• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maalesef bot sadece koyduğum ilk skill'i kullanıyor,
Diğerlerini kullanmıyor ilkinden sonra, bir çözümü var mıdır acaba bunun ?

Maalesef bot sadece koyduğum ilk skill'i kullanıyor,
Diğerlerini kullanmıyor ilkinden sonra, bir çözümü var mıdır acaba bunun ?

Parti veya giant slotunda kullanır 2.yi 1.nin dolma süresi varken 2. yi kullanıyor 1. ve 2.de yeniden doluyorken 3. yü kullanıyor

beyler bnm bot son günlerde girince oyun acayip kasıyor bir çözümü yokmu botsuz girince lag olmuyor

oyuna giriyorum ayarları falan yapıyorum loop ayarını da yapıyorum ama car kasma yerıne gıtmıyor butun npc lerı gezıyor sonra oldugu yerde beklıyor yardım :S

arkadaşlar benim wiz/cleric çarım var recovery divisyon buff unu bot a nası bastırabilirm nası ayarlıcam silah deiştirmiyo ?? bi yardım edin lütfenn..

benimkide rogue/cleric bendede aynı durum var :S bide benım car hotandan cıkmıyor deli olucam sabahtan berı ugrasıyorum

beyler ikinizde cleric silahını inventory sol en üst köşeye koyduğunuzda sorun hallolacaktır...:) tabii ki önce cleric skillerini koyun daha sonra diğer skilleri

Yardm

BENDE HATA VERIYOR TIKLIYORUM Uniable To Find a version of the runtime to run this APPLİCATİON DŞİYOR YARDI MLUTFEN ÜSTÜNDEDE NET FRAMEWORK İNİTİALİZATİON ERROR DİYOR YARDIM LUTFEN msnm malik_bjk_1997@windowslive.com oradanda ulasabılrısınız yardım lutfen

arkdasım dosyaları crackten cıkarıyorum tıklıyorum hepsinde - unable to find a version of the runtime to run this application - hatası veriyor net framework 4 üde indirdim nababilirim :S

Beyler Botu kurdum hersey tamam return'da cekıo ama goturdugumde bufları basıo attack yapmıo ya ?

Framework 4 ü yükledim ama versiyonlar uyuşmadı sanırım hata :

33wlan6.jpg
Sistem 32bit windows xp sp3

Geri