• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.42 media yı indirdim update yapmıyor bi ilgilenirmisiniz ? yeni gelen dressleri sitedeki mediada olmadıgı için update gerekiyor.

şu sw ye bi reset atmak o kadarmı zor ?

----------

sw'ye giriş yok haberiniz olsun..

28mfgjt.jpg

MBota girerken bu hatayı alıyorum çözümü nedir acaba?

Ümit abi oyuna girilmiyor ya dc yada c7 veriyor gözünü seveyim ilgilenin şu sorunla geceden beri sürekli ya atılıyoruz yada oyuna giremiyoruz tamam haklısınız hayatınız bu oyun değil sizinde kendinize zaman ayırmanız lazım ama lütfen şu sorunu çözün

Arkadaşlar takımın elinde olan birşey yok :) Size beklemek kalır biraz sabredin :)

bekliyoz zaten ? :D alıştık artık ama sw ye bi reset atmak bu kadarmı uzun sürüyo onu anlamıyom :( eğer başka bi nedenden dolayı kapalı olsa bilgilendirirler herhalde..

6824.jpg

Açıklama :

Hymera serverında çıkan sorunları buradan paylaşırsanız yönetim ekibi olarak bildiğimiz/bilemediğimiz/çözebileceğimiz tüm (hata ve sorunları) buradan sizlere aktarabiliriz. Genellikle sizlere mod ve yönetici arkadaşlar yardımcı olacaklardır. "BlackPearlOnline" Yönetimine ulaşmanıza gerek yoktur.

İyi Oyunlar dileriz.

bazı dressler takas edilemiyor,satılamıyor ilgileniniz.

Sorunun çözümü reset atmak değil :D önce neden hata aldıklarını öğrenmeye çalışıyorlar daha sonra düzeltip açıyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri