• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boş kutu sorunu ile ilgili olarak verilen media.pk2 ile aynı zamanda oyunun kendi sitesinde bu sorunun çözümü şeklinde verilen media.pk2 de denememe rağmen hala aynı sıkıntıyı yaşamaktayım yardımlarınızı bekliyorum.

boş kutu sorunu ile ilgili olarak verilen media.pk2 ile aynı zamanda oyunun kendi sitesinde bu sorunun çözümü şeklinde verilen media.pk2 de denememe rağmen hala aynı sıkıntıyı yaşamaktayım yardımlarınızı bekliyorum.

O halde oyunun sitesindeki full clienti indirin.

zaten en başta oradan indirmiştim gerçekten başka çözüm ne olabilir hiç bir fikrim yok.

çözümü ne yapacağımı şaşıraraktan kendim buldum oyuna başlamadan ayarlardan çözünürlüğü düşürmek meğerse ekrana sığmıyormuş. rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayın. teşekkürler.

Servere sonradan başlanmaz oldu millet nova setini dizdi nova dropları düşürüp kasılmaya kısıtlama getirdiniz.En baştan yapsaydınız sorun olmazdı bence.Ama point 5 geliyordu o öyle kalsaydı.

Servere sonradan başlanmaz oldu millet nova setini dizdi nova dropları düşürüp kasılmaya kısıtlama getirdiniz.En baştan yapsaydınız sorun olmazdı bence.Ama point 5 geliyordu o öyle kalsaydı.

Herkes İsro yıda ilk açıldığı gün başlamadı dimi ? önemli olan emek vermek oyuna ;) adamlar sadece nova düzdü diye başlamamak aptallık gibi bişey olur.Ayrıca Sw daha yeni o kadar olmadı açılalı

Son düzenleme:
BlackPearl sitesinde hata var sanırım silk yükleyemiyorum. Bi düzeltirseniz sevinirim.

Herşeye bir bahaneniz var. Bir server açıldığında bir süre geçtikten sonra tabiki insanlar birşeyleri dizmiş birşeyleri bitirmiş olurlar. Bir serverda sürekli yeni açılmış gibi hiç kimsede birşey olmamasını sağlayamaz hiç kimse.

Pointlere hiç laf atmayın pointler 5 di 1 e düşürüp herkesin pointini sıfırladık zaten. Bahane bulacaksanız doğru düzgün bir bahane bulun.

Sırf servera geç başlıyorsunuz diye bu tarz triplere girip çekememezlik yapmanız çok tuhaf. Başlayın, oynayın, çalışın sizin de olsun millet sizin keyfinizi mi bekleyecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri