• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dostum sorun botta deyil sroda aynı sorun bendede vardı bota koyardım 5-10 dk sonra oyundan atardı benden tavsiye ya botsuz gir pt lere katıl yada esro yu bırak cekilcek gibi deyildi fena lag ve hata var 50 lv de bıraktım swsro ya geri döndüm negüzel sevinmiş xp10 rate ile eu carı kasıcam diye ama hevesimi kursağımda bıraktırlar...

1 günlük lag sorunu oldu zaten cozuldu o da sana tavsiyem swsro oynama :) Oyuna para yatırmassan o oyunda bişe yapamassın :) ve fll bug dolu oyun oynamaya degmez ben cok uzun bir süre oynadım yatırdıgım para hattı hesabı yok :) bişe degmedi ... oynadıkca daha cok para yatırmak gerekiyor yani boş bi oyun :)

çift silah kullana biliyomu bu ?

----------

çift silah kullana biliyomuş clerick wizz wizz bard vs icn cok iyi oluyo çift silah ben ayarladım kullanıyo

benimki şehire gelince hiçbişeyyapmıyor sadece bekliyo :(

İndirdim actıktan sonra exe 'yi bu hata geldi ;
o9quso.jpg

Çözümü nedir ?

bence bu hata net.framework den kaynaklanıyor ya senin pc de net.framework yok ya da version düşük

http://www.tamindir.com/program/20595/Microsoft_.NET_Framework.htm

bunu bi indir kur büyük ihtimal düzelir...

soru.

Beyler bişi sorcam. Bu botta ilk basta acıyorum forum acco. ile pw giriyorm prog. kendılıgınden kapanıyo. ilk defa acıyorm bi yardım etsenız ?

----------

beyler bu botta elitesro 3 olan bölüm yok mu ?

botta sorun mu oluştu? bu sabah kasıyordum elite1'de sonra dışarı çıktım az önce geldim char dc yemiş tekrar clienti açtığımda id pw girdikten sonra client kendiliğinden kapanıyor bu problemin çözümü nedir acaba?

bende scirpt olmuyor ne pot alıyor ne bişi buffları basıp duruyor öyle potçun ordan çiziorm

beyler be bırsey sorucam ben daha once holybot kullanmadım su ana kadar elıte de botta kullanmadım fakat jangan cave botsuz cekılecek gıbı degıl botu jangan cave de kullanan var mı nasıl kasmada fln herhangı bır sekılde bırseyde sorun var mı ben crack dusunmuyorum dırek parayla almayı dusunuyorum bı yardımcı olursanız sevınecegım

Arkadaşlar frame work sorunu var
Framework 3.0 - 3.5 - 4.0 indirdim bilgisayara 4.0 ı kudum bi etki yapmadı. 3.0 ve 3.5 ide kuramıyorm windows özelliklerini aç veya kapat bölümümden ayarlama yapılması gerekiyomus herseyi denedim onlarda kurulmuyo. çözebilen varmı bu sorunu

Diğer sorunlar öyle böyle çözülür ama benim sorunum bunun forum sitesine girememem giremediğim için midir bilmiyorum ama crack tan Elite Bot 0.24 açıyorum chara girdiğimde charla botun hiç bi alakası olmuyo ID PW kısmını boş bırakıp Login dediğimde Successful oluyo, forum sitesine giremiyorum üyelikte alamıyorum bundan dolayı mı acaba ? Eğer sorun bundan dolayıysa forum sitesine girebilen biri bana da üyelik alabilir mi acaba hmmm

Arkadaşlar galiba bazılarınız hala oyunu HOLYBOTTAN ACIYOR ! HAYIR ELİTE BOTTAN AÇACAKSINIZ!

ya bende game guard hatası veriyor yani diyorki

game guard : 114

GameGuard inialization error. Try again after reboot, or after closing all programs that could collide with GameGuard.

napmam lazım bi çözümü varmıdır?

ya kardes guzel bot sagol ama 1 gun kullandm 2 ıncı gun charı görmez oldu yanı botta adı felan yazmıyo ayarları gelıyodu gelmıyo neden yhaw .d

Geri