• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tablet stacklarında sorun var. Yere atıp alınca üst üste koyuluyor ama bankada falan koyamıyosun

şuan açıkmı sürekli geliyor gidiyor adminlerden biri açılınca haber versin lütfen :(

ya arkadaşım boş yorum yapmayın şurda habire gelip gittigine göre adamlar yapmaya çalışıyo gidin dışarı hava alın olmadı başka bi oyuna girin boşboş yorumla forumu dolduruyosunuz

----------

alın rahat rahat bekleyin

Server birazdan açılacak, charlarınıza birşey olmadı endişelenecek birşey yok.

Bpyle herhangi bir item çekmeye çalıştığımda dc yiyorum bu sorun sadece bende mi var?

Tablet ve stonelerde sorun var. Stackları yükseltmeye çalışmışsınız ama bence bırakın 20li kalsın. Artık stonelerimin ve tabletlerimin kaybolmasından sıkıldım. Üstüste bile koyamıyoruz. 20liye dönün bence en sağlıklısı!

Tablet ve stonelerde sorun var. Stackları yükseltmeye çalışmışsınız ama bence bırakın 20li kalsın. Artık stonelerimin ve tabletlerimin kaybolmasından sıkıldım. Üstüste bile koyamıyoruz. 20liye dönün bence en sağlıklısı!
Bencede birazdan birşey olmaz yane

Kervan çekerken BP veriyordu kalktı.Eskisi gibi tekrar getirseniz.En azından yolda huntera değilde sadece satarken malı bp vermesini ayarlayın kervanı teşvik edici olur.

siteyi yenilemişsiniz güzel olmuş rank koymuşsunuz da şu unq sürelerini kısaltsanız 45dk-1saat yapsanız bide süper olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri