• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birşey isteyecekseniz veya söyleyecekseniz doğru düzgün söyleyin veya isteyin bu şekilde yazacaksanız sizi görmezden geleceğim!!!!
Birşeyi yapıp birşeyi bozuyorsunuz yaptğnz şeyide tam yapmıyorsunuz. Doğru düzgün açıklama da yok ne diyim. Böyle devam ederseniz serverda kimse kalmaz.

Birşeyi yapıp birşeyi bozuyorsunuz yaptğnz şeyide tam yapmıyorsunuz. Doğru düzgün açıklama da yok ne diyim. Böyle devam ederseniz serverda kimse kalmaz.

Keyfimizden böyle davranıyoruz zaten. Birşeyi yapıp birşeyleri bilerek bozuyoruz, çok eğleneceli oluyor ve biz böyle yapınca bir ton para kazanıyoruz.;)

Boş kutu hatası alıyordum . Media pk2nizi indirdim hatam hala düzelmedi. Çözüm bulamadıgım için buraya yazıyorum yardım lütfen.

3. kez söylüyorum ilgilenirseniz sevinirim eğer görüyorsanız ilgileniyoruz demeniz yeterli 2 gündür yazıyorum ama kendimi boşa yazıyo gibi hissediyorum.
Guildcilerden hiç birşey alınmıyor eğer hemen düzelmiyecek bi hata ise 1 gm oyundan gereken itemi aynı fiyatına satabilirmi ? Guild ve union logosunu değiştiricez ve guildi çekme sc sinden 1 tane lazım . ilginiz için teşekkürler ..

2 Gündür bir çok konuda söyledim ayrıca oyundan notice de attım durumun farkındayız ilgileneceğiz.

oyuna giriyorum 4-5 sn sonra oyundan atıyo ve geri girdiğimde char eski yerinde oluyo. Galiba sw de tek ben değilim. Bi reset atarsanız sw ye iyi olur :)

Tek sorun o olsa keşke. +7 bastı arkadaş. DC yedi. girdiğinde kalkan +6ydı. Yani item yoketseniz bile girdiginizde çantanızda oluyor :)

Çözünürlükle ilgili bi sorum olucak çözünürlğü 1366x768 yapma şansımız varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri