• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bir kişinin yazması yeterliydi. Bize düşen beklemek. Yönetim uyandıktan sonra konu altında devam edebilirsiniz :)

Deepblue
Merhabalar,Eğer sitedeki son clienti ve son mediayı kullanmanıza rağmen oyun girişinde hiç birşey göremiyor veya seçemiyorsanız lütfen oyunun içerisindeki settings klasörünü siliniz ve yeniden deneyniz ya da oyuna girişte launcher deki options menüsünden ekran çözünürlüğünü düşürüp deneyiniz.Bu işlemlerden herhangi birini yaptığınız takdirde muhtemelen sorununuz çözülecektier.Saygılarımızla.

error-soft.net - Black Pearl Online - Server Info 30 küsür player var ve oyuna girenler var ee onlar nasıl giriyor. O Settings klasörünü Silin Çözünürlüğü düşürün gibi şeyler yazmışlar. Bunların hepsini yaptım ama hala çar meydanda yok. Media Ve Client zaten Son version 1.042 Girenler nasıl giriyo bi çözüm bulun artık Saat 10:00 oldu ^^

Son düzenleme:
Bütün playerları belirli saatlerde bi forumda toplamayı başaran tek ekip olan BP ekibine teşekkürler. Bizi anlayın bizi anlayın diyosunuz,bütün player'ların charları silinmiş şu allahın konusuna bi yorum atıp ne olduğunu belirden bi yönetici yok. Gercekten player'larınızı çok düşünüyorsunuz. Infinity ve Trinity'de de birçok player'ın oyunu bırakma sebebi bu. Yeni server , böyle şeyler olabilir diyorsunuz. Server yeni ama BP ekibinin açtığı 3. server bu. Bi server'da bu kadar sorun oluyorsa kesinlikle bi sıkıntı var demektir,ve bunu player'lara belli etmemeye çalışıyorsunuz.Bi sorun anında çözülmez.Bunu herkesin anlayabilceğini düşünüyorum. Ama bi sorun hergün 4-5 kere tekrar ediyorsa ve siz daha Dragon item vb. yeniliklerle ugraşıyorsanız bu serverin sonuda diğer serverlar gibi olacaktır. Ayrıca playerlar silk çekmiyor diyorsunuz ama hiç bi stallda dress-premium eksik değil. Mantıklı bi açıklama yapında bırakcak olan bıraksın bırakmıcak olanlarla yolunuza devam edin.

Stone- tablet stocklar da hata var. Bankada üst üste koymaya çalışınca atıyor. Oyuna girdiğimde üst üsteler.

uniquelerın sürelerini 30-45dk da bi yapsanız süper olur bide unıque rank koysanız siteye

C7 veriyor geçmiş olsun arkadaşlar.

Son düzenleme:
Carlar gene gitti nedir bu ya :S bugun baya bi oynanıyor sw ile .S:S:S:

şuan hiç açılmıyor boş kutu bekleyelim ama inşAllah roll back olmaz dün geceki sun dual axe gitti 5 10 dk ile bugün elixirler gider bişey olmaz job war gitti ona yanıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri