• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilemiyorum, bir bug olabilir, bakarız uygun bir zamanda.

Beyler boş kutu hatası veriodu yeni media pk2 gelmiş onu indrdim attım sro dosyasının içine şimdi o hata çözüldü start geliyo tıklıyorum sro client exe gelıo geri kapanıyo görev yöneticisine gelio sro client exe geri kapanıyo

Beyler boş kutu hatası veriodu yeni media pk2 gelmiş onu indrdim attım sro dosyasının içine şimdi o hata çözüldü start geliyo tıklıyorum sro client exe gelıo geri kapanıyo görev yöneticisine gelio sro client exe geri kapanıyo

DEP kapatmayı deneyin.

Bu arada 2 charım oyunda fakat bir char dc yedi oyuna girerken papyrus'te server offline diyor. Sorun nedir ? Daha 15 dk önce hiç bir şey yoktu ama..

Merhaba Hymerada başlangıç lvlni 100 lvl yapsanız olmaz mı veya 95de olur infinityde onuyordum arada girip pvp vs yapıyodum çıkıyordum zaten o serverlar kapandı. Ama şuan o kadar zoruma gidiyorki lvl kasmak hep baştan hep baştan bari bizim gibileri düşünüp bu serverda yüksek lvl ile başlamak mümkün mü?
Kolay gelsin iyi çalışmalar...

Merhaba Hymerada başlangıç lvlni 100 lvl yapsanız olmaz mı veya 95de olur infinityde onuyordum arada girip pvp vs yapıyodum çıkıyordum zaten o serverlar kapandı. Ama şuan o kadar zoruma gidiyorki lvl kasmak hep baştan hep baştan bari bizim gibileri düşünüp bu serverda yüksek lvl ile başlamak mümkün mü?
Cevap verecek kimse yok mu?

öle dionda başlangıç lwl 100 olsa pwplerde tonla warior bard cleric oluo başlangıç lwl 1 güzel böle server emek serverı kas sende herkes gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri