• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birine telefon numaramı veriyimde açılınca çaldırsın. Bi da boşuna beklemeyeyim :haha

valla bilmiorumda son jw de point gelmedi :D üstüne yarısında check oldu sanırım :)) umarım gm bir an önce gelirde açar sw yi pardon sw yi aça bilecek gm :)))

Tel no vermekte güzel fikirmiş :))

Ya gmlerin birbirinden haberi olması gerekmez mi? En azından birbirlerinde tel numaraları olmalıydı. Şimdi mesela ümit abi aradı diğer gm ümit abi swyi açardı :D

----------

Online!

scaled.php

Silkroad' ı açınca böyle bir ekran geliyor. Tamam deyince Launcher geliyor ama start yok :s neden olabilir cemati müslimin ?

herkestemi aynı sorun login yapınca hiçbişey gözükmüyor sanki silinmiş charım

Bu nedir ya ? ya event başlacağı zaman oyun kapanır , gece bota bırakayım dersin charlar yok olur .. yaklaşık 1 sene oluyor bu black pearle başlıyalı daha adam gibi bir oyun sunduğunuzu göremedim .. Ondan sonra para yatırmıyosun ee yatırmam tabi oyunun rezilliğini görmuyomusunuz stres atalım derken daha çok sinir küpü oluyoruz yeter yaw

Arkadaşlar sabah 5 oldu uyumayan yöneticide yoktur sanırım uyuyun ayrıca emeğede saygı gösterin BP ekibinin sizler yüzünden emeklerine saygı duyulmadığı için server kapandığında paralarınız yinede yanıcak bunu unutmayın tadında bırakın Private server sonuçta checkede girecek herşey olucak hepinize iyi geceler beyler

Site

Sitede setting i silip optionda çözünürlük düşürün diyolar ama yaptim düzelmedi hala :angry:

Ne olcakya Günlük bekliyoz Gene bekleriz sizinkide lafmı yani =) sonrasinda konu kilitlenir sorun çözülmüs olur =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri