayarları yapıyorum fln gordukten sonra sonra kasma yerıne gıdıyorum hersey tam basıyorum starta donuyor oyun ve dc oluyorum neden ?

benım sorunuma cozum yok sanırsam

Kardeş tıklıyorum cracka HolyBot Crack.exe - Uygulama Hataası diyo açılmıyo bi yardım edermisin teşekkürler....

Sen beni anlamadın Ruthlés , bendeki sorun şu;

Bu şekil crack açıyorum

oqcc3d.jpg

Bundan sonra sağ tıklayıp ELITE BOT 0.24 ü açıyorum....

2ltli8i.jpg

Botu açtıktan sonra botun forum sitesine üye olduğum ID PW yazıp login oluyorum...

t8p25c.jpg

Start Game deyip client i açıyorum altta belli oluyo zaten sorun chara giriyorum botta herşeyi ayarlayıp Bota start diyorum ama aşşada da gördüğün gibi bot charı görmüyor...

xp6n1g.jpg

Sorunu bilen varsa yazarsa çok büyük sevaba girer çünkü ellerim su toplamaya başladı artık :)

sorun bitirilmemiş görevden olabilir yada üstündeki bi itemden dolayı tüm görevleri teslim et veya kapa ve bir daha dene.

arkadas kımse mı ılgılenmez yahu bu ne dun aksamdan berı yapmadıgım sey kalmadı samarkandda kasıyor char hallettım yanı buffdı ataktı sorun yok cave slota gıdıyorum mal gıbı kalıyor char sonra dc oluyorum

Geri